Papūgiukų mylėtojams

Tai gali buti nimfa jei geltona, man neperseniausiai pabego jei tu is siauliu tai tikriausiai maniske radai, gerai butu ,kad mano tai nors zinociau, kad gyva. Gal ta papuga su nupesiota galva? Sekmes auginant Mirkt

Abejoju ar tavo, gi raso, kad ji geltona, vienspalve, o nimfu tokiu Neebuna.

Gal kas zinot pilna lotyniskai ar angliska pavadinima, FISERIo papugos, nes nusipirkau siandien porele noreciau suzinuoti apie jas daugiau, jei kas zinot linku apie sias papugas imeskit aciu

O gal na zandai tik raudoni o taip tai visa geltona

Rokkai tu cia papugu zinovas ar nezinai is kur info inete gaut apie fiserius?

Deja, as ineto prastas zinovas Taip

Siaip geriausiai pas augintojus teirautis, nes fisheriai ir maskiniai pasirode gal tik pries 15 metu, tad literaturos kazin ar gausi… Bent jau lietuviskos. O Siauliu paukstininku Neebepazystu.

Cha chaCha cha O gal zinai po kiek jaunikliu jie isperi?

TAip,taip,pats sukūriau.Drovus

Ką jau padarysi,užplaukia kartais ir man Cha cha

Oi,tu Rokkai nemeluok,
neklaidink žmonių -
moku ir kitaip kalbėt,
jei tik aš galiu …

T.y.norėjau pasakyti,kad moku ir šitaip kalbėti …
Cha chaCha cha

Khe-khe isivaizduoju ishtraukiu ash savo Kesha ish narvo, naguchius pakarpyti, idomu keliu pirshtu neteksiuApakęsApakęsCha cha

O kiek tos papugos gyvena, nes ash taip vidutinishkai paskaichiavau, kad mano Keshai dabar jau apie 11 metuŠypsena Ar tai daug?

Šypsena Atsakau temoje - http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/150898.161-=(1067535782

Taip, jei Raimis tik galetu
Dar ne taip jis prakalbetu,
Bet - deja jam eiles liejas Taip
O su proza - liudna jam Liūdnas
Cha cha

Hm,hm,hm … Na va,jau šneku ne eilėm … Tai ką aš norėjau …Aaaaa,prisiminiau.Tai štai,aš galiu šnekėti ir ne eilėm.
Cha chaCha cha

[quote]
Jurgis_meistras rašė:

ne as ne is siauliuNe,o sese ja rado klaipedoj

as ir auginu nimfa. bet gaila tik tai kad ji labai garsiai rekia.bet cia tik kartais. tevams ji jau atsibodo ir sesei bet man NE.gal zinot kaip zaisti su papugomis?

Slepynemis Cha cha Paprasyk sese, kad ja pasleptu, o po to - ieskok Juokiasi O dar po to pati pasislepk, nu kad ir i spinta ir lauk ar ji tave suras ar ne. Jei neras - neduok ta diena lesti Juokiasi

Gali pabandyti ir gaudynes pazaist Šypsena Paleisk i lauka ir gaudyk Cha cha