Pasaulio pabaiga (ar Žeme ta pagrindinė planeta?)

  • Iš kur tu žinai ką fiksuoja mūsų sąmonė? Laimingas
    Ką konkrečiai fiksuoja tavoji?

[quote] Nes pagaljusu logika kokia dabar vadovaujates nieko neturetu buti- nes stebuklu nebuna.
[/quote]

  • Hm. Keistoka ta tavo “logika”. Gal gali plačiau paaiškint - “Nieko nebūtų, jei nebūtų stebuklų?” Šypsena. Kas tavo manymu atsirado “Stebuklų” dėka? Tik nepradėk vardyt dalykų, kurių atsiradimo būdui suvokt tau trūksta elementaraus išprusimo, todėl tas spragas užpildai fantazijom, “stebuklais” bei kitais dyvais.

[quote] Is tikro visata valdo kitokie desniai, nei jusu protas sugeba suvokti.
[/quote]

  • Būtų įdomu jei papasakotum - Kokie gi. Nes jei mūsų protas nepajėgus suvokt, tai tavasis - taipogi. O jei taip, tai kaip tu gali apie juos šnekėt? Laimingas

[/quote]

Supranti- tu tiki “iliuzija”. Iliuzija , kuri tau pries akis. Šypsena O as seniasia ta iliuzija nebetikiu.
Man pasaulis iliuzija. Ne iliuzija- tik tai is kur viskas ir as atsiranda. Šypsena Jus zmones begiojate paskui daiktus, kurie niekada neatnesa laimes. Statotes namus ant smelio ir po to verkaite, kad jusu nameliai griuna . Šypsena

Kartojuosi- tu puikiai zinai, kad pagal tavo logika pasaulio neturetu buti, nes niekas neatsiranda is nieko. O jei kazkas atsirado, vadinasi , tai buvo dieviskas , stebuklingas veiksmas.
Nereikia spekuliuoti, kad anksciau egziztavo vandenilis, ar kitoks komponentas, nes kaip jis galejo egzistuoti, jei niekas is nieko neatsiranda?

[/quote]

Na seip as taves visiskai nesuprantu… Ka tu vadini iliuzija?? Man rods, kad iliuzija - tai neegzistuojantis dalykas, taip?? O tai ta materija, desniai ir visa kita… Juk tai materealu, tai egzistuoja, tai netgi mums suvokiama, tai kaip galime tai vadinti iliuzija??? Kvankt?

Hmz… Taip mes zmones… O kas tu??? Juokiasi

Ir kodel mes visuomet manom, kad kazkas is kazkur turi atsirasti?? Gal tokie dalykai, kaip energija, meterija ir kt(as ten lb tixliai tu savoku nzn)is niekur neatsirado?? Gal jie tiesiog egzistavo, egzistuoja ir egzistuos amzinai??? Drovus

O apie dieviskus veiksmus?? Kazkas ta tavo dieva su jo dieviskais veiksmais irgi turejo sukurti?? Tai gal ju sukurima pavadinti ateivisku/velnisku/chaotisku ar dar kokiu kitokiu veiksmu??? Kvankt?

  1. Iliuzija- nes tai nepastovu ir neturi jokio pagrindo . Šypsena

  2. As nesusitapatinu save su iliuzija. As zmogus ir kartu ne zmogus.

  3. Kaip jie gali egzistuoti? ( Klausimas yra - kas ju egsistavima palaiko? ) As is tikro nezinau, kaip ten buvo seniau.

  4. As nekalbu apie joki Dieva, as kalbu apie pasaulio Dieviskuma. Nes jo buvimas tai stebuklas.

Kiauliokas>–

[quote]Supranti- tu tiki "iliuzija". Iliuzija , kuri tau pries akis.
[/quote]

  • Kokia konkrečiai “Iliuzija”? Laimingas Papasakok apie ją daugiau, nes man tirkai įdomu (na, kjp suprantu, tu žinai tai, ko nežinau net aš pats).

[quote]Man pasaulis iliuzija.
[/quote]

  • Ar dėl to “kaltas” pasaulis ar tu pats? Laimingas

[quote] tik tai is kur viskas ir as atsiranda.
[/quote]

  • Papasakok iš kur tu ir “viskas” atsirado ir kaip tu tai išsiaiškinai. Lb įdomu Taip

[quote]us zmones begiojate paskui daiktus, kurie niekada neatnesa laimes.
[/quote]

  • O kur tu čia matei apie daiktų teikiamą laimę? Laimingas Laimė yra - vidinė būsena. Laimingas gali būt ir afrikoj, nieko neturintis juodaodis, ir “daiktų” turintis baltasis europoj. Daiktai yra - patogumas, kai kurie - visuomenėj, kurioje gyvename - būtynybė, kai kurie - atsipalaidavimas…

[quote]Statotes namus ant smelio ir po to verkaite, kad jusu nameliai griuna .
[/quote]

  • Nesuprantu apie ką tu čia? Laimingas Ar neturi “Namelio ant smėlio” ir esi piktas dėl to? Papasakok.

[quote]tu puikiai zinai, kad pagal tavo logika pasaulio neturetu buti,
[/quote]

  • Kur konkrečiai mano logikoj tu tai įžvelgei? Sorry, aš to nesuprantu, patikslink.

[quote]es niekas neatsiranda is nieko. O jei kazkas atsirado, vadinasi , tai buvo dieviskas , stebuklingas veiksmas.
[/quote]

  • O kodėl būtent toks? Kodėl pvz. ne koks - “Analinis”/“Oralinis” ar “Pragariškas”, o gal “Logiškas”? Šypsena

[quote]Nereikia spekuliuoti, kad anksciau egziztavo vandenilis, ar kitoks komponentas, nes kaip jis galejo egzistuoti, jei niekas is nieko neatsiranda?
[/quote]

  • O tau niekada nešovė į galvą pastudijuot bent 9kl fizikos vadovėlį? Laimingas O gal tu manai, kad jei ir įstatymų nežinai - esi atleistas nuo atsakomybės?
    Na - nlb protinga būtų rėkt, kad Tv negalėjo sukurt žmogus, nes tu nesupranti, kaip ten “Telpa” žmonės, ar ne? Laimingas

tai niekuo neparemta nuomone .panasi i vaikiska uzsispyrima. Na betgi kiekvienas vaikas vistiek klausydavo tevu- nedaryk to, daryk taip, geriau taip ,o ne kitaip. Ir ka, kazkiek vistiek klauset! Nevertejo? bet uzauge tikrai turejot suprasti ,kad tevai blogo tikrai nelinkejo… kokia prasme?. Gi tokie santykiai vadinami meile…
Be to ,su savo vaikais tu paciu bedu turesi (ogal ir turejai) Labas
viskas yra paprasciau ,nei cia gincijates.
Salia musu ir faktai ir irodymai Mirkt
Pritariu, su “Taip” arba “ne” siandien neissiversi. Tai patinka tik kompiuteriams Cha cha

  • Kokia konkrečiai “Iliuzija”? Laimingas Papasakok apie ją daugiau, nes man tirkai įdomu (na, kjp suprantu, tu žinai tai, ko nežinau net aš pats).

[quote]Man pasaulis iliuzija.
[/quote]

  • Ar dėl to “kaltas” pasaulis ar tu pats? Laimingas

[quote] tik tai is kur viskas ir as atsiranda.
[/quote]

  • Papasakok iš kur tu ir “viskas” atsirado ir kaip tu tai išsiaiškinai. Lb įdomu Taip

[quote]us zmones begiojate paskui daiktus, kurie niekada neatnesa laimes.
[/quote]

  • O kur tu čia matei apie daiktų teikiamą laimę? Laimingas Laimė yra - vidinė būsena. Laimingas gali būt ir afrikoj, nieko neturintis juodaodis, ir “daiktų” turintis baltasis europoj. Daiktai yra - patogumas, kai kurie - visuomenėj, kurioje gyvename - būtynybė, kai kurie - atsipalaidavimas…

[quote]Statotes namus ant smelio ir po to verkaite, kad jusu nameliai griuna .
[/quote]

  • Nesuprantu apie ką tu čia? Laimingas Ar neturi “Namelio ant smėlio” ir esi piktas dėl to? Papasakok.

[quote]tu puikiai zinai, kad pagal tavo logika pasaulio neturetu buti,
[/quote]

  • Kur konkrečiai mano logikoj tu tai įžvelgei? Sorry, aš to nesuprantu, patikslink.

[quote]es niekas neatsiranda is nieko. O jei kazkas atsirado, vadinasi , tai buvo dieviskas , stebuklingas veiksmas.
[/quote]

  • O kodėl būtent toks? Kodėl pvz. ne koks - “Analinis”/“Oralinis” ar “Pragariškas”, o gal “Logiškas”? Šypsena

[quote]Nereikia spekuliuoti, kad anksciau egziztavo vandenilis, ar kitoks komponentas, nes kaip jis galejo egzistuoti, jei niekas is nieko neatsiranda?
[/quote]

  • O tau niekada nešovė į galvą pastudijuot bent 9kl fizikos vadovėlį? Laimingas O gal tu manai, kad jei ir įstatymų nežinai - esi atleistas nuo atsakomybės?
    Na - nlb protinga būtų rėkt, kad Tv negalėjo sukurt žmogus, nes tu nesupranti, kaip ten “Telpa” žmonės, ar ne? Laimingas

[/quote]

Kvaila tiketi fizikos desniu pastovumu. Tereikia atmesti- taip ir ne ir viskas stosis i savo vietas( buvo duotas visai teisingas patarimas) . As su tikinciais i kazka nesiginciju . Nustok tiketi, tada pasikalbesime. Šypsena

Xaxa, gana juokinga tema man, ateinant pasaulio pabajgai visi išprotės ir nusižudys, ir tada nusileis ant žemės Jėzus ir mes papultim į pragarą xDD

Kiauliokas>–Nesupratau Pavargęs… Aš juk uždaviau klausimus apie tavo paties žodžius. Negi jie pasirodė tokie sunkūs?

[quote]Kvaila tiketi fizikos desniu pastovumu.
[/quote]

  • O gal pasiūlysi kažką “Protingiau”? Laimingas Ar tik sugebi pasakyt, kad kažkas “Kvaila”, kažkas “Kvailys”, bet taip nieko ir nepaaiškini. Lb jau nesubrendusios asmenybės “argumentacija” sakyčiau.

[quote]Tereikia atmesti- taip ir ne ir viskas stosis i savo vietas
[/quote]

  • Kas yra "Viskas" ir "Savo vietos"? Kaip tu nusprendei, kad čia "VIskas" ir tam "Viskam" yra "Savo vietos"?

[quote]As su tikinciais i kazka nesiginciju . Nustok tiketi, tada pasikalbesime.
[/quote]

  • Kuo tikėt? Aš esu toks bedievis, kokį sutixi ne kasdien. Kita vertus, jei tau “kliudo” fizikos dėsniai, apeik juos, juk jei turi tokių ypatingų žinių, tau tai vieni juokai. Laimingas
  1. Kas yra nepastovu ir kas neturi pagrindo??

  2. Tu cia ne taip mane supratai… Anksciau rasei: “JUS ZMONES darote ten ta ir ana…” ir man iskilo klausimas, kad galbut tu ne zmogus?? Cha cha

  3. Na cia buvo tik neargumentuotas pamastymas… BEt galbut… Taip Kodel viskas anot musu turi tureti pradzia ir pabaiga?? Juk egzistuoja matematikoj tox daykas kaip begalybe… Taip Galbut tuomet gali NEEGZISTUOTI kazkieno pradzia ar pabaiga… Juk didziausio skaiciaus neimanoma suzinoti, jo juk paprasciausiai nera… Vadinasi gali nebuti ir pradzios ar pabaigos… Nežinau

  4. Na taip pasaulio buvimas yra stebuklas, taciau jis realus ir konkretus. O dieviskumo, mistiskumo siulyciau atsikratyti, kadangi mintys apie dievus ir dieviskumus kyla del nezinojimo, nemokejimo paaiskinti konkreciu reiskiniu ar dar konors… Taip

  • O gal pasiūlysi kažką “Protingiau”? Laimingas Ar tik sugebi pasakyt, kad kažkas “Kvaila”, kažkas “Kvailys”, bet taip nieko ir nepaaiškini. Lb jau nesubrendusios asmenybės “argumentacija” sakyčiau.

[quote]Tereikia atmesti- taip ir ne ir viskas stosis i savo vietas
[/quote]

  • Kas yra "Viskas" ir "Savo vietos"? Kaip tu nusprendei, kad čia "VIskas" ir tam "Viskam" yra "Savo vietos"?

[quote]As su tikinciais i kazka nesiginciju . Nustok tiketi, tada pasikalbesime.
[/quote]

  • Kuo tikėt? Aš esu toks bedievis, kokį sutixi ne kasdien. Kita vertus, jei tau “kliudo” fizikos dėsniai, apeik juos, juk jei turi tokių ypatingų žinių, tau tai vieni juokai. Laimingas

[/quote]

Aš noriu pasakyti, kad man būtų normalu, kaip žmogaus levitacija ir kiti mokslui nepaaiškinami dalykai. Man būtų normalu, kad jų ir nebūtų. Ir šiaip, čia visai ne į temą. O į tema tai, kad tie daiktai, ir tu pats turi ta pati viena savo tikraji as. Tu manai, kad tu viska darai vienas is saves , bet tu klysti. Tu esi tik per ta viena taska is kur viskas egzistuoja. Man idomu, tik kodel tas taskas tau nepraveria akiu . Esi is viso laimingas zmogus, kad jis tau leidzia tokiame buvyje egzistuoti. Siaip tas taskas jei panoretu , tai galetu paimti tave ir pabandyti pakeisti ant taves suvertes visas nelaimes ir blogumus, ir taip , kad jei nesikeistum - mirtum. Siaip galiu pasiulyti, jei nebijai - o tu juk nebijai? ar ne? Juk egzistuoja tik sis materialus pasaulis ir kito ne? Paprasyk, kad pasaulis tave pakeistu ir atvertu tau tikraji tavo as, nors koks tai budas bebutu. Šypsena

  • Kas yra "Viskas" ir "Savo vietos"? Kaip tu nusprendei, kad čia "VIskas" ir tam "Viskam" yra "Savo vietos"?

[quote]As su tikinciais i kazka nesiginciju . Nustok tiketi, tada pasikalbesime.
[/quote]

  • Kuo tikėt? Aš esu toks bedievis, kokį sutixi ne kasdien. Kita vertus, jei tau “kliudo” fizikos dėsniai, apeik juos, juk jei turi tokių ypatingų žinių, tau tai vieni juokai. Laimingas

[/quote]

Aš noriu pasakyti, kad man būtų normalu, kaip žmogaus levitacija ir kiti mokslui nepaaiškinami dalykai. Man būtų normalu, kad jų ir nebūtų. Ir šiaip, čia visai ne į temą. O į tema tai, kad tie daiktai, ir tu pats turi ta pati viena savo tikraji as. Tu manai, kad tu viska darai vienas is saves , bet tu klysti. Tu esi tik per ta viena taska is kur viskas egzistuoja. Man idomu, tik kodel tas taskas tau nepraveria akiu . Esi is viso laimingas zmogus, kad jis tau leidzia tokiame buvyje egzistuoti. Siaip tas taskas jei panoretu , tai galetu paimti tave ir pabandyti pakeisti ant taves suvertes visas nelaimes ir blogumus, ir taip , kad jei nesikeistum - mirtum. Siaip galiu pasiulyti, jei nebijai - o tu juk nebijai? ar ne? Juk egzistuoja tik sis materialus pasaulis ir kito ne? Paprasyk, kad pasaulis tave pakeistu ir atvertu tau tikraji tavo as, nors koks tai budas bebutu. Šypsena

[/quote]

Kvankt? Argumentu ir logikos cia visiskai neizvelgiu… Juokiasi Kazkokie svaiciojimai. Kvankt? Tu, matyt, nori pasirodyti labai protingas ir seip uz visus auksciau protiskai issivystes, bet, nesupyk, gaunasi tik “truputely” atvirksciai… Juokiasi beveik, akip blondinems - ne i tema… Drovus

[quote]Aš noriu pasakyti, kad man būtų normalu, kaip žmogaus levitacija ir kiti mokslui nepaaiškinami dalykai.
[/quote]

  • Man ir būtų “normalu”, jei atsirastų bent vienas, galintis tai pademonstruot taip, kad visiem būtų aišku, jog neapgaudinėja. Laimingas… O gal dažnai susiduri su tokiais?

[quote] O į tema tai, kad tie daiktai, ir tu pats turi ta pati viena savo tikraji as.
[/quote]

  • O kaip tai sužinojai?

[quote]Tu manai, kad tu viska darai vienas is saves , bet tu klysti. Tu esi tik per ta viena taska is kur viskas egzistuoja.
[/quote]

  • Iš kur tokia informacija? Kas tas "Vienas taškas" ir jodėl aš esu tik per vieną, o ne du, ar tris?

[quote] Man idomu, tik kodel tas taskas tau nepraveria akiu .
[/quote]

  • Gal jo… nėra? Laimingas O kaip jis man turėtų pravert?

[quote]Esi is viso laimingas zmogus, kad jis tau leidzia tokiame buvyje egzistuoti.
[/quote]

  • Kaip tai nusprendei?

[quote]Siaip tas taskas jei panoretu , tai galetu paimti tave ir pabandyti pakeisti ant taves suvertes visas nelaimes ir blogumus,
[/quote]

  • Kas yra nelaimės ir blogumai ir kodėl jis turėtų juos verst ant manęs?

[quote] ir taip , kad jei nesikeistum - mirtum.
[/quote]

  • Jau darosi panašu į krikščionybę, tik kiek “girežtesnę”… Tj sakai - netiki Dievu? Laimingas

[quote]Juk egzistuoja tik sis materialus pasaulis ir kito ne?
[/quote]

  • O tu žinai apie "Kitą"? Gal gali papasakot apie jį? Man lb įdomu.

[quote]Paprasyk, kad pasaulis tave pakeistu ir atvertu tau tikraji tavo as, nors koks tai budas bebutu.
[/quote]

  • O iš kur tu žinai koks “Tikrasis aš”? Ir kodėl man reiktų prašyt? Kolkas dar neišsiaiškinau kuo prasta mano pozicija, akd imčiau kažko prašyt mistinių “Taškų”. Laimingas

Pasakyk atvirai - kokio NewAge’inio šlamšto prisiskaitei? Bet kokiu atveju - skaityk ką nrs paprastesnio… Gal kokią - grožinę literatūrą.

Nu va- tu pripazisti, kad pasaulis yra stebuklas. Stebuklingai esantis . Apie jokius dievus nekalbame, o paie pasaulio dieviska kilme. Tai nereiskia, kad kazkoks dievas kure ar nekure pasaulio. Esme paprasta, reikia suvokti, kad ir tu esi to stebuklo dalis. Tu ir viskas kas vyksta yra to stebuklo kuriami. Per ta stebukla viskas esa. As matau, kad labai sunku priskirti , savo buvima kazkam kitam, nes reiketu ir kitu buvima priskirti kazkakm kitam- o tai reikstu , kad reiktu kitiems atleisti, nes viskas viena . Šypsena

Kiauliokai, leisk paklausti, KODEL TU ATSAKINEJI TIK I TAU PALANKIUS KLAUSIMUS?? Na bent jau man tai idomus ir tie klausimai, kuriuos as tau anksciau uzdaviau, bei kuriuos tau uzdave -Div-… Drovus

Nes nera prasmes i juos atsakineti. Ir siaip man paprasciausia neaisku, va kaip jus ir kiti zmones eina pries dieva esanti jusu viduje i r nieko nebijo, jokio atsakingumo uz savo zodzius ir veiksmus… Pyksta, kvailiu laiko , tyciojasi ir kt… ir galvoja, kad nebauzaimi esa. Is kur tu zinai, kad savo pasauleziura nepadejai sau mirties tasko?

Kiauliokas>–

[quote]Nes nera prasmes i juos atsakineti.
[/quote]

  • Toks vaizdas, tarsi žiūrėtum į mane iš aukšto. Na tai apšviesk mano pasiklydusią sielą, papasakok kaip gi ten yra. Aš klausimus uždaviau TIK iš tavo paties pasakytų teiginių…
    O jei nesugebi atsakyt, tai…- gal ne klausimuose “bėda”, o teiginiuose, a? Nekaltas

Pratęskim:

[quote] va kaip jus ir kiti zmones eina pries dieva esanti jusu viduje i r nieko nebijo, jokio atsakingumo uz savo zodzius ir veiksmus…
[/quote]

  • O ko jie turi bijot? Ir kaip jie "EIna prieš Dievą viduje" (iš kur žinai, kad jis ten yra?)?

[quote] Is kur tu zinai, kad savo pasauleziura nepadejai sau mirties tasko?
[/quote]

  • Čia kaip “O kas galėtų paneigt?” Cha cha… Gal pradžiai įrodyt reiktų…

Kodel nera prasmes atsakinet i musu klausimus?? Jej jau mes tokios pasiklydusios aveles, tai atves mus i tiesa?? Arba galu gale cia diskusiju forumas, ne?? Tai gal ir diskutuokim, o ne tik svaiciokim… Nekaltas Galbut jej pateiksi svarius argumentus apie tavo skleidziama informacija, mes ja priimsimsim teigiamai, nesusimastei?? Drovus

Mes einam pries Dieva??? Juokiasi Tikrai ne, ne pries ji, nes jo net nera.Drovus Mes einam pries mela ir ta politini zaidima, vadinama religija… Taip Ir vieninteliai, kas mus gali “nubaust” yra zmones, kuriems musu pasauleziura yra nepalanki, t.y. trukdo… Nekaltas O jeigu jau netycia mirciau del savo paziuru, tai tikrai del to nesigaileciau. Vistiek liktu kazkas, kas perimtu mano mintis ir susilpnintu jau tukstantmeciais trunkancius zmoniu apgaudinejimus ir manipuliavimus jais… Vienintelis dalykas, kas priverstu mane patiket, kad egzistuoja Dievas, tai yra pats Dievas… Taip

Ir atsiprasau, jej Tave izeidziau… Tikrai to nenorejau… Ne O gal pasakytum, kuriais tiksliai zodziais as tave izeidziau?? kita karto tokio nemalonaus dalyko noreciau isvengti. TaipDrovus

Kažkada žemė buvo suprantama, kaip paplokščias ‘blynas’ ar kaip visatos centras. Sakyti, kad žemė yra apvali būdavo šventvagiška ir ne vienas žmogus ant laužo už tai buvo užkeltas. Ar nemanot, jog XXIa. manyti, kad žemė yra svarbiausia planeta visatoje yra mažų mažiausiai vaikiška? Taip, jei į Žemę atsitrenks koks asteroidas, bus pasaulio pabaiga, bet tik mūsų planetai. Negaliu įrodyti, kad kitose planetose egzistuoja gyvybė, tačiau pamąstykit logiškai-argi viena saulės sistema egzistuoja? Jų yra milijonai. Negi viena Žemė tokia ypatinga?