Pasimatymas + geles

Pasimatymas + geles

jei butum anksciau neses-siulyciau alyvu,o dabar manau,jei nori buti originalus,pats padaryk jai kokia laukiniu geliu puokste.Mirkt

nunesk jai frezijas,labai grazios geles ir kviepia nuostabiaiFlirtas

jo o jei nemoki tos laukiniu geliu puikstes daryt nueik i turgu ar siaip kur pas tave bobuylytes pardavineja geles tai nusipirxi ir jos pigios kazkur apie1lt…NekaltasTaip

Jei zhiede siemkiu yra tai gerai Cha cha

ir isvis argi butina padovanoti geles,galetum siaip kokia smulkmenele iteikti

nu cia tavo mergina tai tu zinai kas jai labaiausiai patinka tai ta ir dovanok Laimingas

KAKTUSĄ

gelytes gaut labai malonu ir nereikia jokiu tu smulkmeneliuPiktas nenusicopy’nau, tai nzn kas ten raseNežinau

priteriu, boona tokios gelytes kur pas bobulytes nebrangiai ir l. graziosTaip
Frezijos Ne faina, bet man jos tooookios kazkokios labai progines atrodo
Gvazdikai Veee nekenciu pvz. as gvazdiku, tai gerai, kad ir nenori ju dovanotNeNe

o siaip net nzn kokia gelyte tau pasiulyt dovanotNe man jos visos graziosTūsas (iskyrusVeee gvazdika)

net nezinau

lelija… imanoma tokia nusipirkt?

Saulegraza tinka Taip
Nekaltas

Šiandien mačiau vandens lelijas pardavinėt Šypsena
Nu man labai patinka rožės ir tulpes, bet siūlau lauko gėlytes Gėlė

herbera butu tikus

nium nezinau man rozes wisada grazu buwo yra ir bus

kaktusas-senmergiu gele Nekaltas ir shiaip nemanau,kad chia tiktu tokiai progai Nekaltas

Cha chaCha chaCha cha

saulegrazos grazioz Mirkt
wa dar ramunes. ir rugiageles

jei as gauciau saulegraza ,tai nelabai apsidziaugciau.siaip roze nera banalu ,visi jas dovanoja ir visos lieka patenkintos.gali nebutinai raudona pirkti.yra visokiu graziu ,israitytu.nu nzn ,cia tik patariu Liežuvis

o as sutirpciau jei man juoda roze padovanotu, bet ju labai sunku rasti Liūdnas
uztat nesenaii gavau tokio raudonumo roze, kad net stebejausi jog tokiu apskritai boonaŠypsena))))