pas mane fat32 pas drauga ntfs noreciau savo harda jo kompe prijungt kad nusipumpuot kai ka ar nebus kokiu nesklandumu

pas mane fat32 pas drauga ntfs noreciau savo harda jo kompe prijungt kad nusipumpuot kai ka ar nebus kokiu nesklandumu

is anksto aciu uz pagalba

jej per DOS’us, taj neishejs, reikia specialios programikes nes nematys NTFS disko, o jej per pacius windowsus taj tikrai weiks, na cia jej xp 2000 ar 2003, nors del 2003 nesu garantuotas

Kas cia tokie skaiciai magiski 2004 Kokia OS isleido su siais skaiciukais? Na nesvarbu… apsirikai, tikriausiai. Temos Autorius pac kaltas daves peno kvailystems. Nenurodo kokia OS pas drauga. Taigi, jei jau nusipirkai Taurė ir ishejai pas ta drauga o pas ji Win98, tai teks Taurė gert nepadarius darbo. Win98/Me nemato NTFS, na o jei NT seimos OS, ka ir ishvardino, nors ir su klaidom, pries tai rases kolega - tai ne tik Taurė bet ir perpumpuosi infa…

nebus, gali jungt

Bliamba tiksliai os neivardinau bet man kazkaip savaime suprantama atrodo kad dabar kitokius os negu xppro retai besutiksi Šypsena kiek supratau problemu nekils tik va keliant infromacija man ir kart konvertuos i fat32 ar perkels originaciu ntfs formatu ir reiks performatuot?

na galiu pasakyti is savo patirties, man nei sykio nera pavyke dvieju HDD su skirtingom failu sistemom viename kompe pajungti ir kad Win juos abu matyti, NEPAVYKS!

Neįsižeisk, bičiuli, bet jeigu rankelės kreivos, tai gali būti, kad nepajungsi dviejų HDD ir su vienodom failų sistemom… Juokiasi

su vienoda man pavyksta Šypsena tik nemeginau tokio atvejo, kai pagrindinis HDD su NTFS, sleivas FAT32 Šypsena bet atvirksciai, tai neina Šypsena

Matys Windows XP tavo HDD. Nieko performatuoti kopijuojant duomenis nereikės.

Kokią OS naudojai tuo atvirkštiniu atveju? Jeigu kalba eina apie Windows 98/Me, master HDD FAT32 ir slave HDD NTFS, tai nieko keisto, kad neišėjo pajungti Nekaltas.