Paskutinis pasispardymas

Tavo pusei naudinga suma sutarty Cha cha nei tu jam skambink daugiau, nei tuo labiau siūlyk pinigų. Man iškart atrodytų, kad jei skambina ir siūlo pinigų, reiškia biški įbaugintas jau arba žinojo, kad kažkas negerai ir tikėjosi praslyst

Tai taip. Daugiau neskambinsiu. Svarbu situacija paaiskinau jam. Nesutiko. Dabar jai apsigalvos, tai net tu 200 nesiruosiu duot.

Beje, dar kart dekui visiems padejusiems Alus Alus Alus. Dekui, kad užvedėt ant vėžių Cha cha

Bl paimtu ta 200€ ant remontu ir vsio, o dabar 15min prisiskaites straipsniu, kad va gali grazinti auto ir pan. Tai galvoja jam ir paeis Cha cha kad ir laimetu teisma(kuo netikiu) grazintum ta suma kur irasyta sutartyje ir vsio Cha cha

Tai va, bet dabar ir to negaus. Stebesiu skelbimus, gal dar bandys pardavinet, gal staigiai babkiu prireike ar panasiai, juk visko buna, suprantu.

Jo. Cha chaParasysiu veliau kaip sekesi. Atseit ryt turetu i teisma paduot Nekaltas

Bando prigauti ir tiek, juk visi teismo bijo Juokiasi dar ryt tikriausiai paskambins ir sakys jau stoviu prie slenkscio teismo, turi galimybe apsigalvoti Juokiasi

Kai paduos I teisma, parasyk man Cha cha

O kas tada bus? Cha cha Parasysiu visiem Mirkt

Su musu teismais tai dieve apsaugok. Paklius teiseja boba kuri nikuja nieko nesupranta. Skirs ekspertize. Nes kaip sikseris ir sake murziaus zodis nieko nereiskia. O ka nustatys ekspertize net pats nezinai. Nes pagal ekspertize bus ir sprendimas. Pralaimejus teks ir uz ekspertize sumoket. Stenkis viska issiaiskint iki teismo. Nelauk kol gausi atsiliepima rasyt. Surasyk gramata kad sutinki atiduoti pinigus uz masina pagal sutarti ir registruotu pastu nusiusk jam. Tada teismas neskirs ekspertizes, busi ivykdes bendradarbiavimo pareiga ir busi pats pasiules iseiti, tas bus uzfiksuota.Jei jau iki teismo daeis. Trumpai tik tiek.

Gera ideja, tik manau vistiek reikia sulaukti bent pirmo ar antro teismo posedzio, jei tokie bus. Manau gi iskart neskiria ekspertizes be posedzio. Turi juk but advokatai, turi but medziaga, kad teismas galetu skirt ekspertize. Ar teisingai manau? Mirkt

Anelka, issiunti registruotu pasiulyma taikytis, o tas zmogus ji ismeta ir sako gavau tuscia voka, tarkim. Ka tu tuo registruotu laisku irodai? Teismui pateiksi ceki, kad siuntei registruota laiska? Email nebent, prisegant ir pareiguna koki nors.

Tie kas eina i teisma neisnaudoje visu ikiteisminiu galimybiu susitarti yra dalbajobai vienareiksmiskai. Nesvarbu atsakovas ar ieskovas. Macaule nesi astriausias piestukas nes visiskai nesupratai mano posto. Per antra posedi jau busi sumokejes advokatui uz atsiliepima kokius 500 uz pirma posedi 150 ir uz antra posedi 150 euru.cia su salyga kad bus minimum procesiniu dokumentu. Panasiai islaidu bus patyrus ir kita salis. Dabar pridek ranka prie sirdies ar esi 100 proc isitikines ka pasakys ekspertize? Turek omeny kad eksperta siulysit jus abu ir jei pasirinks jo eksperta pridek ranka prie sirdies ar 100proc tiki kad jo ekspertas bus nesaliskas ar nebus jo draugelis? Masina pas ji, pridek ranka prie sirdies ar tiki, kad 100proc jis tikrai nieko nepadarys tai masinai iki ekspertizes? Kokia bus ekspertizes isvada toks bus ir sprendimas. Tada paskaiciuok kiek sumokesi savo ir jo teisininkam, palukanas, ekspertui ir t.t. O tu jau dabar vengi tartis, niesiulai spresti problemos nebendradarbiauji. Ar tu galvoji kad tik su adekvaciais reik ir galima tartis. Rasai gramata kad nematai jokiu problemu atiduot pinigus uz masina. *bliamba* parduot masina antra kart yra 100 kart paprasciau nei teistis metus laiko su ~50 proc tikimybe prapist su visom isplaukianciom pasekmem bet hey ziurek kaip tau geriau ValioWoras jei tokios parkes tada per anstoli iteiki Mirkt

O tai ce ne vw beda su slangom, kai salta bega, kai susyla, ishsipucia ir uzsisandarina. Man taip servise aiskino, kai norejau apsitepalavusia slanga keist. Sake-nekreipt demesio,ir nusivedes prie seato, visa ta pati parode ir papasakojo.

As tartis nevengiu. Siuliau gi jam 200€. Jis neina i kalbas jokias. Nenori net kartot servizo patikros man matant viska su mano apmokejimu. Taip atrodo, kad kita masina nusiziurejes. O kaip jis tarkim irodys, kad aplamai per tas tris savaites nepakeite variklio ar turbinos. Variklio numeris tech pase juk nenustatytas.

Anelka, px ka pasakys ekspertize, masina sena, jos genda, redo tepaliuko slangoj ja nuemes. As pries parduodant nebuvau nuemes tos slangos ir nezinojau, kad ten bl to tepalo yra, as isvis ne mechanikas ir nesigaudau masinuose, ir bbd, kaip tu irodysi kad as specialiai slepiau defekta? Kur nekaltumo prezumcija? Aisku jeigu ten privaryta i varikli butu visokiu ****u, kad vaziuotu bent 200km dar, ir pan, jau kiti reikalai, o cia *pimp…*nia.

Tai va, jam vien iki siauliu 200km kelio ir plius kiek dar su ja ten vazinejo po vieta.

Tokio dalyko kaip kaltas ar nekaltas civiliniame procese nera. Nera jokios nekaltumo prezumpcijos maisai su baudziamaja byla. Cia byla vyksta rungimosi principu kas svaresnius argumentus pateikia tas ir laimi ir teisejas nusprendzia pagal savo vidini isitikinima, kad didesne tikimybe kad ten kazkas buvo taip ar kitaip. makaulei reiks irodineti kad jis budamas rupestingas valdytojas tikrai nemate tepalo balu ar nesuprato kas jos reiskia kai ekspertize nustatys kad ten viskas leidzia. Ir pamirskit jus tas perekupu pasakas kad masina ne nauja tai gali bet kada sugest. Jei auto atitinkamai priziurima keiciami reikiami mazgai jos tikimybe sugest ne ka didesne nei naujos. Kartoju jei eini i teisma neisnuadojes visu ikiteisminiu galimybiu esi dalbajobas sitoj vietoj man didesnis dalbajobas macaule. Mirkt Sekmes. P.s nusipirk batus kai kita diena atplys padas nueik pas pardaveja ir pareikalauk grazint pinigus o tau pardavejas duos 5 eurus ir pasakys eik susitaisyk.

Tai kai gausiu saukima pirma, tai ir nusiusiu jam ta gramata parases, kad sutinku paimtu masina atgal uz sutartyje uzfiksuota kaina. Taigi ne per velu turetu buti. O ka ten man dabar kalbet su juo? Kai nesileidzia i kalbas ir laikosi savo isikabines, nesutinka i serviza kita nuvaziuot kazkodel kategoriskai. Beje, masina pas man buvo puse metu ant sutarties. Tai nedidelis laiko tarpas aplamai, kad pilnai viska zinot kas toj masinoj negerai. Pakeiciau tepalus kokie priklauso, filtrus ir vazinejau be jokiu problemu. O cia paeme, nuvare i serviza ir sako ir varikli, ir turbina reikia keist, nes taskosi ppro interkulerio slangos xamuta (sujungima). Nekaltas

anelka, kad batai nenauji buvo pirkti Mirkt