Pasikeitem


Pasikeitem

…preikini stikla.draudimas paskaiciavo 1800 pinigais Špygasiandien buvau pas nepriklausoma,ziuresim skirtuma Laimingas Šypsena

langa?

vien langas 1800lt? Nekaltaskeiciau nauja pilkington su idejimu 540lt

dr-langas 620,normaliai a6-tai 300lt Laimingasdar 4 detales dazomos Piktascia aishku jau su mano nuolaida

maniskei kazkoks langas irgi 300lt,pilkingtonas brangesnis. siaip 1800lt mazokai Nekaltas

dr-draudimai taupimo programa ijunge kaip turi but Cha cha

ijunge tai ijunge,bet as manau,kad jei mano masina nebuvo margutis,ty nebuvo atskirai dazytu detaliu,tai ir po ivykio noreciau tokios pat. isvada viena,kad arba turi dazyti visa sona,net nepazeistas detales,arba uzdengti kupiurom akis

nixuja ten jie nieko neijunge Juokiasireikia moketi susiderinti samatas narmalej Cha cha

yessuz-gal dar mane pamokyt gali kaip samatas susiderint Juokiasi Žliumbia Juokiasi.gali placiau papasakot kaip “derini” zinovas mlet Juokiasi

RM, kokia draudimo firma cia?

SVO-LD skaiciuoja valandiniais is vis kitais ikainiais ir tt,tikejausi,kad nenugribaus ir nevaziavau pas neprilausoma is karto,kai “paskaiciavo” teko nuvaziuot pas nepriklausoma Apkabinimas

SVO>cE audi a6,o ne fyrma Cha cha Mirkt

Linksmai skaiciavo LD ekspertas Cha cha,ne stogo dazyma o stogo kanto Juokiasi,nu bbd Linksmybės

RM>o ar butina vaziuoti pas ta nepriklausoma,neina i kalbas vietoje,pagal ka jie skaiciuoja tas samatas? siiap servise siuo metu detale 400lt. siaip kaina logiska paskaiciavo…teoriskai Cha cha

youtube.com/watch?v=o1fvk4GhKoQ

1600+600 nelabai gaunasi 1800 dr002 Mirkt

dr-nezinau is kur tokias kainas trauki,atidirbes kaip minejau su Draudiminiais ivykiais servisuose nemazai,pats samatas ksaiciuodavau AUDATEXU Mirktpvz,mano bamperis su pvm gaunasi kazkur apie 600lt pagal audatexa ir ykainius siuolaikinius Šypsenao kaip i kalbas eit vietoj jei jis savo ikainiais sumeta ant smugio ir viskas,jam duoda programa ta suma,bet plius visokie nioansai ir tt,kaip ir detales nepilnas dazymas,ko realiai ishpildyt neimanoma,uzmeta pozicijose,kad dazosi uz 200lt,o realiai apie 700,nu taip ir zaidzia Blogai

galvojau 3detales Drovus

plius skaiciavo kaip supratau ja kaip a6 su elementariu kebulu Nekaltas