Paruošė dažymui


Paruošė dažymui

detales paruošimas 80lt.

o tai uzmetimu nebus,ir kaip ta galine bakavinka nudazys Nekaltas

galine arka isvis su izolke daryta be spakliaus, bet uzsipoliruos po dazymo.

nu ble… uz 80 lt ir tai daug dirbo Cha cha

Vilniuje 80 litų ant keltuvo pakelti ir nuleisti panašiai kainuoja.

Auris-uzvaziuok,galesiu kokius 4-5 kart pakelt/nuleist Cha cha

Cha cha Cha chaPrisiminiau. Čia šis pavasaris, išsikviečiau kondicionierių meistrus, kad pažiūrėtų, kas blogai su nutekėjimu kondensato, nes buvo praeitais metais vasaros pabaigoje per sieną pasileidęs vienas blokas, netvarkiau tuomet, galvoju - kitam sezonui paliksiu. Na, išsikviečiu, daugmaž papasakoju, ko noriu. Ne sezonas dar, atvažiuoja kitą savaitę. Atvažiuoja 2. Vienas prarabas, kitas toks pieckelis. Įrankių neatsiveža, kopėčių irgi (nors buvo sakyta, kad pakabintas aukščiau). Skolinasi dvi taburetes, atsuktuvą. Šiaip ne taip nuima korpusą, pasižiūri, pakrapšto - viskas kaip ir okay, pabando - okay, niekur neleidžia. Tada oriai išsitraukia kažkokį purškalą ir dezinfekuoja. Peckelis nueina į san. mazgą ir nuplauna filtrus. Tipo viskas. Užtruko 15-20 min. Na, sakau, vyrai, ką skoloj? Tas prarabas - 250 LTL. Aš - Vau! Už ką čia tiek? Sako, servisas. Cha cha Dėjau žvengti. Cha chaNu nu, sakau, už tiek dar einat visus kitus blokus namie išvalot, atsivežat savo įrangą, patikrinat išorinio bloko parametrus, o ne su flakonėliu dezinfekuojant servisą rodot. Finale pasiūliau 50 į leteną arba 100 faktūrą. Išėjo uodegas pabrukę su 50 rankose. Cha cha

per daug davei, Auri Blogai Juokiasi

“servisas” Cha cha Gerai

Aš ne prieš sumokėti. Ne kartą esu net daugiau sumokėjęs įvairiems meistrams ar savo srities specams. Bet turi būti sąlygos: - kokybiškai daroma, o ne belekaip. - laiko ir darbo sąnaudos (energijos sąnaudos) atitinkamos. - pačių iniciatyva padaryti kokybiškai, patarimai ir ekspertizė. - jei yra objektyvūs iš karto nenumatyti strigimai ar net atsitiktinės nesėkmės (kas kartais būna, ko negali numatyti). Tikrai negaila, kai matai, kad moki už darbą, o ne velniai žino už ką. Namus įsirenginėjant esu labai įvairių meistrų sutikęs, tai vieniems absoliučiai negaila kad ir daugiau sumokėti ar ką nors į leteną įdėti. O kitiems - Špyga

kai uzsidirba moket negaila Taipman toki kondicionieriu meistra rekomendavo, kad jausmas, kad jis cia man paslauga daro Cha cha neina antra savaite prisikviest Juokiasi

Su tais kondicionierių meistrais tai anomalija, nežinau aš kur normalius rasti. Tuos mano “servisus” tai pats Daikinas, atstovybė, parekomendavo, bet apgailėtini jie.

geriausia kai su taxistu isisnekom, tai uz nuvezima nuo dfds terminalo iki senamiescio 50lt paprase Juokiasi tipo galvoja is uzsienio gryzes kainu nezino, sako kuras pabrango,tokios kainos dabar Juokiasi

Su taksistu turėjau dar geresnę istoriją. Cha chaIšsikvietėme taksi iš Islandijos gatvės. Laukėm, atvažiavo kažkoks, nors ne to modelio ir firmos - sako, jo jo, čia mane kvietėte. Cha cha Nu matom, kad ne tas, bet dzin, sėdam važiuojam. Pametėme vieną draugę į Šiaurės Miestą, tuomet, jau namo Santarų kryptimi. Tiksliai žinau, kad tuo maršrutu 30 LTL maksimum. Prie namų, žiūriu, dega 50 LTL suma. Cha cha Sakau, girdi, duodu 30 LTL ir skirstomės. Taksistas nesutinka. Na, sakau, kaip nori - einu namo ir nemoku išvis. Cha cha Tas sako - iškviesiu policiją. Sakau - kviesk. Ir einu prie domofono. Tas, žiūriu atbėga - sako, o tai kaip rasti, kai policija atvažiuos. Sakau - tai centriuko pasiklausk, jei pagal iškvietimą atvykai. Cha cha Cha cha Tai snukis taksisto pažaliavo iš pykčio. Mačiau per langą, kad išsikvietė policiją, tie privažiavo, pasikalbėjo kažką ir išsiskirstė. Cha cha

pas mane name plyteles klijavo tokie meistrai, kad nesumokėjau nė lito ir dar iš pačių norėjau atimti už plyteles ir klijus, bet dingo parazitai… dabar lupu nax tas plyteles ir naujas teks klijuoti Kanda Bet va santechnikui, kuris patarimus dalijo kaip ką kur geriau daryti irgi sumokėjau kiek sutarta ir dar bonką gerą daviau Gerai Už gerą darbą negaila sumokėti žmogui Ne Gerai

Tom4i sitie plyteles dejo? video4.irc.lv/1/RpOjPyLH4RlV_big_2.jpg

Ne sitie, bet lygis mazdaug panasus… Sutaupiau blia vadinasi…