Pasidariau 4


Pasidariau 4

ir kaip tas lenkiskas klinkeris? laiko? viskas gerai su juo? galvoju ar dazyti nama,ar su tokiu klinkeriu apklijuot? Nekaltas

Viskas gerai su tuo klinkeriu, tik brangus malonumas, dažyti daug pigiau išeis Mirkt

Gerai

Skonio reikalas, bet man tai kičas, margumynas.

Ir kiek dabar kaina uz 1kv/m klinkerio klijavima? Labas

na man jis toks super papigiai atrodo-labai nekaip asmeniskai Ne, net jei kaina butu 1*1 su tinku dar galvociau ar deti toki,o kadangi jis dar ir brangus (lyginant su tinku) tai tikrai nedeciau jo. p.s.as galvoju,fasada arba tinkuoji arba varai tikra plyta,nes tos plyteles vistiek ne ka pigiau gaunasi nei tikra plyta rezume,ypac jei ten su visom kampinem plytelem ir pan.

kupe, skonio reikalas, man plytelės atrodo gražiau nei plytos, ir ne tik man. Prieš priimdamas sprendimą buvau su drauge nuvažiavęs į Valakampius, ten daug prabangių namų klinkerinių plytų, vaikščiojom, žiūrėjom, kalbėjomės su šeimininkais. Rezultate padarėm išvadą, kad nieko ypatingo nei grožio prasme, nei kitomis. Iš tolo gražiai atrodo, iš arti jau ne taip gražu. O į savo namą žiūrėsi iš arti. Plytelėm gražiau. Kitas svarbus argumentas man buvo tai, kad mano namas ir po 40 metų išoriškai atrodys kaip naujas. Nežinau dėl plytų, o dekorą per tą laiką kelis kartus turėsi perdažyti, arba atrodys kaip seniena. Sudėjus tų visų dažymų kainas(nekalbant apie visus susijusius nepatogumus), manau, ilguoju periodu dar ir į pliusą išeisiu. trūshka, nežinau, kokios kainos, dariausi prieš kelis metus, darė pažįstamas už geresnę kainą, plius nemažą dalį pats paklijavau. Jei darysi, turėk omeny, kad labai aktualus valymo po glaistymo klausimas, laiko prasme gali užimti panašiai, kaip ir pats klijavimas. Aš valymui samdžiau atskirai studenčioką, kuriam mokėjau už darbo dieną.

kaip suprast: plyteles atrodo geriau nei plytos?- gi jei lygini indentiskas plytas ir plyteles tai del ko plytele geriau atrodo?..mes gi ne kalbam apie modeli ju. Plyteliu didziausias man minusas tai ju kampu sujungimai ir pan.vaizdas, nes turbut 90proc niekas nenaudoja kampiniu plyteliu (del ju kainos)…

Alesta - imesk namo kampo foto is arciau.

O kai plyta murini turi likt tarpas tarp plytos ir siltalo? Ar galima be jokiu tarpu viska muryt?

reiktu…ypac jei vata sildytas…ir dar tarp plytu vietomis tarpeliai turi buti,kad oras patekti ir iseiti galetu

kupe, plytele - tai sintetinis daiktas, o plyta - daug maž natūralus, akivaizdu, kad natūraliam daiktui sunku konkuruoti su sintetika dėl grožio, nekalbant jau apie pasirinkimo įvairovę. Iš plytų labai gerai gaunasi visokie sendinti variantai, bet jei nori kažko linksmesnio ir blizgesnio, plytos ne variantas. Dėl kampų: o darydamas apdailą vonioje tu pirkai kampines plyteles ar ne? O koks skirtumas, ar tas kampas namo viduje, ar namo išorėje? Carbon, tingiu, tie kampai aktualūs tik teorinėms diskusijoms, o realybėje juos matai tik pirmą savaitę, po to matai tik bendrą vaizdą Mirkt

As irgi kiek mates, tai visur paliekamas tarpas ventiliacijai ir apacioj pirmoj eilei vertikalios siules tuscios, tai tuomet klinkerio plytelem apklijuot geriau, nelieka jokio tarpo visokiek gyviam apsigyvent

ventiliuoti fasadui tarpeliu reikia-jei vata apsildytas namas,speju jei puta-tai kaip ir nereikia ju.

klinkerinis namas tai man tolygu tiem namam, kur kaimuose stovi toliu apkalti Nustebęs

Siaip idomus momentas, senais laikais kai blokeliu nebuvo namus is plytu murijo, o dabar plytos tinkamos tik kaip alternatuyva plytelems ar tinkui fasado apdailai? Cha chaTa prasme kazkakip atrodo plytu svaistymas jei jos vien tik fasado apdailos funkcija atlieka ŠypsenaKas del grozio tai plytos klinkerio butent ir yra grazesnes del savo naturalumo, bet ne visiems - kitiems blizgucia labiau patinka. Skonio reikalas. Taciau aisku yra ir naturaliu plyteliu turbut. Pvz. pamatytu tokie skandinavijoj kaip namus stato su medzio apdaila, kuri laikui begant dar ir pilkeja grynai naturaliai, tai sakytu koks cia ***** kaip darzinej kokioj, reikia gi “prabangiai” deti laka/dazus ar dar kanors Juokiasi Cia skirtingi skoniai zmoniu tiesiog Šypsena

jei ziuri sumazinta foto, tai atrodo kaip rudo karbono imitacija Gerai Cha cha

New era kazka tu cia sumaliai konkreciai Juokiasi

newera siltnamyje kanapiu pasisejo…