parasykit jei netingit

parasykit jei netingit

ar kasnors is siu 2 forumu kas nors gero iseitu
mados,gerimai

gerimtaj taj nelabaj gal…nes jau alaus yra…nors apie koki shnapsa ten neparashysi…Nekaltas
o mados taj gal…gal…ir nieko visaj…Nekaltas

Nu pagaliau ir nuotaika pasitaisė…gerai…o dėl to tai gal ir išeitų kas Šypsena

gal turi ideju Cruel_murder!!!as dar viena foruma sugalvojau kur galetu visi bangieciai rinktis ir kalbetis kas gero ka siandien nuveike.extremumo myletoju klubas

tu klubu ir forumu ir taip dax.uja… apie gerimus - alaus, apie mada - GIRLS.lt pilna… kam dar keli, kur su.da malt…

o kas ten per extremumu klubas?? gal extremalu, kazko nepagaunu jusu virtualiu fintu…

apie extremuma nu pvz kaip prikiso zmogus zyba prie uzpakalio ir pabezdejo bezdalas usidege zarnoje.cia kaip extremumsJuokiasi

klausyk, tu kelintokas??

is tavo lexikono <extremumas> susidaro yspudis, kad tu kos 9-okas <kaip tik tada mokykloje pradeda funkciju tyrima, su extremumais ir t.t…>
jei tokiu debilu butu, tai jie visu pirma ateitu y blevyzgas, o visu antra, juos ce athu.jarintu pa polnaj pragrame… taciau manau tokiu debilu nera… nebent tu pavyzdy parodytum, nes man atrodo, tu jau ant ribos pradeti deginti sau bezdalus zarnose…

pysdec jaunimas…Žliumbia

ne as 8tokas bet busiu perkeltas i 10klase nes per gerai mokausi 8,9 klaseje nera ka man veikt nuo 1 iki 8 vieni 10 neij vieno 9.pasistengus mokslas tampa labai lengvas.o del tu extremumo tai stogas nuvaziavo todel taip ir elgiuosi

tu pasakas apie perkelima per viena klase gali pasakot savo bobutei, kol jin tave maudo, nes tokiu stebuklu dabar nebuna <maziau Hary Potery ziurek> dziugu, kad taip gerai mokiniesi, taciau as tuo abejoju… jei isties teip gerai mokytumeis, jox tau stogas nevaziuotu…

ir dar: prasikrapstyk akis ir paskaityk DEMESIO! Šiame forume draudžiama dalyvauti asmenims iki 18 metu.

taipkad… SJY.BAL IŠ ČIA KRUŠNA

8 tokas o tai kiek tau metu

kas cia per dauniska tema?

waredgaz, man metu tai pakankamai… nesijaudink… o tu dar nemiegi?? ka mamyte pasakys, kad jau senei po teletabiu, o tu dar nemiegi?? smauk is cia…

cia tikros blevyzgos

nesvarbus cia amzius kai savo amziu galima pasikeist

ideju dabar tushcia, ne tas lajkasCha cha o extremalu pas mus ne tiek jau ir daug, taj nelabaj kas isheitu…
bet mados forumas tikriausiai geriausias ish tavo pasiulytu…Nekaltas

Juokiasi