Pareigunai ir muzikos klausymas garsiai vidury dienos

Juokiasi na tu ir prajuokinai… speju visi daugiabuciai namai turi tokias rankeneles Cha cha ir jos randaysi skydinejei jei ka Cha cha tai man irgi daznai atjungia Cha cha taip kad … Šypsena

Jap, man tas pats ;>>

na man nera taip buve… bet kartais tikrai tai trukdo Nekaltas… kai kaimynai garsiai klausosi muzikos;V

hmm… mentaj buwo 1 karta atvyke, is karto po 22walandos (na siek tiek baliavojom, bet daugiau nebuwo atvaziave) o seip kaimynaj tai daznaj skambina, kartais diena, kartais 7 ryto Cha cha, pora kartu yra ir i namus ateje (turbut negirdejau kaip skambina)

kiekviename aukste yra kur rodo kiek elektros ir pan.- El. skydinė; prietaisas, rodantis suvartotos elektros energijos kiekį- elektros skaitilis. ten yra tokie na rankeneles kurias nuleidus atjungi elektra- Automatinis saugiklis (automatas)

Pas mane buvo tik trecia ryto Drovus dienomis nevaziuoja Cha cha

tikrai nuleisiti reikia Nekaltas Juokiasi Cha cha pas mane tai pasukti Juokiasi Juokiasi Cha cha Cha chanebeapsimetinekit jus ten tais elektrikais ir viska ismananciais Cha chakalba eina ne apie skydines tas jusu

Aciu uz pastebejima… istaisiau jau Labas

vat ir negalima,jeigu muzika virsija tam tikra garso norma. Taip

Kaip tai neapsimetineti elektrikais? Niekas neapsimetineja. Neizeidinek elektriku! Šypsena