Pasidalinkite patirtimi tie, kurie namuose įsirengė soliariumą

Pasidalinkite patirtimi tie, kurie namuose įsirengė soliariumą

Vat visai netyčia aptikau pirkt namų soliariumą. turbūt jų visokių būna, mačiau už 500lt. kai tokia kaina, tai mastau, kad dalykas atsiperkantis. bet gal yra kokių kitų niuansų?

namie neapsimoka!!! tikrai tikrai!!!

zodis ‘‘tikrai tikrai’’ anoks cia argumentas, mielasis. pinigine prasme man atrodo atsiperka (jei tau atrodo kitaip, tai prasau parasyk savo paskaiciavimus). tu pats pagalvok: 500lt - tai 50 apsilankymu soliariume po 10min. i savaite maximum turbut galima eit du kartus po 10min - vadinasi, 20lt. o cia tuo paciu soliariumu gali naudotis visa sheima (nu pas kai ka ant sprando gal ir gimines uzsikabaros Juokiasi) neisheidami is namu ir papildomai nebemokedami pinigu, ishskyrus kremams, kuriuos bet kokiu atveju reikia pirkti. tai kurioj vietoj neapsimoka?

nesveika yr soliariums

apie tai mes jau placiai informuoti. nesveika, jei tampi svilesiu. o jei ziema ilendi saikingai pecius pasishildyt, nieko cia blogo, mastau. nes ir siaip gyvent nesveika, ale gyvenam ir nesiskundziam Mirkt

Įskrudusios miargos [man] Blogai BlogaiNet ir Palangoj.

Elektrą ryja kaip laukinis žvėris: 3,6kW naudingos galios, reiškia apie 4,5kW iš tinklo, t.y. srovė 20A. Provodkę sudeginsi, o gal ir visą namą Nekaltas

Už tokią kainą bus su pasenusiomis lempomis [nesveika ir dar nelabai įskrusi]. Pažiūrėk kiek lempos kainuoja ir noras praeis Mirkt

va tokios inf as ir norejau, aciu!

Jau prigąsdinau, bet gali dar pasidomėti. Kiek lempų tame soliariume? Jei ne daugiau 18, provodkė atlaikys. O lempos vistik [turbūt] bus senos Nekaltas Tuos komercinius soliariumus kažkaip kontroliuoja, kasmet lempas reikia keisti. Jei neklystu, viena [Philips] UV-A 100W lempa kainuoja panašiai 100 Lt.

ačiū, pasidomėsiu, nors labai jau super duper nereikia man to soliariumo (nei esu skrudėsis, nei žadu tokiu būt), tik netyčia užtikus pasidarė įdomu ir pradėjom svarstyt. tiesiog turbūt keičiasi žmonių privatumo samprata, jei tokios prekės atsiranda kaip namų soliariumai, kaip kažkada buvo svarbu turėti privatų kiemą, nuosavą garažą ir pan, tai dabar jau chebra ne tik kad išnuomotam garaže nenori mašinos statyt, bet ir degintis svetimame soliariume…

namie tikrai tikrai neapsimoka!!! Cha chava, argumentas: solariumcam.tv/eingang.php?SID=773006514

Burzhuju ishmislas tas soliariumas ir nebent esi peroksidine blondine… Geriau viena karta per ziema nulekti i koki Egipta - ir idegis grazus nepalyginti su soliariumu ir malonumas didelis Pavargęs

niekas čia nesidomi jūsų grožio etalonais ir niekas neprašo patarimų, kur man praleist atostogas Mirkt domimasi yra techniniais tokios įrangos klausimais, jei ką.

bijai kad nufilmuos? Juokiasi

ai kad neturiu filmavimo kameros baimės Mirkt

Na svarbiausia placiai prasizergti… Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi