Pasiruosimas F1


Pasiruosimas F1

OT biski betgi susije su auto. Susiruosiau jau kompleta transliacijai per interneta - tikiuosi nepaves Vinita Cha cha

REN TV jau sukasi kad nepraziopsoti

as ir pasikuriau Valio

galit kas numest linka per kur rodys ? dekui

www.corbina.tv susiraskit ren tv tarp kanalu. Per Opera nerode bent jau man,per IE ziuresiu.

Geras fotelis Gerai Girtas

corbina.tv/players/tv.php?channel=tv3&t=1205601002

kairerankis esi?

nelaikyk Kompiuterisant patalu…as jau perkaitinau saviski,dabar propeleris sukasi jau antra savaire kaip nupezes Cha cha…reikes nesti i garantini…bet negaliu…travianas sukasi Cha cha

Seniai jau naudojies juo? Nes karts nuo karto reikia dulkes pravalyt. Maniškis irgi sukosi kaip išprotėjęs, ir labai erzino jau net, tai paėmiau atsukau dangtelį ir savo akim negalėjau patikėt - net GUMULAI dulkių tokie susidarę tarp ventiliatoriaus sparnuočių, “radiatorius” irgi pilnas šūdo - paėmiau viską švariai išvaliau, siurbliu prasiurbiau, ir visai kas kita, nei kaista, nei ventiliatorius sukas dažnai ir dideliais RPM Gerai

Tebunie palaimintas “Initas” su RTL kanalu Cha cha

naudoju jau apie metus laiko,isvalau kas 3men,ten svara ideali…proco temp rodo 77-80c…is kompo ispiciamas saltas oras…o cooleris sukasi kaip pamises…zodziu…mistika,kuria spres garantinis Cha cha

a, nu tada bbž, žiūrėk, kad neprisipisinėtų, jog ardytas buvo Labas

gala galima man rodos nuimti…nera ten jokiu bliombu

budele.net/radio/download.php TV, RADIO žiūrėjimui/klausymui naudoju šita, Gerai

o mano arkliukas linkomanija,conecttion.lt ir torrent.lt Gerai

tai kaip čia susiję su TV? Drovus

tai per tv3 nerodys?

Nepadejo mano majke Cha cha Na px atsigriebsim.Jei yra kokiu negru gerbeju prasau pasireiksti - duosiu i snuki