Pasiūlymų, pageidavimų ir skundų knyga

Džiaugiuosi, kad pats dar nepraradai entuziazmo. To paties negaliu pasakyti apie save. Sorry, ale man jau visa tai nusibodo.

[quote]Reiskia taip. Ispeju visus. Toliau as sito neketinu toleruoti. Jei dar karta pamatysiu tokio pobudzio OT, kur bus rasoma apie pasnekova (kas ka supranta, ko nesupranta, zino ar nezino), o ne pagal tema bausiu be ispejimu.
[/quote]

–Kurioj vietoj buvo nukrypta nuo temos? Nežinau Kalba sukosi/si apie “Žinojimą/Tikėjimą” ir ten tik pavyzdžiai būtent apie tai, bei keli sakiniai iš kontexto.
O gal td reiktų kokias “Gaires” nustatyt ir įtraukt į bendras taisykles “Iki kokio lygio (su konkrečiais pavyzdžiais) moderatorius Amžinybė diskusijos nelaiko OT”? Laimingas

O gal atskirą temą vėl sukurt - "Žinojimas VS Tikėjimas? Cha cha

Reakcija tarsi koks nežmoniškas “fleimas” būtų vykęs Pavargęs

Forumas yra visai naujas kol kas, todėl darbo čia užteks visiems.

Pagrindinis pasiūlymas:
Kadangi forumas skirtas mūsų vidiniams išgyvenimams, kurie smarkiai susiję su nuostatomis, prašau gerbti visokias nuomones ir būti tolerantiškais. Visi įžeidimai, necenzūriniai žodžiai bus trinami. Religinėms, nuostatų kovos (ne diskusijos) nebus toleruojamos. Praneškite apie jas moderatoriams, jei mes nepastebėtume. Taip pat nešalinsime temų ar klubų tik todėl, kad kai kam nepatinka jog jie tiesiog čia yra (aišku jei tos temos ar diskusijos nebus užgaulios).

Jei viena tema nekanda kitai, teks susitaikyti, kokia ji bebūtų neįdomi.

Suprantama, kad forumo atmosferą, temas ir žinutes kuria visi kartu ir būtent tai formuoja jo veidą labiausiai. Čia rašykite tuos pasiūlymus, kurie siejasi su šiuo forumu.
Manau, kad visi trys moderatoriai nori, jog forumas taptų priimtinas būtent jums ir laukia iniciatyvos ir įdomių minčių. Kurkite jį sau.

EdiuX ir MrFroid papildys mane.

Tikriausiai skaitėte idėją forume sukurti atskirą skyrelį, kur vyktų psichologinės konsultacijos. Jos atsiras vėliau.
jei turite rimtų problemų ir negalite ar nenorite jomis pasidalinti forume galite skambinti NEMOKAMU telefonu į Jaunimo liniją:
8-800 28888!

Esame labai dėkingi Bangos dalyvėms, sutikusioms pagelbėti, išklausyti tuos, kam bus sunku ar norėsis patarimo:
superegoGėlė
wUps1Gėlė
Knewkt Gėlė
lakshmi Gėlė

Joms galite parašyti privačią žinutę. Manau, kad jos ir temose pasisukios dažniau.

Visi, kas iki šiol nematė žinutės ir nori prisijungti prie savanoriškų talkininkių rašykit moderatoriams. Papildysim dalyvių sąrašą.

Stai vienas punktas pamastymui… vienintelis topic’as, kuris buvo planuota cia bus, bet kol kas nesimato yra MOKSLAS, bet ne mokymosi ir studijavimo prasme, o kaip vertimas is Science. Vertimas butu tikslus, bet juk mes zinom kokiu cia zmoniu uzsuka… pamatys (raktini zodi) mokslas ir ims kalbet apie VU,VGTU, KTU ir pan.
Taigi, laukiam jusu pasiulymu, kaip galetume uzbaigti grandine "PSichologija, ezoterika, žmogus, … " ???

Kad būtų nuo ko pradėti… Nekaltas Mokslo atradimai (geriau skambetu, jeigu butu zodis nr.2 Cha cha). Laukiam…

Ech… zinote apie ka as galvoju kiekviena karta atsiversdamas tema dominanciu pavadinimu? Ogi, jog pamatysiu nors minimalias zmogaus pastangas kazka pasakyti… matysiu, kad jam tai nera tik "ai paklausiu… Nežinau" bet kazkas daugiau… va, girdejau taip ir taip… ziurejau 'nete, tai ten rase taip ir taip… o man tai atrodo, kad is tiesu "…"

Bet atidarau ir vel… "ka jus manote apie…?" Zinote… cia ne mokykla ir uz atsakymus man pazymio niekad neraso… kodel tureciau atsakineti? Jeigu tau, autoriau, neidomu… kodel man turetu buti idomu…?

Kazkada ir kazkur esu sakes (ei, sito sugebejau i taisykles neirasyti Cha cha), jog jeigu zmogus kurdamas tema nesugeba suformuluoti validzios problemos, tema reikia trinti… cia diskusiju, o ne klausimu forumas…

"Gal kada nors… toli toli… visi tie zmones bus geri?" NustebęsNekaltas

ne itin zinau bangos taisykles, bet teko sutikti toki pazymejima kaip "Q"… trinti temas gal ir butu itin netolerantiska, bet tokioms temoms uzdeti pozymi, kad tai tik klausimas, manau, tavo galimybes leistu ir sazine isliktu ramiMirkt

kodel manai, kad is paprasciausio klausimo negali issivystyti tikrai idomi diskusija?

viskas yra imanoma… pvz. kinomanuose buvo labai idomi tema… atejo naujas zmogus, pamate pirma puslapi temu ir ituzes skele "tema" "kur dingo tikri kinomanai?" Cha cha aisku, kinomanai skolingi neliko - po ~8 komentaru autorius diskvalifikavosi (istryne savo zinute), bet tai viena is top 20 siu metu temu Cha cha
t.p. kartais tema patampa idomia pries autoriaus nora, taciau ne visada Ne

tai kam kurt tema, klaust kazko, kai tau tai nelabai idomu…? o gal tai mano kaip moderatoriaus pareiga pamacius "skysta" tema lekt i 'neta ieskot info ir pabandyt reanimuot "lavona"?

Siuo klausimu as turiu pozicija Taip jeigu zmogus sukuria tema, tai ji ir bus, nepriklausomai, kad kazkada kazkas sukure klausima. Tiesiog, kai pats sukuri, tai ir seki, ziuri ka tau parase… o kai uzduoda 5 zodziu klausima, tai po 50 zodziu atsakymu taip atsivalgo, kad bijo net zvilgtelt i savo tema Baisu

Vaje, skaitau žinutes ir negaliu suprasti - mano ir MrFriod mintys sutampa Apakęs. Ne, tikrai sutampa.

pasikartojančių temų trinti ir aš nebūčiau linkus Ne, manau, kad ne kokie avigalviai susirenka, kad rašytų apie tą patį tūkstančius kartų. Ir, kaip sakė, MrFroid tikrai dėl savo pačių temos jei norit apie ką nors kalbėtis, tai ir kalbėkit pirmiausia patysCha cha.

O dėl žinučių trynimo, tai kiekvienas yra savo žinučių moderatorius, žinom kur perlenkėm ir galim pasitaisyti, kiti taip pat išsitrins savo necenzūrą, taip pasikeis pati tema ir tuo pačiu - forumas. Taigi, moderuokim jį visi kartu būtent taip.

Aišku, kartais aptrinsim, be to - jei ne "kietakatis MrFroid" Cha cha forumas nebūtų toks tolerantiškas. Gerai, kai yra tvirta ranka, nes praeina noras floodint tada.

del uzrakintos "medziu" temos

as manau, kad temoje galejo vystytis diskusija, nes:

  1. galim pasisakyti, kokie esame medziai - tai yra vienas is zmogaus pazinimo budu… ir NIEKO cia blogo, kad gausis kaip statistika… juk ir tokiu dalyku reikia…
  2. galim diskutuoti - ar jauciame rysi su pagal horoskopa priskiriamu medziu, ar mums artimesnis kitas…
  3. galim kalbeti apskritai apie medziu energija, pvz. liepa daugiau tinka moterims, azuolas - vyrams…
  4. galim kalbeti - kokiu budu reikia prieiti prie medziu, kad galetume gauti ju energijos…

si tema - nera psichologijos srities, bet ja galim priskirti ezoterikai…
tai gal atrakinkit tema?

Na, del akivaizdzios statistikos as pries.

[quote]2. galim diskutuoti - ar jauciame rysi su pagal horoskopa priskiriamu medziu, ar mums artimesnis kitas…
[/quote]

Visiskai teisingai… bet juk jus nerasytumet apie tai mano temoje apie smilkalus? Nežinau
Buvau susimastes kai pamaciau 2 tema apie nso… galvoju, taigi jau yra Piktas paskui… mm… taigi, patys rasem, kad cia gales glaustis nso gerbejai… tai nejau tik 1oje temoje? Taip galima ir forume "apie viska". Tai panasiai ir cia… kai atsiras tema "ar jauciate rysi …" - galesit diskutuoti apie tai.

apie kitus punktus pasakytina tas pats.
tiesiog, kai zmogus kuria tema, jis turi parasyti apie ka ji… kodel ji sukurta. is geguziukes teksto galiu spresti tik apie jos statistinius polinkius. jeigu ji butu iskelus tokius klausimus kaip tu, viskas atrodytu kardinaliai kitaip. reikia skirti irasus dienorastyje ir forume Drovus

Gal ji tegu paredaguoja savo zinute? Bus visiems idomiau… Nekaltas

DĖMESIO: Del NUORODŲ TEMOS !!!

Prasau ishsakyti nuomone. Kaip manot, ar geriau, kad butu atskira nuorodu tema ar… nuorodoms butu skirta (graziai pagal temas tvarkoma) zinute nr2 temoje "Kitoks Pasaulis": taisykles, pristatymas, informacija (pavadinima siek tiek paredaguosim)?

Mano nuomone/ motyvacija tokia: kuo daugiua "svarbiu" skraidanciu temu, tuo maziau sansu, kad naujas zmogus kiekviena ju, ar nors viena, aplankys. Esant pagrindinei informacijai keliose zinutese (vienoje temoje), lengviau vienu ypu praryti viska ka reikia zinoti atejus i si foruma. Juoba, susijusiu, bet skirtingu dalyku patalpinimas i viena tema, pritrauks daugiau zmoniu (tame tarpe ir nauju).

Mazdaug tiek…

prie taisykliu ir butiniausiai tvarkoma.
jei bus tokia tema kokia ji yra dabar, bus nerealus nuorodu siukslynas ir tiek.
pvz. temos autore idejo nuoroda i testus, nors tokia nuoroda jau yra duota psichologiniu testu temoje. is patirties - mazai kas domesis kas jau yra paskelbta, visi kraus savo ir tiek. o susigaudyti visame tame bus praktiskai neimanoma.

tvarkoma bus nepriklausomai nuo to, kur tos nuorodos bus… del to jau susitarta Taip cia kol kas siukslinejamies, nors as irgi noreciau viska perkelt i viena tema del minetu priezasciu.

Del nuorodu temos, tai gerai, tegu ji buna, taciau del temu "skraiduoliu", tai kaip jus zinote ju yra limitas, skraiduoles gali buti tik 5-ios temos, taigi nemanau jog labai gerai kai visos 5-ios vietos uzimtos. Bent viena vieta laisva reikia palikti rezerve.

eDiuX, vakaras dar tik prasideda, o jus jau Girtas
gi, kol kas tik 3 skraiduoles, taigi 2 vietos laisvos. mm… idomu ka sandra mano apie nuorodas, t.p. kur jos turetu buti…? kazkaip is 2-3 nuomoniu sprendimo daryt nesinoretu…

ir velgi, netgi is savo kolegu pasigendu nuomones del "MOKSLO" Piktas

atsiprasau, bet kokiam **** reikalingas Mokslo forumas tada?Nekaltas
galime juk diskutuoti sau i sveikata, bet ar butina tai ivardinti, nes bus jau panasu i dubliavimasiNekaltas

ir ner cia ko raukytis Cha cha

Mokymasis, studijos - taip. As ne kaltas, kad kazkas foruma pavadino mokslas, o apie moksla ten Ignoruoju
Daba paziurek i tuos 3 zodelius: "Psichologija, ezoterika, žmogus". Ar matai nors koki racionalaus faktu pagrindimo gruda? As tai Ne man cia splasnoj fantastu burelis atrodo Cha cha O kur tie musu zadeti… ir bangoj niekur nefiguruojantys topic’ai kaip "klonavimas", "astronomija", "genu inzinierija"? Juk zadejom, kad cia tam bus vietos… o ir butu labai idomu Taip Gerai
todel ir sakau, kad koks prierasas ala "mokslo pasiekimai", "mokslo atradimai" ar pan. butu gerai…

o gal aurorai atrodo, kad apie tai yra diskutuojama forume "Mokslas"? Juokiasi