pasatas kirvis edyshn


pasatas kirvis edyshn

visa pasata kirviu sukapojau, ejo kaip per sviesta, net lanzeronus prakirto Gerai

ka cia konstrosi? povandenini laiva Cha cha

Autokirtys Cha cha

metala lydisi?

kita savaite vezu i metala, dar puse duobes uzgrusta nereikalingu metalu Taip ir pirkit pasato dalis Piktas

krc kaip as nesigaudau aplinkoi pora val pamiegojes Apsvaigęs Alus Cha cha

koks čia passatas? gal man ko reikia Cha cha

sumoj priduosi skardas visas ir gausi 50 litu, o kad per ta laika, kol kapojai butai uzdirbes zymiai daugiau Šypsena

Toki varianta jau ne pirma kart matau. Kirvis geriau uz “balgarke” Gerai Girtasdrylio, gal wu taip nervus ramino. Sutaupe psichoterapiauto saskaita MirktSveikata brangiau Cha cha Kietas

matau giannio 10 galvute Valio Juokiasi

Visumoj apibendrinant projekta rezultatas bus mazadaug toks ~ neekonomiskas, senas, surijes daug pinigo ir laiko ir kas svarbiausia nevalinantis NekaltasTaigi klausimas ar vertejo pradet? Nekaltas

p.s nesupyk wu uz pastangas ir ydeta darba spaudziu desine tik vis tas klausimas man kyla kam? Kam to reikejo? Mieste uzrukysi nuo naujesnio dyzeliuko kad ir bmw 2.0d ar kokio 1,9tdi nu cia nea esme modelis, kam tada pilt bendza kibirais? kai galima vaziuot su salyginai galinga ir ekonomiska auto Nekaltas suprantu vienintelis kas tai garsas bet ir tam isgauti reiks nemazai padirbet ir pakainuos.

reikejo bandyt ispaust koki tedey ir biski uztaisyt,o siaip logiskiausiai,tai nusipirkt kita masina ,nes turint stubura lengviau ji aptaisyt galunem,nei turint galunes,gamint stubura Nekaltas

Ciuju nelabai kas supras tokiu dalyku kuris nera pasineses ant vw Mirkt

dr002>> kaip bumuwu ?

kaip kaip,kol kas neturiu nusiskundimu. reikia tik rasti svirpli durikese,biskuti erzina ir padangom pasitaupyt,nes vasarines nors ir nera basos,bet jau senos,triuksmauja,bet sakau daaamusiu jas,zieminem spausiuos,pavasari naujas vasarines reikes ciupti

VadYnas patenkIntC visgi gera masyna sukonstrave tie bavarai Ufff Y darba pavaikau e46 330dA tai labai Gerai nors tik 135kw Nekaltas bet ir aftomac begejas labai maloniai Girtas

dr>pats tiki, kad tiek ilgai su tuo Bmw vazinesi? Nekaltas Cha cha

Gmc>siaip nesu is tu zmoniu,kurie daznai keicia masinas,cia tik si pavasari man taip gavosi JuokiasiManjakas>nelabai pajutau skirtumo tarp 135kw ir 142kw Ne