Pasaulio pabaiga (ar Žeme ta pagrindinė planeta?)

rechka tu manai, kad tai yra vienintele ir teisinga formule? Praeis kazkiek metu - bus kita formule, poto - dar kita. Nereikia gyvent akmens amziuj.

radot del ko smulkintis. visatoj galaktikos susiduria,ir nieko, o cia kazkokia niekinga planetele, pilna pliku bezdzioniu isivaizduojanciu visu virsiausiais visatoj. ir ju reiksmiguma galim aprashyt matematiskai lim n->0

Labai pritariu šiai nuomonei. Na o autoriui galiu tik palinkėti ramybės savyje. Aš abejoju, jog tu lengai miegi, jei tavo mintyse tokios nesąmonės… Keista kaip žmonės gali rikėti ateiviais… Na galiu paminėti faktą iš fizikos, jog panaudojus visą Saulės energiją, sudeginus visą naftą, medžius ir viską viską, mums tos energijos neužtektų nuskristi už Saulės sistemos ribų. Taip jau Dievas sugalvojo. Tokia mano nuomonė.
Na o tie psychotelepatai… Vėl gi… Tu nesi kitoks, jei tuo tiki. Supranti? Atleisk.

Nu gal geriau as gyvensiu savo akmens amziuje, negu kazkokiame “apsviestajame pseudomoksliniame siurrealizme”… Mirkt

[quote]Esme ta, kad budami visatos pakrasciu ,turime kurkas greiciau pereiti tuos procesus , kurie vyksta centre. Is esmes tai duoda kazka nauja. Ir musu dvasiniu lyderiu, kaip Budos ir Jezuas Kristaus isikunijimai rodo, kad mes lenkiame jas- siulimu nauju dvasiniu keliu(gal as klystu?). Anksciau zemeje egzistavo kelios labai isivysciusios civilizacijos, kaip lemurijos ir atlantu , kurios po zuties pratese savo egzistaivima kituose matmenyse. Buvo pasirinktas toks kelias tam, kad butu didesnis dvasingumas. Tam buvo specialiai sulauzyta zmoguje esanti DNK atsakinga uz rysi su dievu ir visi zmones paniro i dualistine tamsa.
[/quote]

<…>

[quote]Esme ta, kad egzistuoja karma , ir jei vienas kazkoks atstovas pasuka dvasini vystymasi i kitokia moraline sistema - ja turi sekti ir kiti atstovai, visa visata.
[/quote]

Jezzzau…

Kiauliokai, iš kur visa tai ištraukei?

Pajutau , kad tai ateina is Dievo ir reikia tame atrasti save Šypsena

Ir siaip sioje temoje nepageidauciau beprociu, paskaitykit ka parasete, siaip del mano duodamos informacijos noriu ispeti, kad ne jos as davejas( as neturiu jokiu patikimu saltiniu, ir nesu joks kontaktuotojas ir itikejas i kazka) , man ji kaip sutirpes pernykstis sniegas. Siaip reikia tirti tokius reiskinius ir bandyti suvokti ka tokios informacijos buvimas nori pasakyti siuolaikiniui zmogui.
Šypsena

ha ha ha Šypsena zeme tikrai nera viso ko centras. tikriausiai ten kazkur, galaktikoj gyvena uz mus 100 kartu protingesni padarai kurie ir yra vadinkime kieciausi Juokiasi o apie tas pasaulio pabaigas tai geriau patyliu… 1999 matais sake kad meteoritas uzmus zeme Cha cha nu ka zinau gyvenu dar Tūsas

–Nepergyvenk. Religiniai pamišėliai viską užbaigs daug greičiau, nei spės įvykt kuris nrs iš tų kataklizmų Mirkt… Nebijok, viskas dėl “Dvasingumo” Angelas

Joa… Man taip pat “religiniu fanatiku” sukelta pasaulio pabaiga atrodo realiausia is visu galimu… Juokiasi

Kiauliokai, mano nuomone, pries pradedant nagrineti tokia sudetinga ir kardinaliai kitokia pasaulio suvokimo informacija, kokia buvo pateikta tame laiske, galbut reiktu isitikinti jos autentiskumu?? Nekaltas Nors ne nuo musu ir priklauso ar ji bus tiriama ar ne… Juokiasi

O seip nors idejos ir originalios, taciau as vistiek esu linkusi likti prie senuju pasaulio/visatos suvokimo pagrindu, ir remtiantis tais paciais desniais, bandyti toliau lipdyti musu erdves/laiko ir kt. modely… Mirkt nzn… Juk remiantis dbr turima informacija mes judame i prieki, po truputy tobulejame… Vadinasi ji jau nera tokia klaidinga??? Nekaltas Na cia mano nuomone… Drovus Galbut po keliasdesimt metu, kai busiu keliskart labiau issilavinusi snekesiu kitaip, taciau dbr mano smegenys galbut labiau uzsiemusios zmonijos sukauptos informacijos isisavinimu Skaitau o veliau galbut ir gales uzsiimti kurybomis bei interpretacijomis… IdėjaJuokiasi Tai tiek… MirktKietas

hmmm. tipo cia rimta? jei tai butu tiesa visi imtu panikuot bet kazkodel visiems px Juokiasi man irgi Cha cha

religija - sielos nuodas Taip

Gal dwel to kad maju kultura yra fenomenali, beja, vienintelis maju kalendorius yra tikslus, usu, cezario sugalvotas -klisas, su keliamaisiais metais ir tt, kitaip tariant tik karta i keturis metus akimerkai sutampa su realiu laiku, o vat jie sugebejo padryti normalu kalendoriu pagal kosminius ciklus…

manau kad ne visada bet tikrai daznai. pvz lb nenoreciau senatvej pavirst davatka Juokiasi

Pataisa: Proto nuodas Mirkt Siela, tai daugiau religinė sąvoka, todėl jos geriau nevatoti Cha cha

Toks ispudis, kad cia susirinko burelis ateistu . Jus turite akis, bet nematote, jus turite ausis, bet negirdite, jus turite sirdi, bet nejauciate saves buvimo viskame , saves ir visko dieviskumo. Kas jus vercia neigti ta pasaulio Dieviskuma ?

Jus gi visiski beprociai, kad nesiskaitote su reliu savo samones fiksuojamu faktu- tai kad buvimas visko nepaaiskinimas protu ir priskiriamas dieviskai sriciai . Nes pagaljusu logika kokia dabar vadovaujates nieko neturetu buti- nes stebuklu nebuna. Is tikro visata valdo kitokie desniai, nei jusu protas sugeba suvokti.

Kiauliokas>–

[quote] Kas jus vercia neigti ta pasaulio Dieviskuma ?
[/quote]

  • Kaip galima neigt tai, ko nėra? Laimingas

[quote]us gi visiski beprociai, kad nesiskaitote su reliu savo samones fiksuojamu faktu-
[/quote]

  • Iš kur tu žinai ką fiksuoja mūsų sąmonė? Laimingas
    Ką konkrečiai fiksuoja tavoji?

[quote] Nes pagaljusu logika kokia dabar vadovaujates nieko neturetu buti- nes stebuklu nebuna.
[/quote]

  • Hm. Keistoka ta tavo “logika”. Gal gali plačiau paaiškint - “Nieko nebūtų, jei nebūtų stebuklų?” Šypsena. Kas tavo manymu atsirado “Stebuklų” dėka? Tik nepradėk vardyt dalykų, kurių atsiradimo būdui suvokt tau trūksta elementaraus išprusimo, todėl tas spragas užpildai fantazijom, “stebuklais” bei kitais dyvais.

[quote] Is tikro visata valdo kitokie desniai, nei jusu protas sugeba suvokti.
[/quote]

  • Būtų įdomu jei papasakotum - Kokie gi. Nes jei mūsų protas nepajėgus suvokt, tai tavasis - taipogi. O jei taip, tai kaip tu gali apie juos šnekėt? Laimingas

Na gabut ir prisirinko cia ateistu. Bet kodel but tokiu blogai?? Mes ir matome, ir girdime, ir jauciame… Ir galbut net daugiau nei tu pats… Taciau mes viso to nevadiname dievisku dalyku… Bent man “buvimas viskame” yra savaime suprantamas dalykas, nes kitaip bent as saves neisivaizduoju… O visu tu mums nesuvokiamu reiskiniu visumos, kurioje mes gyvename, as tikrai nenoriu vadinti dieviska… Nes zodis “dieviska” man asocijuojasi su visokiom religijom ir seip mazgu pudrinimais… Kodel tai kas mums yra nesuvokiama priskiriama “dieviskai” sriciai?? Tai gaunasi taip, kad mes esame dievai senoveje gyvenusiu zmoniu atzvilgiu vien del to, kad suvokiame is kur atsiranda zaibas ar kaip atrodo zeme ar lasteles ribosoma??? Kvankt? Nesamone!! Ir is vis, visata/visatos yra per dideleBaisus tokioms kaip musu, homo sapiensu, smegenims… Bet tai nereiskia, kad tai kas mums nesuvokiama yra dieviskumas!! It was my opinion… Taip

o aš nereligingas … bet va sielą tai turiu Klasta ir jos nenuodiju visokiom nesamonėm

Aš taip pat nereligingas. Nėra nei tikslo, nei prasmės tikėt kažkuo, ko arba nėra, arba nėra ir nebuvo. Girtas

  • Kaip galima neigt tai, ko nėra? Laimingas

[quote]us gi visiski beprociai, kad nesiskaitote su reliu savo samones fiksuojamu faktu-
[/quote]

  • Iš kur tu žinai ką fiksuoja mūsų sąmonė? Laimingas
    Ką konkrečiai fiksuoja tavoji?

[quote] Nes pagaljusu logika kokia dabar vadovaujates nieko neturetu buti- nes stebuklu nebuna.
[/quote]

  • Hm. Keistoka ta tavo “logika”. Gal gali plačiau paaiškint - “Nieko nebūtų, jei nebūtų stebuklų?” Šypsena. Kas tavo manymu atsirado “Stebuklų” dėka? Tik nepradėk vardyt dalykų, kurių atsiradimo būdui suvokt tau trūksta elementaraus išprusimo, todėl tas spragas užpildai fantazijom, “stebuklais” bei kitais dyvais.

[quote] Is tikro visata valdo kitokie desniai, nei jusu protas sugeba suvokti.
[/quote]

  • Būtų įdomu jei papasakotum - Kokie gi. Nes jei mūsų protas nepajėgus suvokt, tai tavasis - taipogi. O jei taip, tai kaip tu gali apie juos šnekėt? Laimingas

[/quote]

Supranti- tu tiki “iliuzija”. Iliuzija , kuri tau pries akis. Šypsena O as seniasia ta iliuzija nebetikiu.
Man pasaulis iliuzija. Ne iliuzija- tik tai is kur viskas ir as atsiranda. Šypsena Jus zmones begiojate paskui daiktus, kurie niekada neatnesa laimes. Statotes namus ant smelio ir po to verkaite, kad jusu nameliai griuna . Šypsena

Kartojuosi- tu puikiai zinai, kad pagal tavo logika pasaulio neturetu buti, nes niekas neatsiranda is nieko. O jei kazkas atsirado, vadinasi , tai buvo dieviskas , stebuklingas veiksmas.
Nereikia spekuliuoti, kad anksciau egziztavo vandenilis, ar kitoks komponentas, nes kaip jis galejo egzistuoti, jei niekas is nieko neatsiranda?