pasikeiciau tekinius


pasikeiciau tekinius

Cha cha Apkabinimas

sitam gerai turetu ziuretis du praplike 40meciai Cha cha ir gale dvi nepilnametes Valio

paskuitines keleta sav po kauna vazineju su r18 285/30 vienos padangos jau neber, jauciu pradeda must vairas ir vaziuoklei garsai atsirado Juokiasi O kai ispuola kokiu serpantinu vaziuot pro romainiu kapines pvz, tai pasitaiko mokykliniu furu 3 kolonoj plius kitu seniu keleta ir velkies ispaskos Liūdnas

dr002 sitoje gerai atrodo 2 pirties darbuotojai su druska ir vantomis Cha cha

Gražus katafalkas Gerai

vakar maliausi po kauna su r19 285… ka zinau, nenumiriau. p.s ratai kreivi jau po pirmos savaites kai juos uzsidejau (pries dedant islyginau 3) Cha cha jauciu, kad noriu dzipo… Cha cha

Domo - jei tavo baltas mersas su slyksciais baltais ratais maciau prie lexuso salono degalines neveikiancios vakar apie 16:30. Cia tipo pas ta R19?

leo jo mano baltas mersas su baltais slyksciais ratais ir menesi neplautas dar Gerai apie 16,30 maliaus po kauna, gali but kad ir ten buvau, nepamenu jau patsbanga.balsas.lt/files/clubmember/201212/50be1fed126c9.jpg< /A>

Jo, sitas. O kodel jo stogas ne juodas? Cha cha

Leo nes ne panoraminis Cha cha dar gali paklaust kodel nera amg buferiu ir t.t jei jau i ta tema… Šypsena

postimg.org/image/bv52aedo1/ JuokiasiRemigis irgi taip sneka? Cha chadonatasremeika.lt/2013/06/02/nu-kas-neatsidara/

Ko yu nori is saldytuvo? Cha cha

buferiu nemaciau, tai sakai ir ju nera? Tai taxas tavo?

Leo medikopteris GeraiDRLas lysk budon

Nu nezinau, man asmeniskai sitas w211 eske balta labai graziai ziurisi, nezinau kodel jum ji slyksti. As pats labai norejau pries perkant dabartine semka pasiimt w211 balta, nupoliruot, uzmest r18-r19 ir vazinetis ilgai ir nuobodziai Šypsena tikrai geras vaizdas… Nors as aisku pisciau ta juoda stoga, sitiem mersam tinka, nes ir org ejo panorama.

Rafinuotas, o man jau bloga nuo tu juodu stogu. bent kau KDN ne viena auto taip yra… geriau visa butu kauline, amg buferiai, nereiktu ir stogo ŠypsenaBeje jei domina yra pas drauga 2008m baltas kaulinis CLK 3,5l amg apdaila 50k tikras prabegas. aisku pinigu atitinkamai, bet nesveikai atrodo

Mazai ne taxu ant lt vazineja Nežinau

Man ir geras Gerai

man domochujinis mersas Gerai