Paskutini kart


Paskutini kart

Siais metaiz ŠypsenaSu artejanciais… gero tuso Gerai Cha chaLatransa atmazgojo via truliks GeraiAtsizvelgiant kokios eiles prie plovyklu… dar be eiles prijame… auksciausias aptarnavimas Cha chadar ir kava pavaisino maikis Taip

As sakau, kad Latransa Gerai Nematei, mano toyota stovi dar? Cha chaMano Passatas jauciu jau liks purvinas…

reklamą tai reikia pasidaryyyyt

Tai kad ten vien toyotas aplinkui ApsvaigęsIr scionas vienas Cha cha

as šian pats atsimazgojau Gerai

kuda nx… po sekmadieniniu shashlu kepimo sniurglius iki keliu Apakęs

Mrc> mano gi unikali Cha cha

kas mazgoja, o kas į tešlynus įlend Kietas

Nu vat ma reikes zvyru varyt tai ir nesinori plaut…

tai pas man iki langu spalvos net nesiamte JuokiasiGMC > bbz neziurinejau… gal kur pardave jau Šypsena

GMC stovi Mirkt

nusimazgojau ir aš savo silke, nes jau spalvos nesimatė. Kieme švariausia dabar Cha cha

auksakaly, mašina sidabrinė? Cha cha

Maikis> juokauju, Mrc akyluma tikrinau Cha chaPravaziuokit gal su ja, bo prikeps poto Cha cha

nesakyk niekada niekada Cha chakol matalinau niekada nevaziuodavau paskutinio ratelio, paskutini karta…vis dar karteli, dar rateli Mirkt Cha cha

passatas su audi ratais

ale ziurau po svenciu musu moderai toliarastiskesni pasidare Cha chachebra temoj “bendzas i saliura” jau tokia kamasutra buvo padare Juokiasi pisec…jau konspektuoti pradejau - ka kur kisti ir kas ka kiek kartu dare Juokiasi

DABAR RIMTAS KLAUSIMUXimageshack.us/a/img40/8921/i8az.pngNaminis kompas pradejo laginti nesweikai… Ijungtas tik web brouseris… paleidi youtuba… CPU net iki 100% buna pasoka… kad net daina trukcioja… Jei kazka dar bandai daryt… tarkim antram lange tai isvis trukcioja pastoviai… Cia vaizdas kai pajungtas tik youtubas ir jei nieko neleti procas 95% apkrautas Apakęs Apakęs ApakęsPas mane ant kompo ta pati padarius dar e-meilas, dar skype, dar torentai paleisti… ir CPU vaiksto 20 - 25 % Aisku pas man i7 procas… tam kitam kompe B960 ar koks ten pentiumas buvo pries i3 kur ejo… bet anksciau tokiu bajeriu nebuvo ŠypsenaKAS GALI BUTI?

Cia taip buvo, kad legalizavau Ofisa… o windowsai ale legalus… ir kazkaip po to pradejo jis gliuchinti Nekaltas ispradziu buvo,kad pats persikraudineja, atsisiuntineja kazkokius updeitus… dabar jau kaip ir baigesi tie bajeriai, bet tas laginimas net yooutubo baisus Apakęs HELP Užsispyręs