parduodu DSL routeri

parduodu DSL routeri

LINKSYS
etherfast cable /dsl router
with 4port 10/100 switch

Pats pigiausias budas isrinegti dsl ir prijungti vietini kompiuteriu tinkla.
Deze net neispakuota.
Veiksmas Kaune
Kaina 250lt…

O kaip, ponas, jis pas jus atsidūrė???

na cia jau mano saltiniaisCha cha

Khe… Jei oficialiai, kažkap per pigiai… Jei užsisakęs DSL takas A1 su maršrutirizatoriumi, gali ir negražu būti…

taigi cia ne tox kur siulo takas.Cia is usa.Dar netgi su 120v itampa.Tad reik pasikeist blokeli

nu vsio supykau tad nutariau nuleist uz 200 atiduosiu.bo norisi biski savaitgaliuiAlus

nuoroda http://www.linksys.com/Products/product.asp?grid=23&prid=20

Aš tai nežadu pirkti. paprasčiausia domėjausi iš kur pas patį Mirkt Ir šiap, dlia poderžanija razgovorą. Vargu bau kas nors susidomės čia. bandyk rinkyje stumtelti.

nors ir 13ikta diena penktadienis siandy bet vistik man pasiseke.uz 240 prastumiauCha chabusAlus

blin jei gausi dar duok ziniai as ir paimciau uz 240 lt, ziauriai reikia…

uz 250lt yr dsl marsutizatorius megapolyje BMS Kaune.

itari, kad gali buti is telekomo prichvatizuotas? Cha cha
ir as taip itariau, nes zinau kaip buna

telekominis tikrai ne 250lt kainuoja.
ir koks durnelis gali pardavinet jei ji reiks grazint kai nutrauksi sutarti?

blin nera megapoly tu routeriu !!! o kas nors zinot, kaip ten yra daroma ??? pvz mes penkiese, o tam routeri keturi portai, tai galima per switcha ir per routeri sujungti, nu pvz 4 i switch ar visus 5… o viena ten i routeri???

ej1108>>>>tik jau nereikia lia lia kad bavarai nereikalingi!!!jie dar ir kajp reikalindi krc garsina lietuva net vien tas jiu diskvalifikavimas labai isgarsino lietuva!!! visiems kas pries bavarus>>>>ko jus juos vadinat gaidziais juk jie nera pauksciai jie normalus zmones!!!nevarykit ant ju priestai i save nepaziureje!!! o siaip bavarai labai fajni linxmi ir be galo draugiski ju dajnos nerealios Šypsena

gaidziu choras Veee

nieko gero ish ju nera

Liux karikatūra Gerai Cha cha

Juozukas…Viliukas ir Deividukas …“grazuoliukai” Cha cha

grafke_kns >> Tas BLONDINAS yra JUOZAS berods. O shiaip taj jie LLLOOOOOOXAAAAAI Veee Kanda Veee