Papirko

LM zoviesu tepalas, acipalaiduokit

Būr, ką rekomenduoji? Klasta

Totalas iki siol nesupranta kas vyksta ant lt, kad uzsako 80% ju pagaminamo tepalo 5l pakuotej

naujai masinai gal ir pochuj ir nepajusi to skirtumo, bet as galiu patvirtinti, kad su lm jauciasi skirtumas ant mano tranto variklio darbo, su kitais taip ner.

Kaip visada, Fina, kurios nebera, beliko pilt BP, arba kurzuvis rekomendacija

Totalą lyg ir Antans iš Kauno pildavo irgi. Čia kauniečių tepalas gal? Cha cha

LM toks OdinNol, Koma, Manol, ir kito pilstuko lygio, kaip volvo saugi masina, taip LM geras tepalas

Po triju turbinu is eiles, totalas buvo pastatytas i aukstesne lentyna, kad nepasiekti

Kol kas LM neužlenkė nei vieno variklio. Cha cha

Su tavo vaziavimu, greiciais ir apkrovom, kokakola rekomenduociau ir tai pergerai butu

I fsi pilt 5w30, kaip solidola i slyva

px tos poniatkes, man lm zajabys tuo, saltas motoras tyliau dirba, ypac ziema tas jauciasi, lengvai prasisuka prie -20, ir karstas zymiais ‘‘minksciau’’. pries tai pildavau castrol, mobil1 ir kitus mol gerus. is apciuopiamu pliusu tik lm matosi irodymai realus, o ne lentelese.

Katik supratau, kad auris slaptas expiertas, vakarais soka is pidzako ir ardo variklius

Nakti bliudas, pabandyk ant rugusiu saltibarsciu, simptomai bus 1:1

Nu va, išaiškino mane. Cha cha

Fura geria olandiska Rymax, per 10000 tukst net 2-3 litrus suvalgo, nu bet jau 100tukst km+ su tokiu - nu ir veikia. Specifikacijas atitinka. O i bmw Castrol, irgi veikia.

5w60, blogiausiu atveju 5w50, o vasara galima ir 10w60, aisku atitinkanti specifikacijas, nes w30, dar nepasiekus darbines fsi, jau i nuodegulius virsta

kurwa bled as tau trecia kart kartoju- bandziau visokiu xyuniu, su shita xyune skirtumas nuo kitu xyuniu yra- isvardyjau kuo skiriasi, kaip tau nx dar tau paaiskint.

Product specifications ACEA A1/B1-04, A5/B5-04 VW 503.00/506.00/506.01 raso,kad 0w30 i aubo Nekaltas

Rymax, tik kanistros pavadinimas, zuvis pasakys kas ten per uztaisas sulietas