parkavimas


parkavimas

senis arba stato kad is desines jam vos ne 1.5 masinos tilpt gali, arba va taip va sian radau, net yaris netilpo po desine, po kaire irgi, su passat`u ilist galimam bet isvaziuot vinguriavimo gan nemazai. ir ka tokiam daryt, ratus nuleist, rasteli megint palikt ?

pamegink is pradziu normaliai papasakot kas ir kaip jam Mirkt

pasakyk gyvai arba rasteli.

man buvo rasteli padeje su plyta ant kapoto( dar uzkisi ivaziavima plyta rasi viduj) nors normaliai buvau numetes, bet kazkoks/ia kitoj gatves pusej imete savo su.da ant kampo ir uzsikiso Blogai

gyvai i veizolus iskart, bet kad visi matytu. tada tvarkingai parkuosis visi. kartais kitaip neimanoma.

Andrius*-kartais zmones tai daro is nesupratimo zalio ir tiek,visada bandau susikalbet zmoniskai ispradziu…

reikia is abieju pusiu kazkaip po masiniuka ikist kad liptu per bagazine Nekaltas

per bagazine neilips, i krumus atsiremes beveik. senis ten toks, kuris jau viena koja grabe turetu buti, oreantacijos nerasta, vaziuoja dantimis i vaira isikabines, gazas dugnas kad neuzgest. ir dar bielarusas, bjauraus xarakterio, anksciau durelemis sonus kitom masinom dauzydavo, neva per arti jo statydavo.

zinau viena seni, kuris su senu pasratu vazineja universalu ir i garaza statydamas pastoviai ipisa kur nors Cha cha parkingo liutas

na tada rastely palik uz valytuvo, o plyta salone Idėja

ventilius issukti Gerai visad turiu piniginej kalpacioka, esant reikalui issukti ventilius.

nedaryk zapadlo iskarto,gal tikrai pats zmogus jau nukvakes ir nesigaudo,pasakyk pirma,jei taip ir toliau tada daryk kanori Cha cha

uzstaciau dabar kita jo masina, kablys mano atsiremes i jo numeri Cha cha nores isvaziuot, arba ateis sneketis, arba savo bamperi supis. atsibodo jau man jo parkavimo talentai

vo su kabliu tai mintis Gerai

Arba paciam ventilius issuks Cha cha

tegu suka, issuksiu abejom jo masinom ir apmysiu, nesvarbu, kad ne audi