Pasitraukimas is gyvenimo...

Pasitraukimas is gyvenimo…Nekaltas

Ar jums nebuvo taip, kad rodes viskas prarasta, nieko nesinori, viskas atsibodo, visos jusu svajones yra kitu smerkiamos, jus esat smerkiami ir tiesiog niekam nereikalingi? Jei buvo, ka jus tada darete? Ar norejote pasitraukti is sio pasaulio? Jei taip, koki buda pasirinktumete tam…

buvo visokiu momentu ir linksmu ir tokiu nepakeliamai sunkiu, kad noredavosi imti viska ir galiausiai uzbaigti. Taciau niekada nebuvau pakelusi pries save rankos. Galbut per daug myliu gyvenima, kad ir koks jis butu. O jei jau nuspresciau pasitraukti is gyvenimo galbut maziausiai skausmingu budu - tebletemis.

neeee… kartais buna dienu kai sunku, bet tokias mintis veju kuo toliauNekaltas pagalvoju, kad ir kaip blogai yra, viskas bus gerai ir gyvenimas (koks vis del to bebutuNekaltas) vistiek yra grazusNekaltas

Kai buna liudna,kas nors nutinka daznai uzplusta tokios mintys.Bet pagalvoju kad vis delto viskas kada nors pasitaisys,gyvenimas juk dar tik prasideda.Be to nedrisciau sau ka nors pasidaryti…Ne

nebuvo tokiu minciu Liežuvis
pasitraukia is gyvenimo tik silpni Liežuvis

nesutinku kad silpni pasitraukia! pabandyk sau ka nors padaryt, zinodamas kad kelio atgal nebebus! Paziuresiu koks tu stiprus Liežuvis

o kodel jie is vis pasitraukia is gyvenimo? todel kad nepajegia kovoti su gyvenimu Nekaltas so there Liežuvis

ple nejau taip sunku suprast, kad jei zmogus isoriskai negrazus, kad jis niekam nereikalingas, o jei dar jo xarakteris nekoks, jis neturi draugu, neturi nieko! Manai smagu vienam? O jei jis nori turet kazka salia, bet negali! BBD Nekaltas nusidegink snuki, buk vriednas ir paziuresim kas su tavim draugaus ir kas tave uzjaus ir kam tu busi reikalingasPiktas

Kiekvienas zmogus kazkuo grazus.Charakteri keisti dar nevelu.
Jei labai ko nors nori-imkis veiksmu,stenkis ir tikrai to pasieksi.

hmmm… nu o tu cia is patirties sneki ar kaip? ir kodel nusprendei sukurti tokia tema?Nekaltas

na na Nekaltas xaraktery keist galima , del grozio tai nebutinai turi but isoriskai grazus… tikri draugai i isvaizda neziuri Liežuvis beje jei negali tai lovoj guli , o kaj lovoj guli viska gali Nekaltas

Man taip nebuvo Liežuvis

pats valdai savo gyvenima. jei uzsimanai, gali ir uzbaigt. tada pradet is naujo nebegalesi.

kazkur girdejau tokius zodzius:
"gyvenimas nors ir problemos, bet vistiek neblogas"

nea…tikios minties nebuvo…Jaigu Dievas mane sukure tai gal jis ir turi atimti mano gyvybe???Angelas

[quote] ne…negalwojaw net apie taj…Laimingas ne tik del sawez, bet ir del sawo artimooojooŽvaigždėŽvaigždė ir tikraj nesizhudychiaw ne uzh ka…kad iir kaz nutiktooo…juk jej wiena diena liooodna, kita biuz geriawTūsasTūsas

taip nebuvo, beto tokiu temu pilna…

Buvo man taip…Tada paprasciausiai sedejau ir piesiau ar rasiau apie tai kaip jauciuosi…Galbut taip elgiuosi todel, kad bijau,kad netycia galiu ne tik galvoti apie pasitraukima Nekaltas

Nu bl stradalshikaij… Isheini i miesta, nusiperki degtines, eini per miesta gerdamas ir zmones i tave kreips demesi ir mentams busi reikalingas… Mirkt

O jei rimtaij tai BAIJKIT VAIJKAIJ APIE TAS ZMOGZUDYSTES… Gyvenimas duotas kad gyvent o ne pasitaikius menkiausiaij progaij imt ish jo ir pasitraukt… Debilizmas… Taip

pries dvejus metus man buvo tokia kritine minute. tada isgeriau 32 tabl… tik va nipomniu kokias… ryte atsibudau… bet kaip po kokios pjankes… ant koju pastovet nesugebejau… bet vistiek nulingavau i shulia…is ten mane aisku atleido…reziume: kad ir kaip buna leva, dabar randu buda kaip nusiraminti nevartojant narkotiku, negeriant ir NEKELIANT PRIES SAVE RANKOS.