Pasidaryk pats! Virtuves baldai! Liko stalvirsis

Pasidaryk pats! Virtuves baldai! Liko stalvirsisŠypsena

Nu tai tu pavarai… kai baldu verte siekia apie 10000, tai koks gamintojas nores rizikuoti savo firmos vardu kad uz tokius pinigus pigu fuflo prastume kaip uz gera. o garaziniai ima tiek kie is tikruju viskas kainuoja plius uzsimesdami uz darba

PS: kaip paciam suleist kampu du stalvirsius, kad jie graziai susileistu, o gal yra kokie stalvirsiu sujungejai ar kazkas tokio???

na padarom bandyma paraskyk kokio dydzio(aukstis ,plotis gylis) tavo baldai as paskaiciuoisu ir i bendr aismesiu detalizacija kiek kas kainuoja paziuresime tavi savikaina

Kantus laminavau kaip ir patare dauguma su lygintuvuGerai radau toki smetanska prosa, sveria blyn 5kg, tai nuo svorio labai liuks uzsilaminavoCha cha tiek, kai pabaigsiu dar parasysiuLabas

[/quote]

Va tas ir yra kad normalesni gamintojai jau kokius 4 metus nebelaminuoja senais bobutes 5kg prosais dabar viska slaminuojama 0.45 0.8 2.0 mm storio pvc kuris ir atrodo geriau ir laiko zymei geriau bet jo namu salygomis neuzisklijuosi.

Klausimelis tikiuosi i tema: man reikes spintos su slenkanciom durim, galvoju gal butu pigiau uzsakinet atskirai tik slenkancias duris, o lentynas susimontuot patiems. Lentynos turbut irgi is laminuotu ploksciu? Kur ju galima nusipirkti, kad vietoj ir supjautu reikiamom dalim? Manau butu pigiau visa tai, ar ne?

[quote]Romanowaz rašė:
PS: kaip paciam suleist kampu du stalvirsius, kad jie graziai susileistu, o gal yra kokie stalvirsiu sujungejai ar kazkas tokio???
[/quote]

Nu maladiecasLaimingas Gerai
Siaip, stalvirsius jungia su tokia speshl juostele metaline. Pasiziurek, buna furnitura prekiaujancios firmose/parduotuvese.
Beje, mano tetulyte su vyru irgi patys daresi virtuve. Supjauste jiem plokste, sulaminavo S.Alejoje. Tada nusipirko palangiu laminuotu, jas irgi supjauste pagal ismatavimus, krastus irgi sulaminavo. Jie susigreziojo dyrkas, prisisuko rankeneles ir gavo dureles atparias braizymams, laminuotas, grazios formos.
ka as zinau… dar nemaciau tos ju virtuves po upgreido…

dariausi koridoriuje 1 m plocio, su dviem slankiojanciom durim apacioje ir 2 virsuj. Pjove ir laminavo Boruna, furnitura pirkau is Agvos. Viso kainavo kiek per 500. Susirinkau per 2 vakarus. Del kreivu sienu teko kiek papluseti.

maciau kad yra pirkti stalvirsiu sujungeju, bet pas kitus zmones maciau kad tie stalvirsiai kazkaip mandrai ispjauti ir susijungia be jokiu sujungejuTaip

Romanowaz,kai baigsi savo autorini darba,tai imesk foto pasigrozejimuiGerai

nu dar tex palaukti, nes dabar sumasciau kad reikia nedabaiginet spinteles, o kalti sienas gipso plokstem, as labai nepastovusMirkt

o negeriau pradeta darba uzbaigti ir tada imtis sekancio?

aisku kad geriau, bet va moteris uzsimane kad butu silciau ir graziau padaryti sienas… o dar klausimas prie to pacio, noriu istatyti plastikinius langus, tai is pradziu statyti langa, paskui apdirbti sienas su GKP ir deti palange ar deti langus, deti palnge ir tada su GKP apkalinet visur aplink langus? supratot kas nors?Mirkt

mano nuomone daryk taip.

Na yprasta tvarka yra tokia : visu pirma dedamas langas, prie jo derinama palange, tada daroma sienu apdaila (GKP ar kitkas). Tik dedant palange reikia ivertinti kiek "pastores" sienos del GKP.

matai kaip tiasykles buna kreivos todel plokstes tenka pripjaudineti vietoje norint padaryt su minimaliais plyseis o laminuota plekste kokibiskai nera paprasta nupjauti tma riekalingi kokybiski irnakiai.

[quote]langa, paskui apdirbti sienas su GKP ir deti palange ar deti langus, deti palnge ir tada su GKP apkalinet visur aplink langus? supratot kas nors?Mirkt

mano nuomone daryk taip.
[/quote]

Mano pritarimas

na malacius zmogutis baldus pasidaryt baigia Gerai sveikinimai Laimingas reiks ir saviski kada nors lauzti Cha cha

ne kada nors,o is kart,kaip ta jauna mediŠypsena

Aciu ZZ.

Šiaip tai nelabai korektiškas Tamstos temos pavadinimas… Nekaltas Labai jau kai ką primena… Cha cha