Parduodu R15


Parduodu R15

Parduodu R15 ratlankiusauto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=ratlankiai&id=39419Kaina 860Lt kazkiek paderintume Info pakopinsiu is skelbimo : Ismatavimai R15 x 7J isnesimas ET39 atstumas tarp tvirtinimo tasku 5 x 100 centrines skyle 63.3 ivores vidurines skyles sumazinimui (2 komplektai) 1) iki 57.1 2) iki 56.0 Buvo uzdeti ant subaru impreza kokiom auto tinka dar ziureti cia:klubas.autos.lt/index.php?subj=readtopic&id=16

man reik zieminiu padangu r15 Nustebęs

Na cia Klp pramusom naujas siu metu gamybos žiemines Sava S3 R15-195/65 po 162 lt, siaip Dagryje ju kaina 204 lt …

einu pasieskosiu kas ten per padunges

kiana uz r15 be padangu Apakęs Apakęs Apakęs

SAVA Eskimo S3 195/65 R15 (nedygliuotos) - 189,- Lt.

Na Dagryje 204 lt. Kur Tu cia radai po 189 ??? O mes gavom po 162 lt …

mynde525>kaina gera Gerai tu su padangom dirbi? ateiciai gales kreiptis?

dzo>man irgi keistoka kaina pasirode Kvankt?

dr002> ne, nieko bendro, bet pramušom šį sezoną būtent šitas padangas už tokią kainą MirktBus matyt - kaip kitais metais …

is ko pramusinejot? kojom? rankom? Cha cha

man ant zieminukiu tiktu… bet kaina baido Pavargęs

tigi naujus pirko po 250lt Cha cha kazkada… daba sugalvojo stum nu tikisi 800lt gaut Juokiasi nes ratai beveik nauji

as uz savo r16 su padungem, devetus 4 menesius noriu gaut bent jau 1300lt Šypsena nes ir padangos nesudroztos ir ratlankiai net nesubraizyti

Dzo eilini karta nusipezejei ane ? na nieko nuostabaus kaip tau naturalu…

DZiO normaliai pasake. niekas tau tiek nemokes vien uz ratlankius, tada geriau i parduotuve nueit ir nusipirkt naujus uz tokius pinigus

eilini karta? Juokiasi skaiciuoji mano kartus? ar tu supranti kad uz 800lt galima jau imti devetus OZ racing ar dar kokiu su geru brandu o ne tokius? bet ne esme parduosi uz tiek malacius Gerai bet mano nuomone tu uz tokia kaina ilgai stumdysi Mirkt bet tai tik mano nuomone ir aisku ji gali buti klaidinga bet atsiverciam autopliusa ir uz 850lt ratu Girtas Girtas Girtas Girtas Girtas Girtasas uz situos ratus sumokejo 750lt images.bite.lt/banga/files/profile/200707/46a26a35742a2.jpg o jie yra tiuningystu dziaugsmas

Girtas cia tas pats kas italiska masina bandyt parduot uz tiek uz kiek pirkai Cha cha

niekas čia nieko nepramušinėjo privačiai - klubo reikalai čia jau… Liežuvis