Pasiūlymų, pageidavimų ir skundų knyga

man siuo atveju labiausiai patiktu zodis "atradimai" be jokiu mokslingu priedu Cha cha

ir - nu tingiu as racionalumo iekotiNekaltas… as zmogus is prigimties netvarkinags ir iki negalejimo issiblaskes NekaltasCha cha

tie "atradimai", tai tas pats kas "ieskojimai", o taigi ir tas pats kas "zmogus" butu Nustebęs
tiesiog, kol kas as matau, jog iejus i sita foruma, temu mineta tematika niekas ne nesugalvotu kurti… neatrodo, kad cia jiems vieta…

bus kuriama Taip tereikia kazkam duoti pradzia ir tiek Mirkt

tai viena jau dave… apie visata - uzrakinau Juokiasi

na is tiesu, vis kalbi kalbi, MrFroid, apie tai, kokiu temu noretum, bet, va, galetum imt ir sukurt kokia viena kita ir padarytum pradzia. galbut turintys gilesniu minciu ne itin megejai kurti naujas temas, ieje i foruma perzvelgia egzistuojancias temas ir, nerade nieko pagal ju poreikius… iseina. forumas tik atsirado, todel is tiesu be galo svarbu ideti maksimalias pastangas, kad sukurti toki ivaizdi, kokio norima. gal tuo galima butu paaiskinti ir tai, kad labai daug temu "prikepta" praktiskai apie nieka… daug kam knieti "isbandyti" naujai uzgimusi foruma, todel galbut net ir vertetu jiems padekoti, kai kurios temos, pradetos visai "is oro", galetu is tiesu issirutuliuoti i isties vertas demesio temas Gerai ir, mano manymu, tikrai padeda kazkiek nustatyti forumo ribas. veliau, manau, turetu savaime atsisijoti, nes uzsuks ne tie, kurie troksta susipazinti su naujove, bet tie, kurie is tiesu nori pakalbeti apie kitoki pasauli… beje, kas del tu raktiniu zodziu, tai asmeniskai as nekreipiu i juos absoliuciai jokio demesio. negaleciau dabar ivardinti nei vieno forumo ar klubo raktiniu zodziuNustebęs va, perziurejau kitu klubu/forumu raktiniu zodzius ar kaip jei vadinasi. man, pavyzdziui, labiausiai patinkantys butu: "Iki 18", "30plius", "blevyzgos", "teise ir politika" (cia geriausiasGerai), "Lietuviai uzsienyje", "verslas ir ekonomika". nezinau, gal pries susikuriant siam forumui butu analizuoti visokie variantai, bet as tik bandau isreiksti savo nuomoneDrovus bet, kaip visada, atsibundu per velaiCha cha anyway, siulyciau kazka panasaus i "pamastykime giliau…" ar "zmogaus pazinimas". na, esme gal pagavotMirkt tiksliai mano mintis atitinkanciu zodziu neatrandu, penktadienisPavargęs

Aisku galima jokiu raktiniu zodziu nekurti, bet pripazink… kai tu pamatai zodi "muzika", tau mazdaug aisku apie ka ir kam tas klubas… tas pats ir su visais kitais… Nepaslaptis, kad tik "musu" forumo pavadinimas automatiskai nenusako jo turinio (todel ir KITOKS Cha cha), tad tie raktiniai turi kazka pasakyti…

Velgi, nepaslaptis, jog "kitoks pasaulis" - foje dainos pavadinimas… ir po juo niekas neskambetu geriau, nei tos dainos eilute "Galbut ne garsas skamba tyloj, o tyla garse…?" Mirkt Taciau…

Del "moksliskumo" ir temu… sorry, tai, kad man toks dalykas patinka, nereiskia, kad as juo domiuosi tiek, kad galeciau kurt kompetetingas temas. Muzikoje - prasau, moksle - Ne Cha cha

na, galbut ir tavo tiesaMirkt kazkaip labai greit as cia pasidaviauCha cha bet is tiesu neivertinau to fakto, kad tu kitu klubu/forumu temos pavadinimai buvo konkretesni. gal ir nieko gero nesigautu, jei ir tema, ir raktiniai zodziai nesakytu nieko konkretesnio…

o kas del mokslo pridejimo, tai is tiesu as nelabai supratau, kuo mokslas skiriasi nuo moksloDrovus galbut, jei nusakytum konkreciau, ka cia turi omeny, atsirastu daugiau minciu ir pasiulymu is dalyviu, kaip ta butu galima ivardinti.

vkoia, kalbant apie moksla… dabar 2 eilutes zodziu:

VGTU, KTU, Referatai, stojimas, rugsejo 1, Neakivaizdininkai, Magistrantura
ir
Klonavimas, asteroidai, juodoji skyle, bermudu trikampis, genu inzinierija.

Pasakyk, ar skiriasi sios 2 eilutes? Lyg ir mokslas, ar ne?

Galbut kam nors tai idomu…

Stai tema, kurioje buvo pradetas "Kitoks pasaulis":
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/208219.226.1-=(7731451
90

(is pradziu is musu Juokiasi)
Bet veliau prabalsavom:
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/214856.226-=(412460420
(ir dabar mes Laimingas)

O juk kazka noreta daryti ir anksciau, bet…
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/84582.226-=(688920880
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/179466.226-=(170471835
5

MrFroid, neuzsiciklink. as vis dar manau, kad nepriklausomai nuo to i ka pavirtes Mokslo forumas, bet jis yra mokslo forumas.
ten gali tilpti absoliuciai viskas, kas tu tuo zodziu susije - ptadedant rugsejo 1-aja, baigiant genu inzinerija ar dar kokiom nors velniavom. bet ar musu reikalas rupintis tuo?
ir vis dar nematau absoliuciai jokios problemos diskutuoti apie moksla cia. o jusu moderatoriai pareiga priziureti, kad butu diskutuojama apie moksla, o ne apie mokymasi.

butu kvailiau nei kvaila neigti skirtuma, taciau nemanau, kad cia vieta kuriam is ju. suprantu, kad tu kalbi apie antraji varianta, bet, mano manymu, jis labiau butu suderinamas su mokslo forumu… be abejo, tu moderatorius, tau sprest, bet mano pasiulymas butu neplakti dvieju skirtingu sriciu i viena. gal net ne sriciu, o sferu ar… nezinau ko, bet as sito forumo pagrindu isivaizduoju tokias temas, kurios sietusi su zmogaus jausmais, vidiniu pasauliu, patyrimais… gali nezinot meiles apibrezimo, kada ji igavo toki pavadinima, koks jausmas vadinamas meile, o koks jau nebe, bet tu gali jausti ir tureti kazkokia tai nuomone. na, galbut meile - ne pats geriausias variantas paaiskinti mano vaizdinius, bet esme ta, kad cia, mano manymu, turetu vyrauti temos, apie kuria kiekvienas gali tureti savo nuomone. o mokslas tai jau yra sritis, kuria reikia zinoti. ir jei nezinai, kas tai yra juodoji skyle ir kuo ji skiriasi nuo tamsaus dangaus naktiPavargęs, tai ka jau cia daugiau beprimastysi ir, tuo labiau, diskutuosi. pataisyk mane, jei klystu, bet jei tau idomu kazka suzinoti apie asteroidus, klonavima ar kazka panasaus, whatever, tai kodel neskaitai literaturos apie tai? arba as kazkaip ne taip suprantu…Nustebęs

Jauciu, kad man laikas i uztarnauta poilsi… Pavargęs Cha cha

Kodel neskaitai? O kodel jus neskaitote? Kodel bangieciai NESKAITO?!?!?!?
Vaiksto po visokius forumus ir nieko neskaito… Šypsena

Man dabar idomu pasidare… vat kokios intencijos is tiesu buvo kuriant foruma "mokslas" (nedalyvavau Ne)? Man neatrodo, kad jis i kazka pavirto Ne jis toks, kokiu yra, ir buvo planuotas… Tai lyg ir patvirtintu faktas, jog marciux i mano prasyma del mokslas prilipdymo sutiko is esmes, taciau pasiule paieskot tinkamesnio zodzio, kad nesumanytu cia zmones diskutuot del studiju ir mokslu…

"Man atrodo cia turetu buti…". Tai vat reiketu nueit ir pabandyt atsekt nuo ko diskusija del forumo buvo pradeta ir kuo baigesi. Yra toks dalykas kaip kompromisas, aukso vidurys… Juk buvo sneku apie psichologijos foruma, taciau nevykusiu… as iskart irgi pasakiau, kad cia vien psichologija nebus. Faktas, kad reikejo jungti kazka daugiau. Tai, apie ka kitur nekalbama Ne O tai ka as noriu prijungt neturi vietos bangoje. Va, cia ji ir turetu buti… tokiem moksliniam dalykam nebus atskiro forumo Ne (aciu dievui si ishsikovojom), o as nenoriu palikti "zmoniu" be namu… ne siandien… ne rytoj, bet svarbu, kad jie zinotu kur yra laukiami…

DrovusNekaltas

Pavargęs… issimiegosiu, pailsesiu, gal ka nors daugiau ar maziau protingo ir suraizgysiu…
o kol kas - banga - pramogu portalas, todel esu nusiteikusi tik pavirsutiniskam pablevyzgojimuiNekaltasCha cha

sorry Drovus

Okai… tada lengvesnis klausimas… kokiu turit komentaru del taisykliu? Tik nepulkit tausket kaip bobulytes tetulytes. Nueikit dar karta apziuret taisykliu ir tada sakykit…

yra klausimu, kur svarbesne yra kitu zmoniu patirtis nei teoriniai isvedziojimai…

prisipazistu - kaltaDrovus, nes tikrai neskaiciau diskusijos apie sio forumo atsiradimo prielaidas…Nustebęs tik permeciau akimis,kad tureciau sioki toki bendra vaizda. bet paskaitysiuTaip o siaip nesigincysiu (su moderatoriais to daryti nepatartinaCha cha), gal dalyviai gales patys atsirinkti, apie ka nori diskutuoti, apie ka - ne. o gal ir visai nieko temu isrutuliositMirkt o ta ivardinti gal tiktu - "mokslinis pazinimas"?Drovus ar cia turi but vienas zodis??

tai ir blogiausia, kad cia visomis prasmemis tinka vienas zodis, t.y. mokslas, bet jis bangoje jau YRA Liūdnas taigi, tenka mastyt kazka naujo…
bet, as neisivaizduoju kito zodzio, taigi bus 2, vienas is kuriu "moksl**". Sia prasme "mokslinis pazinimas" tinka Taip

arba reikia ieskoti galbut kokiu netradiciniu sprendiniu. pavyzdziui, ijungti jau panaudota zodi ir… gal kas gausisNekaltas a la zmogus+mokslas=zmogaus pazinimo erdvesNekaltas pirmas, soves i galva junginys… bet ne, reikia eit man paskaityt, ka ten pridiskutavot anksciau, o tai turbut daug kur kartojuos ir ne i tema pataikau…

Nu forume, nu laikykis…
Zinia, savaitgaliai forumuose buna ramus, bet tu juk "Kitoks" Drovus
Jauciu, kad savaitgali cia apsilankys ateiviai… viliuos, paliks zinute… Mirkt
Galbut net koks svecias is ateities uzsuks…? Ka gali zinoti… Nežinau Tikiu, tu isgyvensi… IKI pasimatymo… Labas
Labanakt… MirktAngelas

Taigi, savaitgalis.
"Mokslas" zodis zavusMirkt, bet, manyciau, turi visokiu veidu - ir akademiskai nuobodziu, ir suktai sarlatanisku, ir visiskai enigmatisku… bet labai patraukliu. Jeigu vadinciau, sio forumo ‘formatui’ rinkciau mokslo paslaptis. Juk mokslo objektu gali buti Skotijos Nese, lasteliu mejoze, spektrine analize… Kazi, kuria is siu temu galetu vystytis diskusija siame forume? Labiau pavirsiumi, maziau analitiskai, pagristai, daugiau dalinantis nuomonemis, ispudziu… Bet tai neisvengiama, o perliuku rasti galimaŠypsena

Nuomones del "mokslo"… kad nelabai as noriu kolkas ka nors ir sakyt, man kaskaip nelabai patinka kad mes cia ta moksla kisam, nes "mokslo" forumas siaip jau yraNekaltas