Pasikėlimas - savisauga, stilius ar nesubrendimas

Pasikėlimas - savisauga, stilius ar nesubrendimas

Duok durniui kelę…
Labanakt…

Pasikelimas, kai jis sekasi, yra savo vertes zinojimas.
Pasikelimas, kai nesiseka jo padaryti, yra norejimas tureti vertes.

Cha cha Nurodyk durniui kelia- jis visvien jo neras Cha cha

Siaip tai ir savisaugos, bet dazniausiai pasireiskia nesubrendimas, noras but pripazintiems, ivertintiems be vertesCha chaNekaltas

Labiausiai tai turbūt noras būt pripažintiems be vertės Nekaltas

Pasikelimas,mano nuomone yra savisauga,taciau tai nevisada butina.Priklauso nuo aplinkybiu ir partnerio…Taip

Nesubrendimas ir tik.Taip

Ar pasikelimas visada pasikelimas?Kartais buna,kad norint sumenkinti pasikelusius,reikia tik pries juos pasikelti paciam.
Jie tai labiai skaudziai priima,nes patys tokiais nesijaucia
mindami kitus.Kai manai,kad tau galima viskas,kitu net menkiausios smulkmenos elgesyj,atrodo pasikelimas - ne juk tu pats geriausias,o sia kazkas apie tave,kitaip galvoja arba vaidina kad galvoja…

Čia priklauso nuo aplinkybių ir aplinkos… Liežuvis

Merginos is prigimties yra aktores. Taciau nemaziau pazystu pasikelusiu vaikinu, sakyciau, net daugiau.Zinai, nauja masina, kvaila blondine ir tt. Tokie laikai, visi nori pasirodyti. Bet as- uz paprastuma ir nuosirduma…

Mirkt Šypsena Šypsena Šypsena

cia kaip ta pasakecia

kada tarpusavy nesutari adraugai, ju bendras darba snesiseks tikrai, nauding anieko jie nepadarys. tad kart agulbe, lydeka vezys…

ir taip toliau, vienas apie vezecias kitas apie akecias.

I dalis.APIE PASIKELIMA
Pasikelimas ir aktoryste nesirisa.Paiskeles zmogus kaip tik nemoka vaidinti.gali tik maivytis.o cia jau kas kita.
Jei zmogus apie save gerai galvodamas zemina kitus, ect, cia toks kaip tik kompleksuotas ir tiesiog save bando iskelt.
mano manymu tokie zmones nepasikele…
pasikeles zmogus pats nesuvokia, savo realios situacijos, jis 100% "zino" kad yra tobulas , protingas, ir supranta ka kalba…o kiti aplinkui yra debilai.Toks zmogus aiskina visiems savo poziuri ir jei kas nesutinka sako durniai jus durniai, arb abent taip galvoja.
tokiam reiketu susimastyt, jei visi aplinkui tvirtina viena
o kiti aplinkui tvirtina kita , tai gal tu neteisus?
bet ne , pasikeles zmogus
i sita sakini paziures kaip i debiles svaiciojimus, ir be jokios abejoines ramiai nueis i sali myledamas ir garbindamas savaji AS/

manau, kad tai yra sawisauga, tarsi ginimas sawes ir rodymas kad yra praneashesnis uzh kitus.

II dalis papildymas i tema

Dabar pasakyk, meistriskai nesiseka atrodyti visai kitokiems?..Manau atvirksciai, cia irc, bangoj visi kaip tik atrodo kitokie

Taigi, pasakyti sutiktam žmogui, kad jo filosofija ir aktorystės menas yra lievas, ar naiviai nusišypsoti, duodant "durniui kelią"?
PS. čia daugiau skiriu merginų elgsenai analizuoti Šypsena

[/quote]

Dabar man pasakyk ar tu esi 100% isitikines. O gal kartais Tavo filosofija lieva?..O gal kaip tik TU esi "durnius"?
Esu 100% garantuota, kad tu to nezinai, niekas nezino visko, juo labiau kito zmogaus.O gal jis teisus, tik jo mastymas yra platesnis negu tavo.
Kartais uztenka tik perskaityti esme tarp eiluciu, ir kiekviena fakta interpretuoti savaip.Staiga isigilines pamatai, kad jus kalbejot apie ta pati ir dar netgi sutaret.Tai va, reziume-
jei nematei visu pasaulio merginu, nesakyk lietuvaites pacios graziausios.

PS kodel neparodai savojo veido?Šypsenabijai kazko?

Pasikėlęs… kuria prasme, jei tiesiog žemina kitus, tai jis idiotas: kompleksuotas ir tuščias…

Jei žmogus tiesiog žino savo vertę, turi savo nuomonę, tačiau visa tai nežeminant kitų… labai dažnai kiti šalia visgi jaučiasi nejaukiai, labai pikti pavadins pasikėlusiu (o visgi gal tik pavydas? Nekaltas).

P.S. aš irgi kartais būnu pasikėlęs Nekaltas, bet kurie pažįsta, kurie draugai, tie tokiu nelaiko, o šiaip tiesiog nepuolu bendraut su kiekvienu (žmogus turi patikti ir dominti).

O ten, kur aš tiesiog žinau ir esu tvirtas taip ten aš pasikėlęs, bet lygiai taip pat galiu pasakyt, kad to ar kito nesuprantu ir gali keltis, kas nors kitas Mirkt

Plusai tavo atvejas tikrai nepasikelimas.cia visai kas kita.

atsistojau ant kėdės, kad pakeistum nuomonę… Mirkt

Juokiasiok.kaip jaupasakysiCha cha

beje PS sita apie pavyda, jo kai zmones pavydi sako jis pasikeles, bet tai tik pavydas ir tiek

nu as tai manau kad zmogus elgiasi ar rengiasi taip kaip jam atrodo geriau, ir nemanau kad cia nuo to jis bus kitoks…Nekaltas

duok durnei kelia ir tegu …