pasaliniai vaizdai ziurint DVD

pasaliniai vaizdai ziurint DVD

tai va,isijungiu koki filmuka (dvd/cdr ir pan.),ziuriu po biski Šypsena o antram plane jei taip galima pasakyti smekscioja visokie pasaliniai vaizdai,lygtais is paprastu tv programu ar is dar velnias zino kur…na nzn ar suprantamai parasiau bet manau kas su tuo susidure tikrai supras… o mano klausimas butu toks: kuris aparatas knisa prota: ar tv,ar grotuvas, ar patys kompaktai lievi. siaip manyciau kad gali but del grotuwo nes tas toks pigus galima sakyt Šypsena taciau klausiu kad tiksliai suzinociau.

TV. O kokiu laidu pajungta ?

su paprastu SCART

Kox DVD? Gal Vido?

vokiska kokibe MEDION Šypsena

Nerasyk KOKYBE, tai visiskai tas pats sh, kaip ir VIDO. Pati pigiausia firma, kurios prekes skirtos ALDI… Pabandyk pakeisti laida, nors panasu, kad neatjungia TV viduje. Dar galetum koki kita DVD ar VCR pabandyti su tuo TV - viskas bus aisku… Koks TV ?

Cia tikrai is TV. Pas mane irgi tas pats variantas. Iseitis: pries jungiant AV kanala nustatyk ant nenustatytos programos, junk kur nieko nerodo o tik “mirga”. Man padejo. Bangyk. Mirkt

ggutis> as ta kokybe kabutese ir turejau omeny, apie tai kad medion skirta aldinems tai cia seniai zinojau. Šypsena todie is pradziu ir paminejau jog jis gana pigus ir kad manau jog problema grotuve. p.s. bet kita wertus vienas pazistamas jau apie pora metu naudoja automobilini MP3 grotuwa medion ir kolkas nieko Šypsenaderikai, padeejo Šypsena

Man padejo, kaip su kitais telikais ir grotuvais nezinau. Bent jau pabandyt nieko nekainuoja Alus