Parkavimas


Parkavimas

Centrineje Lietuvos sventoves aiksteje, salia egles galima parkuotis Taip Gerai

Šypsena Gerai

o putu t.y. drifto galima aplink egle duot? Cha cha

Kai pasnigs Mirkt

noreciau graziai apdriftint ta eglute, aisku ant sauso Girtas

noreciau gyrtas lekdamas skersas atsitrenkti i ta egle ir kad ta nukristu. aisku su bnv. buciau zvaigzde Žvaigždė

Dalyviu mintys persunktos neaiskios kilmes kvaisalu Cha cha

aš tai labai alų mėgstu vilniaus nefiltruotą pilstomą iš bembeliuko, šauniai velka Taip Girtas

tas alus Blogai geriau rimtai reciau, bet brendzio kokio ar tekilos Šypsena

tekilos… ble sedi vienas prie tv ir geri tekila, su visais drusku, citrinu bairiukais Cha cha

kuo gi anas prastas? va tekila užskaitau, o nuo brendžio mane Veee vien nuo kvapo. Domo gold tekila dar visai nieko citriną keiti į apelsiną o druską į cinamoną. Kiek moteriška, bet gardu Šypsena

zilvizzzz nu ble da netoks kaimas, kad nezinociau kas ta gold ir kaip gert Cha cha cia man toks tusu gerymas, tikrai ne vienam sedint laizyt apelsinus Cha cha

cia tevui dovanu buvo atveze naminio alaus backa(3 kibiru). Teko paragaut. Tai skanus atrodo silpnas, bet per kepala gerai spiria Cha cha

Iš kur man žinot kaimas ne kaimas Cha cha nu jo vienas čia neprilaižysi Juokiasi Tėvuk o kur tokio pirkt?

zilviz net nezinau Šypsena

ką padarysi tęsis mano paieškos pravelno alaus beieškant… Girtas

tevukas galvojau vitasa y pacha maziniesi

B!et volumas kelmas tu, saugo jie ta egle kiekviena nakti jei nedaeina tau Ignoruoju

carl77 kelmas budamas pats pagalvok, kas tau nupi*dint tokia egle gali? IgnoruojuJei saugo , tada tegul su tarnybine Mašinasaugo Mirkt