Pasijuokim: ka cia gero padarius...

Pasijuokim: ka cia gero padarius…

as siandien netycia uzsirakinau savo virsininko kabinete o tas mane kad spyna uzsikirto ir ieit negalejo Aš nekaltas paskui is to kabineto pakampem isslinkau ir veliau vaizdavau kad nezinau kodel sefo duryse spyna keicia Aš nekaltas Cha cha Cha cha

O pas mane darbe visi galvoja, kad as ieskausi kito darbo…Tiesa, isejo netycia, as tik pajuokavau, bet po to seke ilgos ikalbinejimu pasilikti valandos Cha cha

Bezbožnikai Jūs…ApakęsApakęs …Kur Jūsų gėdos jausmas?Apakęs Na,ir dieną pradedat…Apakęs
Cha chaCha cha

Ir tas blogybes geriausi is geriausiu daro Apakęs Cha cha

aga…ir kas cia tokio Cha cha gedos jausmas pasiprase isleidziamas neapmokamu atostogu, tai kas beliko, negi praleisi proga Mirkt

Ot tikras lietuviškas kraujas…
…kad ir ne brolio namas dega, bet visvien labai gražu…Cha chaKietasKietas

Noras kam nors pakenkti yra iauges i kekvieno tikro lietuvio krauja! Šypsena
O po ishkrestos kiaulystes nutaisai akutes, kaip ka tik parukes ir apsimeti per shlanga Šypsena Nes paskui prasideda kershtavimai ir tai pbuna pasaka be galo Cha cha

O pas mus darbe nebuna nė dienos be kiaulysčių , tokia jau pas mus kompanija susirinkusi . Cha cha
Pavyzdžiui atėjo pas bendradarbį žmona ir klausia kur jis ?
Tai žinot ka atsakėm ???
Ogi , kad atėjo pas ji žmona ir jie išvažiavo į miestą batų pirkti !!! Cha cha

Ginger Gerai Gerai Gerai jega man patinka. Kartais tai gyvenimo druska. Viena karta darbe vienas duris su lipne juosta uzlipdziau… tai su visais dazais atsiplese, tycia uzstatome vieno direktoriaus automobili kad jis namo pas zmona paveluotu, nes zmona galvoja kad jis pas meiluze buna… zinau negrazu, bet kartais taip linksma…

ginger> komplimentai MirktGėlės

ikvepta jusu pavyzdziu - nutariau pasitempti kiauslysciu sferoje KietasCha cha

Va tokias kaip si kvailas temas reikia nedelsiant rakinti ir trinti
BLEVYZGOS

kas tu perdu padaras esi?

Kanda

nagi bezdzioneNekaltas

Taigi burbuliatoriau prisiburbuliavai !
Laukiu kabinete !
Sekanti karta pagalvok pries rasydamas !

Balandzio pirmosios nuotaikos…viskas gerai, kas sutinkama su jumoru…bet jei jumoro truksta?Labas

kazkaip man galvojasi kad tau galejo buti tik giliai p.y.z.d.o.j o ne pxNekaltas

Is kur tu zinai, kas ka turi Juokiasi

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Va cia tai geriausias gabaliukasCha chaGerai

makaka…Šypsena