Papuga ,,tvarko" tapetus

Papuga ,tvarko" tapetus

Nesuprantu kas mano papugai…Kai tik ja paleidziu ir iseinu is kambario ji speja po gera gabala tapetu sukapoti.Pirma nukapojo kur prie narvo, paskui prie mano kambario duru, paskui prie salono duru o paskui radau ir uz uzuolaidu palubej Pavargęs Ar visos papugos taip elgiasi?Gal maniskei ko truksta?

Kazhkada, kai turedavau dvi papugas viena ish ju taip elgdavosi, kita ne. Kita atsigriebdavo ant popierinio namelio (padariau tikslia tevu namo kopija 25 kartus sumazhinta, o ji, zaraza mazha, sugriauzhe!!! Juokiasi) Kai ta suvalge, tada plastikinius daiktus griauzhdavo. Na, abi megdavo ant peties tupedamos nutaikyt proga i ausi ignybt. Smagu net zhalia - ant ebieju pechiu po papuga ir su 30 min. intervalais zhnybia i ausi. Bet tikrai nezhinau, ar chia ko truksta, ar chia natura tokia. Bet sheip abi megdavo snapais naudotis. Turedavo narvelyje kankorezhi (tik bet kokio negalima det, kiek zhinau) - i miltus sumaldavo. Aisku, pats laikas zbitei isiterpti ir ishdestyti, kad jos manes nebijojo/negerbe/netoleravo_mano_veiksmu, bet ash ir nesiginchysiu daug Juokiasi Ko gero taip. Tik savo varda pasakyt ishmokiau viena, o sedet pagal komanda - nu niekaip! Juokiasi

Na mano pupugiukas tapetu nepleso, bet esu girdejusi tokiu atveju!Nieko blogo su ta papugele nera, tikriausiai jai patinka toks uzsiemimas Šypsena Pavyzdziui mano papuga labiausiai megsta zaisti su geltonu kamsteliu (nuo butelio).Kitu spalvu nepripazysta, pradeda spygauti kai pamato… o paskui kam,steli nesiojasi, girdo,matina, burkuoja ir kitka daro! MirktTaip lyg tai butu jos geriausias draugas ŠypsenaO del ausu, tai tikriausiai reikia apsaugu, nes ir maniske beprotiskai skaudziai iznybia!Nors kai bunu su auskarais reciau pasitaiko, nes visas demesys i blizgancius auskarus Šypsena

Vieni pazystami turejo papuga, tai taip pat buvo tapetu plesymo fane Šypsena

maniške irgi mėgdavo tapetus ir šiaip bet kokius popierius pagraužt, taip ir knygą ne vieną sudirbo - įsitaisydavo knygų lentynoj tarp jos viršau ir knygų ir į darbą, nekalbu jau apie tai, kad popierių, kuris budavo patiesiamas nervelyje sudorodavo per dieną Nekaltas

Na, zodziu, Naida, nesuk sau galvos. Matau, kad komentarai tai ir sako. Normalu. Vienos renkasi tapetus, kitos - kitka. Bet, manau, visi sutiks, kad jos nuolat ka nors knibineja Šypsena Natura tiesiog tokia. Aishku, geriau, kai issirenka ka nors kita, nes tapetus uzhknisa klijuoti, bet kaip atpratinti - no idea.

Nu joooo…Sakau sian vaziuosi i kika tej gal reikia nupirkti koki kitoki zaisla nes su tais zaislais - vienos bedos.Viena karta vos nepasismauge su plastikiniais ziedais , kita karta nuo veidrodelio kazkokia dali nurove ir i snapa taip ikiso kad nebegalejo pati istraukti… Nežinau

i narwa ja! neislejsk nes kita kart kais iskapos… arba atsikratyk jej sugebesi. Mirkt)

cia pajuokawau… papugaj wiskas geraj… pries ysigydama toki pauksty rejkiejo pasidomet ka perki Šypsena)

Na, be pievas kalbat, kolege. Priesh isigyjant instrukcjas papugu paskaityt Juokiasi Kokia pas mus menulio faze yr daba? JuokiasiSkaityt mazhumele moki, matau, bet smegenukai toliau kaip ir nelabai tempia. Shok ish kadro.

as tai manau kad tai normalu pauksciams, nes mano irgi pleso tapetus, ir seip megsta ir servetele suplesyt. Dabar turiu dar viena, tai sis baigia dorot pirmojo pradetus plesyti tapetus Šypsena