Pasakykit kas as per vienas? Tinginys, ar pasimetes kvailys?... . . . . . . . . . .

Pasakykit kas as per vienas? Pavargęs Tinginys, ar pasimetes kvailys?.. Nustebęs Apakęs . . . . . . . . . .

O buvo taip: istojau studijuoti i VU filosofija, pastudijavau 2 metelius (patiko)… Bet galvoju ka as veiksiu baiges? Perstojau i Informatika (perspektyvu maniau Nekaltas ) - bet nesiseka visai, pririnkau skolu, jau antri metai sedziu I kurse, depresuoju… Ne Ar as kvailys, ar negabus, ar tiesiog esu ne ten? Sita sesija irgi baisi… I VU filosofija gal dar galeciau i III kursa grizt… ka daryt? Perspektyvos, gabumai, sugebejimai… Kai pagalvoju, kad siemet lengvai buciau VU diploma gaves ir i magistra stojes - sirdi skauda… Nzn ar man tos matematikos… Ne

PavargęsPavargęsPavargęs

Vaziuok y Airija.Kaip tik renkamas SHELL degaliniu tinklo "nachniku" pagalbiniu darbininku kontingentas.

nu tai prisesk ir pamastyk, koki darba konkreciai noretum dirbti.
Ir gal pasidaris aiskiauNekaltas

Na aisku noreciau, kal ka su kompais dirbt, bet jauciu, kad turiu kvaila galva i kuria nelenda matke - gal as toks daugiau mastytojas… Nekaltas

Ka daryt?

mastyk, kaip sakoma, kad norai sutaptu su gabumaisAlus

KAD IR PASAKYSIM KA DARYti-vistiek gi savaip darysi,tu pats turi nusprestiTaip

Uzsiimk tuo kas tau patinka, o jeigu nepatinka, tai nieko gero is to ir neiseis, tikslieji mokslai reikalauja savu gabumu, man pavz. jie nera sunkus, bet filosofija ne man ir cia as pasuoju, taigi rinkis kas tavoNekaltas

Matai man tikslieji peilis, bet perspektyvu…
As galiu istot beveik bet kur…
Bet man labiau humaniterine sritis…

Na man patinka filosofija - pasibaigsiu as ja - ir kas tada? Is ko seima islaikysiu? Filosofuodamas? Pavargęs Nemanau… Ne

o ar zinai-kad daugioau nei puse baigusiu viena profesija -dirba visai skirtingoj srity

Tai patari daryt tai kas patinka?..

bet is ko tada duona valgyt?

ar baiges filosofija ar informatika vistiek galesi vadybininku dirbti, jei turi noro Nekaltas Cha cha

Tai gal gali tą diplomą nusipirkti, kam čia vargti.

Kebli situacija… Ash mastau taip: jei pasirenki profesija, kuri ne prie shirdies → nebusi tos srities profas → daug neuzhdirbsi. Plius jausies Nežinau ir Liūdnas
O jei darysi tai, kas patinka → idesi visa shirdi → gali daug toje srityje pasiekti → gal ir pinigai bus ne tokie jau mazhi. Plius jausies Laimingas
Manau privalumai matyti.
Sekmes priimant sprendima!
Gėlė

Kaip anksciau sakydavo matematikos fakultete : "is matematiku isaugo nemazai geru filosofu". Ar galioja atvirkstine taisykle - klausimas.

Mano nuomone, dabar IT daugiau madinga nei perspektyvu, juk retas baiges informatika prasimus iki aukstesnio lygio vadybininkavimo. Ta pati gali padaryti ir baiges filosofija ar socialinius moxlus (+ kokie nors kursai / pazintys +norai/asmeniniai gabumai). O jei netraukia diegejo, programerio ar admino darbas…

Is kitos puses, mokytis matematikoj sunku, kol neatsisveikini su Misevicium.

Aciu uz patarimus… Mesiu as ta informatika - nes nebegaliu - vos neisprotejau bemastydamas… Kaip bus taip bus…

Darysiu kas prie Širdis

zmones sako kai tai darai tai ir pinigu atsiranda…

Eh… buciau milionierius - nediskutuociau tokiomis temomis…

Tai va…

Sekmes!

Ir dar, jei cia rasei ne perkeltine prasme "- nes nebegaliu - vos neisprotejau bemastydamas… ", tai dar vienas argumentas mesti. Kuo bedirbtum IT srity (gal isskyrus "gelezies" surinkinetoja), nuolatinis stresas garantuotas.

Kodel? Juk visas gyvenimas pilnas streso… Nekaltas

[quote]"Kodel? Juk visas gyvenimas pilnas streso… "
[/quote]

Faktas kaip blynas, bet prisideda stresas del:

  1. Nuolat deganciu terminu. Dideliu kruviu.
  2. Trinties su aplinka - auksciau stovintys reikalauja nerealiu dalyku, daug nerastingu PC vartotoju ar klientu, pasiruosusiu savo kalte suversti tau.
  3. Butinybes visa laika mokytis, arba net persikvalifikuoti. Nera blogai, bet kartais tai tenka padaryti staigiai.

Yra ir daugiau smulkiu "gelyciu", yra ir normaliu firmu; visa tai nera baisu, jei IT patinka, o jei ne taip kad labai?

Faktas kaip blynas, bet prisideda stresas del:

  1. Nuolat deganciu terminu. Dideliu kruviu.
  2. Trinties su aplinka - auksciau stovintys reikalauja nerealiu dalyku, daug nerastingu PC vartotoju ar klientu, pasiruosusiu savo kalte suversti tau.
  3. Butinybes visa laika mokytis, arba net persikvalifikuoti. Nera blogai, bet kartais tai tenka padaryti staigiai.

Yra ir daugiau smulkiu "gelyciu", yra ir normaliu firmu; visa tai nera baisu, jei IT patinka, o jei ne taip kad labai?

[/quote]

Nustebęs