Parduodu


Parduodu

Parduodu Suzuki GS500F. Daugiau info: skelbiu.lt/9111060.html

Butu gerai kad paminetum i kokia sali isvyksti ir ka ten joje veiksi.Nuo to priklauso ar pavyks parduoti greitai ar ne. Jeigu dar parasytum kokiu budu vaziuosi i ta uzsieni tai pardavimas praktiskai garantuotas Gerai

baisiai juokinga Laimingas

maciau ja nekarta ant rato kilnojant ir STOpus ant priekinio darant Šypsena)))

et… išdavei mane, kokia gėda dabar… Nustebęs Juokiasi

Nežinau

jus man parodykit bent viena motocikla kuris ant vienkes nevare Juokiasi Visi prievartavom tuos matacyklus, vieni maziau kiti daugiau Šypsena) Isimtis Y, pas ji lediniai motociklai Cha cha

maniskis neprievartautas !!! daugiau 5k rpm negazoju !!!

virintas rėmas pas šitą ir trečias nuo kairės indėklas prasuktas Be be be

priekis britvos, galas seno streeto Blogai

nereikia nusisneketi kad absoliuciai visi motociklai yra droziami ar jais kilnojama ant vienkes. yra ir vazinejanciu paprastai, aisku su sportbike’ais tokiu mazuma bet tikrai nemanau kad visi stuntina

Kaip visus užgavo, kad parašė, jog neuždrožtas Apakęs.

oj kaip labai noreciau tokio Girtas Ufff

baisuma… kai vėl ką nors pardavinėsiu, jokiu būdu čia neskelbsiu, nes atrodo, suėstumėt mane gyvą, už tai, kad vienkių nekilnojau ir nusipirkau street’ą, kurį visi vadina superbaiku Cha cha

cia tipo jie juokauja. Nu vyrishki bajeriai… zinai Mirkt

siandien dar maciau padanga svilino Cha cha

eikit, vaziuoja sita boba kartu su manim lygiai kroso trasose. drozia sita suza kak nada Cha cha

aha as irgi maciau kaip ji ant slapio asfalto atsistojusi ant galiniu pakoju ant rato is sanklabos treciu begiu kele Šypsena

matt dar pasakyk, kad su juo per atlantą perplaukiau, kad pasivėžinčiau su tavim, tai nugriūsiu iš juoko Juokiasi