Pasidariau 2


Pasidariau 2

ir kam to reikia?

na pvz pas tave 6 aru sklypas ir tu jau viska padarei - zole nupjauta ir t.t. Bet tu jauti kad tau gyvenimas per lengvas, tuomet tu ji sunkinies - darai tai ko nepataria dizaineriai prudams (cia irgi panasu) - jokiu geometriniu figuru (ovalu, apskritimu, kvadratu ir t.t.). Praeina metai - pradedi galvoti ‘o del ko as ji pasidariau?’, tada praeina antri ‘o ar tikrai man jo reikia?’, treciais metais pradedi galvoti ‘o koks is jo ‘tolkas’? uzima vieta ir Ignoruoju neapsuksi sklype - aij pasidarysiu vel pievute…’ Sutrumpintai - prie trinkeliu pirma versija buvo gražesnė, dabar tai tikrai negražu jau

Nu rimtai…kaip to reikia? Jeigu nori biski krapstytis prie augaliuku, tai kampe kur nedicka koki susikonstruoji ir gana…o cia vieta tokia uzima? Baisusperki zeme, kad vietos kuo daugiau butu, tveri tvora, sodini tujas ir viduri tokia nesamone…Geriau kokia poilsio zona toj vietoj, koki barbeq, pavesine, arba palikt pievute, kad ir vaikai pabegiot turetu kur ir paciam basom smagu pasivaiksciot…o cia uz akmenu kliuni Cha cha

kas jumi pi.sa?.. Cha cha

Skaldele man su kapinem asocijuojasi…

Uztat gali po kiekvienu akmenuku po namini gyvuna pakasineti ir iskalineti metus bei varda Cha cha

^^^ Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Kažkaip nelegalias gyvūnų kapines tai primena. Yra Vilniuj panašių vietų Juokiasi

Kokie dar gyvūnėliai? Cha cha ten advokatai pakasti, niekas niekad neieškos JuokiasiJei sąžiningai, tai man patinka… minimali priežiūra, estetiška…