Papasakokit trumpai apie šį forumą

Papasakokit trumpai apie šį forumą

Prieš suteikdamas jums garbę ir pradedamas rašyti šiame forume, aš norėčiau sužinoti kelis dalykus apie jį. Visų pirma ar jis skleidžia kokias blogio idejas? ar čia yra tokių pat blogų žmonių kaip aš? ir trečia ar tie mažvaikiški pasisakymai bei temos yra šio forumo kasdienybe ?

AHA, jau sulekem ir papasakojomKietas

geranoriškai tau papasakosiu: valink nx sup.istas asileBaisu

ir ka cia bepridursi Nekaltas

Nekaltas MUŠAMĖS? Nekaltas

Cia nebe klonas.Ne cia klaunasTaipJuokiasi

NeApkabinimas

Taip

ApakęsBučkis

pyždiec kokią garbę apturėjau. valink nachul bIet

Liežuvis

Taip sakai, nes manes nemegsti ar bandai mane pasiusdamas nukreipti demesi nuo savo pcichologiniu problemu . As blogas bet ne aklas Ne

zinok saugokis . Tikrai nuosirdziai saugokis, su blogais zmonemis taip nieks nekalba, gali taip su savim, su mama, su teciu kalbeti, bet pries pasakydamas toki teksta man - cituoju "Blogam Zmogui", pamastyk ar verta .

Renataaaai, jeigu teisingai nicka parasiau. Prostitute tu, as tai zinau, is kalbos manieros ir apsimestinio naivumo galima tai nustatyti. Kai zmogus patiria tokius sunkumus kaip tu , telieka buti naiviam. Bet del to kad esi nuskriausta man taves nei kiek negaila .

P.S. …nes as blogas

klausyk zasine valink nx!!!Piktas kokio b.ybio cia rasineji asile. p.isk is cia. Kiaulė

LiežuvisLiežuvisLiežuvis Žinai kol dar yra laiko patariu nuoširdžiai,kad darytum taip:

ATĖJAU,

PAŽIŪRĖJAU

IR

PABĖGAU

JuokiasiLiežuvisJuokiasiLiežuvisJuokiasi

[quote]
profo rašė:
LiežuvisLiežuvisLiežuvis Žinai kol dar yra laiko patariu nuoširdžiai,kad darytum taip:

ATĖJAU,

PAŽIŪRĖJAU

IR

PABĖGAU

JuokiasiLiežuvisJuokiasiLiežuvisJuokiasi

[c/]
klausyk…as tau atsiusiu saskaita uz mano minciu pasisavinima. jasno tebe?!

vienintele taisykle - suprasti kad cia BLEVYZGOS
visa kita px

Tu bene vienintelis zmogus normaliai atsakiai i klausima, kiti tik bande nesekmingai naujoka prigesint. Matau sitas forumas ne man, cia dauguma vaikai, dar su raudonais pliusiniais meskiukais zaidzia, apie blogi nera net kalbos.