Papūgiukų mylėtojams

Beje jei ziema su ja gaudyniu lauke zaisi tai dar ir daktarais galesi zaist kai pagausi Cha chaCha cha galesi gydyt

As irgi turiu nimfa. Kai pirkau sake, kad ten patinelis, bet po metu paaiskejo, kad patele. Jau praejo beveik 4 metai, o jos vis neprisipratinu. Ar gali but, kad del to jog patele? Ir ar as jos nekankinu, juk ji padeda kiausinius, bet ju negali ispereti. Tuomet man jos buna labai gaila, nes tupi liudna kampe susiguzus. Gal jai nupirkt patineli, bet kaip ji isrinkt, kad sutartu? Ir kaip atskirt kur patele kur patinelis?

Teisingai mastai, patinelio reikia Taip Ir inkilo reikia gana didoko. O po kambari paskaraidyti ja paleidi?
Nimfu patinelis nuo pateles nesiskiria is isvaizdos, tad belieka pasitiketi pardaveju. Paprastai, jei perki turguje (o ten, zinoma, pigiau nei parduotuveje), geriau suvaidinti kokia scenyte. Sakyk: ponas, siandien as neturiu pinigu, duokit man savo adresa arba telefona, as ateisiu pas jus i namus pirkti. Tada pasiimk kazka i kompanija ir nupirksi, namuose pardavejas taves neapgaus. O jei jau ir turguje pirktum - nesakyk ko reikia. Paklausk, kad jis pirmas pasakytu ar cia Moteris ar Vyras

gaudynui ir slepyniu nezaisiu.jau zaidziau.vasara gaudyniu.ji iskrido is narvelioi o as ja gaudziau.buvo nekas.

o patielio reikia papugai.o paciai papugai tu skiri per mazaidemesio todel ir ji nedraugaja su tavim.ziani kaip atskirti kur patinas?pateles uodega is vidaus su bruksniukais o patino ne.

Manau, kad su savo papuga bendrauju nemazai, ypac daug bendravau kai tik ja isigijau. Taciau esu kazkur skaiciusi, kad pateles daug sunkiau prisijaukinti nei patinelius ir turbut tai tiesa. Taip pat esu girdejusi, kad pora pacios issirenka ir kad ne visi tinka. Tai kaip man jai nupirkt gyvenimo drauga, jei nezinau kaip ji jai isrinkt. Ja pirkau parduotuvej, o ne turguj, jei ji kiausinius butu pradejusi det po kokio menesio, buciau nuejus i ta parde ir butu apkeite, taciau tai isaiskejo tik po geru metu ir toj pardej tokiu papugu tuo metu neturejo. O jei ja suporuosiu, tai kur reiks det vaikucius? Ar gyvuneliu parduotuves perka is pavieniu zmoniu pauksciu jauniklius?

Greiciausiai nupirks, bet gausi tik skatikus. Turguje, jei netingesi - gausi dvigubai.

O kam parduoti? Cha cha

dekja bet nelaikaw papugelesNežinau

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Nu sauni Vejo roze - menesi pamaste ir suprato Taip, kad nelaiko papugos Cha chaCha chaCha cha

Cha chaCha chaCha cha

Dėl to, kad per kelias temas rašysi tą patį, atsakymų daugiau negausi Mirkt.

Sveiki, kažkaip nutrūko tema, o aš norėjau ją prikelti, nes nusipirkau banguotą papūgėlę. Nepavyko rasti papūgų mylėtojų pokalbių kampelio kuriame žmonės auginantys paukščius galėtų pasidalinti patirtimi klube “Flora ir fauna” Apakęspaukštis pas mane dar tik 3 diena, ber aš pastebėjau, kad jis lesa vien tik skanėstą (toks pagaliukas aplipintas medumi suklijuotais grūdais) ir visai neliečia grūdų Pavargęs ar galima jį tik skanėstu maitinti nekenksminga NekaltasGal turit kokių patarimų kaip jį greičiau prijaukinti? Ir dar…vienose knygose rašo, kad smėlis būtinas, kitose, kad ne PavargęsAr jūs savo papūgiukams duodate smėlio?

Siaip gana keista, kad jis megsta saldu pagaliuka Nekaltas Bet jei patinka - tegul lesa. Taip O smelis, ar dar geriau - smulkus zvyriukas yra reikalingas. Jei jo nebus - pasekmes gali pasijusti gerokai veliau. Jis reikalingas ne tik virskinimui, bet is dalies ir kaulu stiprumui. Nepamirsk duodama zvyriuka pries tai ji praplauti arbatiniam tinklelyje ar kazkaip panasiai, nes gali buti kenksmingu priemaisu. Be to duok anglies tableciu, kreidos. Mineralai butini. Ir morkos ziema nepamirsk. Pratink po truputi ir prie svogunu laisku. O prie taves pripras priklausomai nuo to kiek laiko i diena su juo bendrausi… Labas

Auginu Nimfas Apkabinimas

**ApakęsIš pakelio pirktinį smėliuką irgi perplaunat ApakęsTiesa, mano papūga jo nelesa NeDabar įsigudrinau pilti į grūdus Mirkt, tai gal kažkiek papuola Nekaltas

Na nežinau NekaltasPas mus tokia problema BlogaiNarvas atsidaro tik iš viršaus (stogas nusikelia) kai nori išvalyti narvelį. Taigi… papūgą tenka paimti į rankas9kad neišskristų ir netektų po butą vaikytis), o ji vargšė galvoja, kad mes papūgų žudikai - klykia, čirškia kiek išgali ir žnyba snapu iš visos savo mažos sveikatėlės NežinauPo to per kelias dienas užmiršta skriaudą ir pradeda lyg ir draugauti… o tada jau vėl būtina narvą valyt PavargęsNežinau… gal teks net narvą keist PavargęsTiesa, o kaip jūs pratinat, kad ateitų ant rankų? P.s. atsiprašau, kad boldu gaunasi… neišeina nuimt Drovus Pavargęs**

Apie pakelini smeli net supratimo neturiu. Apakęs Kam jis, kai yra paprasto, lietuvisko? Narvas is tikro nenusisekes ir verta ji keisti. Taip As asmeniskai niekada nepratinau prie ranku. Na, turiu omenyje - ne pratinau iki tokio lygio, kad pati atskristu. Taciau jos ir nepanikuodavo jei paimi i ranka. Pradzioje leidi jai kelias dienas “paspluseti” tau znybant, o kai ji pavargsta ir jau maziau kanda - paglostydavau. Tada papuga nustebus imdavo ziureti - kas cia per durnius, kad as jam kandu, o jis uz tai mane glosto… Nekaltas Juokiasi Nekaltas Na ir po truputi rankos isgastis traukiasi. Be to per virbus padavinek salota. Bet tik maza gabaliuka, kad reiktu lesti vos ne is pirstu. Ir tai daryk tada, kai ji kelias dienas bus nagavus zalumynu, kai labai ju nores… Zodziu viskas su kantrybe ir gausis. Laimingas

Ogi tam, kad nereiktų kaitinti ir terliotis su lietuvišku Tūsasmaniškė papūga nelesa JOKIO žalumyno. Ji juos džiovina KietasLesa tik soras PavargęsMes jau draugaujam ApkabinimasJi lesa man iš rankos Gerai tik nežinau ar dar kapojasi, nes neimu jos į rankas jau savaitė. ROKI, o kokia tavo papūga? Ir ar ji jauki (na atskrenda, nutupia ant peties ir pan.)?

Sandra, papugu as nebelaikau… Nustebęs Tiesa, ruosiuosi kazkada vel uzsiimti jomis. Mirkt Bet kol kas nebeturiu laiko. O kai pries eile metu laikiau, turejau suma sumarium net 120 pauksteliu. Taip Ivairiu - nuo alksninuko ir banguotos papugeles iki rozelu ir siaures kikiliu. Ir tai tesesi apie 10 metu. Šypsena