Parasykit ka zinot apie WesternDidital HDD

Parasykit ka zinot apie WesternDidital HDD

Pirkau WD 20GB 7200rpm. Po menesio eme skleisti itartinus garsus ir buvo du kart sustojes. Nutempiau i firma. Savaitei laikinai dave Seagate 20GB 5400rpm, kol parvezhe nauja WD 20GB 7200rpm. Su nauju WD dar didesniai idomumai - kopijuojant failus diskas stabteli, vel uzhsiveda, vel stabteli… Atsibodo zhaisti. Pasiemiau atgal toki pati Seagate 20GB 5400rpm ir sedziu be problemu. Galimos prielaidos: 1) visi WD brokuoti 2) mano sena motinine plokshte sunkiai susigyvena su greitais diskais.

Na, jeigu jau 5400 diskas kaista, kad net vėsinti reikia, tai sakyčiau ilgai nelaikys. Man taip su Baracuda (7200) buvo: pradėjo stipriai kaisti, garsiau barškėti, o po 8 mėnesių visai numiro. Po to pradėjau naudoti IBM - nekaista, gali rinktis ką nori su IBM tulsomis - greitį arba tylų veikimą. Šiaip tai aš manau taip - jei 5400 iki 20 GB - tik Seagate Medalistą, jei virš 20 GB - skonio reikalas. Jei 7200 - tai arba Barracuda arba IBM, tik barracuda visada labiau kais, nes turi apsauginę plokštę iš apačios, reikia aušinti. IBM tik truputį pašyla (kopijuojant 15 GB iš vieno į kitą), taigi nereikės papildomų aušintuvų sistemai.

tik nereikia lyginti Quantumu su WD, nes turejau Quantuma tai uzkniso jo barskejimas, neleisdavo sesei megoti, o dabar turiu WD 30Gb ir dar pakolkas 4 men jokiu problemu, o jei kas ir atsitiks tai yra garantinis(Y)

Hy,

Zmines ar jus galvojate ka shnekate. <turejau tris hdd visi veikia labai gerai>. Šypsena)) Negalima ish triju turetu HDD daryti globaliniu ishvadu apie Firma gamintoja. Gera ar bloga. Be to buna kad kazhkoks modelis yra nevykes ir jo gryzhimo % yra gerokai didesnis nei tos pachios firmos kitu modeliu (PVZ 20GB 7200rpm Fujitsu labai nevykes modelis). Tik praleidus per rankas keleta shimtu HDD arba bendraujant su zhmonem kurie tai daro kasdien galima padaryti apytikres! ishvadas. Geriausiai tai zhino importuotojai nes turi tikslia apskaita koks % kiekvieno modelio gryzhta garantiniam remontui…

Xzar

Tai IBM hdd *****, tai WD *****, kiti sako kad Seagate brokuoti… Tai blt kokie hdd geriausi ? Ar yra tokiu hdd kur visi pritartu jog jie geri ? Fujitsu ? Cha cha

IBM ir dar syki IBM jokie ten WD ar dar kitoks "sirpotrebas".Kalbu is patirties,jau 2 metai 24 valandas 7 dienas per savaites pc ijungtas,ant jo pakurta kruva servisu,ir jokiu bedu su hardu.

OK IBM ? Cha cha kur jis gamintas… asmenishkai pas mane stovi siuo metu WD ir jis kuo puikiausiai dirba … apie bedus nera ne kalbos
tai nereiskia kad galima rekti jei pas mane kazkiek laiko dirba puikiai tai yra puikus HDD … klausimas yra tame kur yra gamintas IBM HDD ?

Maniskas made in Usa

SycoraX rase:
Tai IBM hdd *****, tai WD *****, kiti sako kad Seagate brokuoti… Tai blt kokie hdd geriausi ? Ar yra tokiu hdd kur visi pritartu jog jie geri ? Fujitsu ?
ka turi pries FUJITSU?
paaiskink daugiau?

MrSnoop rase:
As jau turiu trecia WD ir visi veike ir veikia labai gerai. Tiesa, paskutinis 30gb, 5400rpm kaito ir dėl to smiginejo kompas, bet uzdejus cooleri viskas OK. Draugelis dabar taip pat naudoja du WD HDD ir problemu nemato. Taigi, mano kuklia nuomone, tai tikrai neblogas daiktas

Tai dabar parasyk man daugiau,ns man kartais nei is sio nei is to persikrauna kompas?gal galetum placiau apie tai

As jau turiu trecia WD ir visi veike ir veikia labai gerai. Tiesa, paskutinis 30gb, 5400rpm kaito ir dėl to smiginejo kompas, bet uzdejus cooleri viskas OK. Draugelis dabar taip pat naudoja du WD HDD ir problemu nemato. Taigi, mano kuklia nuomone, tai tikrai neblogas daiktasGerai

Pas mane WD Protege 20 GB 5400 rpm. Turiu jau koki pusmeti ir nesiskundziu. Kad jis letas tai man px, nes pas mane kompas 266 MMX. Ir dirba ant mano kompo labai tyliai, veik visiskai nesigirdi. Šypsena

WD geras kainos/kokybes santykis… del broko daugiausia buna Seagate
WD seka po ju… seip labai priklauso kokia partija… pamenu senai senai kai Seagate pirmieji ishleido 7200rpm HDD 50-60% eidavo broku Šypsena tiek…

Isvada: WD - geri hardai.

Bent jau pas mane daugiau kaip pora metu 3,2 GB (senukas, bet kolkas ir tokio uztenka) Western Digital (irgi, beje, is BMS kompiuteriai), bet skustis negaliu (tfiu tfiu tfiu), kad tik neprisisnekeciau

hy,

WD niekada nebuvo aukshtos kokybes ir patikimumo hardai. Dabartiniai modeliai paprastai 10-20% gryzhta garantiniam remontui (keitimui). Palyginimui Quantumai iki 5%, tai yra 2-4 kartus mazhiau. Be to ipatingu greichiu nepasizhymi lyginant su Fujitsu ar Quantumais.

Xazr

Zinai situ klausimu galetume ilgai ir nuobodziai gincytis, pagal mane tai tie hardai kur tu usvardinai tai shlamstas ir sia tema turiu daug pritareju (ne as vienas taip manau)

Man jau antras nuluzo Liūdna Liūdna Liūdna . Pirkti abu buvo "BMS kompiuteriai"

WD geri hardai, tai pripazino nevienas. O jai tau luzineja, tai jau manau del tavo kaltes