Pasakecia apie varle ir skorpiona

nweskaitysiu nes ja zinau LiežuvisPLabas

Kaip visada tavo labai idomios mintys BlueScorpio. Perskaiciau as ir susimasciau, kad gal tu ir teisus…

P.S. kodel cia visi tokie tinginiai. Kaip tik reikia truputi daugiau paskaityti, taip visi "issigasta"…

ydomus klausimas kodel?Nezinau

ilgokai kankina… jau nuo rugsejo taip panasiai rasineji… negi taip skaudu? atleisk uz klausima, jei per atviras…

Būtinai AlusAlusAlusAlusAlus Girtas

as viska perskaiciau nuo pradzios iki galo tai pasaka apie skirtingu pasauliu atstovus bent man tai cia gryna meiles istorija.bluskorpion tu labai graziai isreiskei savo nuomone

sheip manau kad pasakeciose nebuna uzsleptu minciu ( kazkas teip jau rashe, atrodo)
bet tawo mintys labai idomiai ishsiwyste, ir dabar shi pasakecai man nebeatrodo kwaila ir nereikshminga…
Gerai

Tavo kalusimai, speliones taip ir lix neatsakytos…Ne Kiekviename kurinyje zmogus gali izvelgti tai, ka nori izvelgtiTaip Tu manai, kad tai buvo tragiska meiles istorija, o galbut galejo buti, kad pavydus skorpionas pavydejo varlei plaukimo sugebejimu ( na siektiek absurdiskai skamba, bet jei atvirai - zmones skorpionai pavydusTaip) ir del to ja nuskandino, nenoredamas kad pasauly butu geresiu uz ji…Nekaltas Na tenorejau pasakyt kad kiekviena sgali izvelgti ta uzslepta minti ( jei kazkas cia slypi…)

TikriausiaiŠypsena bet jau as manau ir laikausi savo versijosŠypsena

Standartiškai… Taip
SPANGALAS

Minciu yra Šypsena Ir man atrodo apmastymai teisingi.
Tik dabar truputi mano galvele apsunkus… Bet viska perskaiciau ir manau tavo apmastymai svarus ir protingi…