Paskutinis pasispardymas

paskutinio auto nepirkau nes nesutiko realios kainos įrašyti. O paaiškėjo tas faktas jau pinigus skaičiuojant ir besirašant sutartį po visų apžiūrų. Pirkėjas pats lohas jei sutiko mažesnę kainą įrašyti.

atituodi suma kuri irasyta sutartyje ir pasiemi auto. parduosi dar karta Cha cha bus licnu euru. arba siusk nx… i servisa vare pries perkant?

Nevare, bet ziurejo dviese.

Sikseri, cia rimtai? Ar tik tarp kitko…?

norėčiau pažiūrėt kaip susimoki mokesčius nuo pilnos kainos Šypsena na kad ir pvz auto iš jav Cha chaaš pvz vieną auto iš jav pardavinėju, jos kaina 10+k o sutartyje rašysiu 1,5k eu. Jei žmogus nori pinos kainos, pasakau, kad jam tai kainuos +15proc (bent jau tiek buvo anksčiau kiek pamenu) - tada jau tinka kaina Juokiasi

Nuo kada pirkėjas moka mokesčius? Pirkėjas moka kainą, šiaip jau.

rafi, pilna sąskaita ne +15proc., kaip auto perikupas turėtum žinot kaip pasidaryt Liūdnas

i teisma Juokiasi Užsispyręs Juokiasi

neimk nx tu tos masinos, priviso gudruciu, siusk nx ir ne minties jam tokios neduok

Rafis Juokiasi

Turiu sau isdirbta gera pirkimo-pardavimo sutarti, kuri puikiai tinka, kai parduoda fizinis fiziniam. Pagal jos salygas prie pardavejo galetum prisiknist tik tada, jei pirkejas irodytu, kad pardavejas samoningai, aktyviais veisksmais paslepe kazkoki gedima, o ne siaip leidai jam atsirasti ir buti… Naudokites dropbox.com/s/gog0zeo8htuor19/P-P_sutartis.docx?dl=0< /A>

Tai va, plius kad jis jau ja apsiformino ant saves. Idomu negrasins? Cha cha

Wili, galetum man ja i emaila mestelt ta sutarti? Nes man nepradaro kazkodel dropboxo. Siunciu maila tau i privata. Aciu!

žinau kaip padaryt, žinau Šypsena bet tai esmės nekeičia, kad ne visiem išeina tapi padaryt

Wili, o tai pirkimo pardavimo sutartis galima su savo parašyta beletristika visa taip duoti? Aš jau seniai auto nesu pardavęs net nežinau kaip šiai dienai atrodo regitros standartinės sutartis

Supratau, sikseri. Skambinau, jam ir pasiuliau, kad visiem butu gerai, tai pervesciau i saskaita jam 200€, kad pasikeistu tuos xamutus ar slangas ir paaiskinau kad tam reikalinga ekspertize. Bet jis kategoriskai nesutinka. Sako, jo, kiek matau nesutinki masinos pasiimt, tai varysiu ekspertize butinai. Sakau gerai, darykit viska ka reikia. Bet graziai kalbejo, negasdino nieko Cha cha

bet kai pagalvoji isims koki stumokli pamatalins izoliacija ekspertize toki atras ir kaip tada Nekaltas

Ka man rodos cia zmogelis pats biski per daug entuziazmo pagaves su tais teismais, ir kazkokios greitos pergales tikisi, net jei ir laimetu tai kiek cia prasikrust tektu - minimum 6 men turbut kokius. Ir uzkoncervuota masina

As ir jo nesuprantu. Jei as taip eiciau, tai turbut beveik visas pirktas masinas reiktu grazint pardavejui Cha cha Turi but kazkokia zmogiska riba. Bet jis toks uztikrintas. Kazkas ten ji is sono protina, nes nepanasu kad pats susigalvojo tokia afera. Kategoriskai nesutinka i kita servisa varyt, nors ir as apmokeciau.

Tiesa, neparasiau, kad ji ant manes nebuvo uzregistruota. Tik pagal pard sutarti ji mano buvo, bet regitroj nefigurave. Tik kad as ja turejau apie puse metu. Dokumentai buvo ant asmens, bet savininkas mogo firma. Nu bet cia turbut nera kazko mano pusei naudingo?