Parduodu 17 coliu fujitsu monika

Parduodu 17 coliu fujitsu monika

Parduodu 17 coliu fujitsu monitoriu 2000 ar 1999metu, noreciau 200lt rashykite [email protected] arba skambinkite +37065357710

hmm, kokiam mieste? kokia galutine kaina? siaip pagalvociau, nes butu noras saviski pasikeist, tik nezinau kur savo padet :confused:

Esu Kaune, Galutine kaina tokia kokia parashyta o koki turi gal padeciau kaip nors apmainyti

pas mane MAG XJ700T 17coliu, nezinau kaip yra bet lyg plokscias…

beje pas tave kokia nors garantija yra?

Tai pala o kam tau keisti pas mane irgi 17 coliu, o garantijos tai nera ash pats ish dfraugelio nusipirkau

nu tam kad as ji jau turiu hmm, nzn kiek kokius 4-5 metus… Kompa jau keiciau, o monitoriaus tai nekeiciau… Tai net nezinau keist nekeist… Biski jau atsibodo i ta pacia deze ziureti Cha cha Nekaltas Bet siaip nezinau, taviskis 200 sakai, o as buvau maciau neatsimenu kokios firmos uz 170 su garantija galiojancia…

3menesiai garantijos jei nori kashkaip gaila atiduot gera daikta pigiai ;]

tai cia ta prasme 3 menesiai garantijos, tai cia duotum jei imciau?? ar kaip suprast… beje tai ar domina keitimas i mano monika ar ne

I tavo monika keitimas domina tik neasq kiek tu zadi damoketi ?

na nezinau nezinau, siaip manes jau turbut nebedomina, nes nusipirkau noriu laikrasti , tai yra ten didelis pasirinkimas, ir yra po 150 po 170 pilna ir su garantijom, ir firmu pasirinkimas… ir vienas lyg uz 130 buvo… o tu savo 200 vertini… beje del priemokos tai nezinau, nes pas maniski tai sony viduriai sudeti, o pas tave cia kazkoks “kitaickas” , nuo fuji fotiku pavadinima nusikopijave Nekaltas beje kiek pas tave hercu?

Nu maciau ash koki tie monikai kaip tu skai po 150 ash tau tokiu irgi galiu suveikti ir su garantijomis