Pasaulio futbolo cempionatas 2022

Na tai kaip manot kas laimės si cempionata? Kas jusu favoritai ?

Brazilai arba Argentina, bet po praeitu rungtyniu tai nezinau ar tikrai spes jie atsigauti ir susiimti… Tokie pasimete atrode, nezinau net

1 Patinka

Kolkas nemaciau ne vienu varzybu.

Dar taip sensacingai neprasidėjo nė vienas čampas!

Na as pac uz Brazilus, jau daug metu jie mano favoritai. Japonai nustebino paskutinese savo pergale, nors ir palaikiau labiau Vokiecius, bet buvo grazus zaidimas.

Sorry, gal labai moteriškai paklausiu, bet kodėl sako, jog visiškai nupirktas šitas čempionatas? :confused:

Kiek suprantu, kalbama apie tai, kad Kataras nusipirko teisę jį organizuoti. Ten netinkamas klimatas, vasarą per karšta, nei futbolo tradicijų, nei bent kokio populiarumo lygio, ir kiti trūkumai. Tiesiog prestižas organizuot tokį renginį, pinigų jie turi, štai ir nusipirko šią teisę.

1 Patinka

Belgai tai atsiprasant pasirode kaip … ( o dar pirmi pasaulyje rinktiniu sarase…)

Jeigu reiktų statyti, tai dėčiau už lietuvius.

1 Patinka

Tai geriau ir nestatyk…

O tegul laimi Messi arba Ronaldo.

Bet pranešama, kad organizacija aukštumoje, išskyrus… alų :slight_smile:

Tik atsakiau į klausimą, man tai visai netrukdo, kad čempionatas organizuojamas Katare, man ir alaus visai netrūktų :smiley:

Na kas jum siai dienai favoritai?

Kiečiausiai pasirodė brazilai ir portugalai (arba atvirkščiai).

Tačiau kaip jiems pavyks kautis prieš prancūzų ar anglų gynybas, labai sunku pasakyti…

Man vis dar Brazilai :crossed_fingers:

Na Argentina ims?

Tikiuosi ims.

Dauguma Brazilijos žaidėjų yra fašistinio prezidento Bolzonaro palaikytojai. Pirmu numeriu eina aktyviausias agitatorius Neymaras, kuris net viešai pažadėjo dedikuoti Brazilijos rinktinės pergalę nuverstajam prezidentui! Gerai, kad kroatai to neleido padaryti!

1 Patinka