Panos ir motociklai nesiderina

Siaip tai teisngas yra sios temos pavadinimas. Mergos uz motociklo vairo yra pakankamai blogai. Nes kiek maciau jas vairuojant, nu kad ir cioperi tai net baisu ziureti. Paskui kiek pastebejau joms tik pradzioj patinka visi motociklai, bet paskui jos nebegali ju pakesti. Cia sita nuomone jau yra patvirtinata. Mergoms baisu darosi, jei ju vaikinas pradeda lenktyniauti & etc. nebeisleidzia i trasa net kartaisŠypsena)))) Zurkee irgi gali viena toki atveji papasakoti. Dar yra tox dalykas kad mergos daug kartu prasciau vairuoja, baisiai daug sukelia avariniu situaciju. Ir isvis vos nulaiko vaira. Nuo sito posto su manim jau nebekalbes nei NIDA nei DZINE, bet px Šypsena)) Tokia mano nuomone ir tiek.

Visokiu yra visokiu ir reik ,bet tokiu kaip tu su savo nuomone geriau kad maziau butu!!!

tai problema!Gal jis pistis ant motociklo bande ir nepavyko todel ir sako kad merginos nesiderina.Cha cha

KietasKietas Uzpreita savaite padejau vienai damai nusipirkt yamaha virago(isties moteriskas) tai ji vazineja geriau uz kai kuriuos lochus,bet kai tie lochai nori pavaidint su supuvusiu golfu ar dar kuom ir patys padaro avarine situacija,baikerio,-res atzvilgiu Piktas tai tokius ****int vietoj reikiaKietas Kuo daugiau mergu su mocais vazines tuo ydomiau bus,negi gailaKietas

pliusas is dalies teisus(ir kad paerzino teisus),panos domisi mocais ginklais ir pan. dazniausiai kad pabut tokiu vyru kompanijoj ir jei dievas duos pakabint kanors. Anksciau ar velau savo isrinktajam pastatys klausima- " ka renkies mane ar moca?". Ir baigsis bikeshow. Ar zinot kokia pana kuri tuertu moca ir viena sau kaifuotu varinedama o ne trintusi “bendraminciu bureliuose”.Liežuvis

TO SYPT

xexexe Šypsena) viskas ok bet yra daug motociklu ir manau nesneki apie Britvos ivaldyma,nes jei jau tu ivaldytum koki R1 98M .Šypsena))) kas tau teik nerealu kiek man britney spears vaika uzstatyt,jei ji ivaldai as tau DOVANOJU pries visus pasizadu savo 2002m yamaha yzf r1 uz 36 tukts. litu. Šypsena)))) xe kol ivaldysiŠypsena)

[email protected]

Cia rimtas pasizadejimas.

Nezinau, ant galines moto sedynes sedincios bobos yra visai nieko Šypsena
O siaip tai yra ir gerai vairuojanciu, taciau ju vienetai Šypsena

Nu ko as gal pasakyt…Cha cha

Perskaiciau ir pasijuokiau…
Cia beprasmiska gincytis.Kiekvienas turi savo nuomone…Taciau nuo to nieks nepasikeis…
As tik sakiau ir sakysiu,gerai kad zmogus(nesvarbu vyras ar moteris) kazkuo domisi,turi hobi.Juk neretai tenkinami tik patys zemiausi poreikiai:pavalgyt, pamiegot ir permiegotŠypsena
Kiekvienas turi teise rinktis tai, kas jam idomu…Aš nekaltas Ir teigiantys, kad tas ir tas nedera yra tiesiog netolerantiski.
Vat.

dar gali pasidziaugti savo yamaha yzf r1, nes man tik 15 miatuku ir tokios transporto priemones man dar vairuot negalima Šypsena

P.S. tikiuosi pazado nepamirsi Cha cha Cha cha Cha cha

AciuŠypsena
Vasarele praleidau gan audringai, tad dabar keiciasi vertybiu skale…Gyveni zmogus ir mokaisiŠypsena

derinasi ir dar kaip…pvz va cia kaune is silainiu yra tokia "Dzine"is motomanu gal zinot su tokiu raudonu mocu ir raudona apranga nu tai zodziu pzdc atrodo…

Nu tai savaime suprantama, kad daug ka galima ir ismokti atkakliai dirbant, ne viskas gi yra igimta ir vadinama talentu Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

TO SYPT

Kad ir 50 tau tu metuku R1 tu neivaldysi niekad.

o kodel tu toks tikras?
gal matei kaip as dviraciu vaziuoju, kad jau sakai jog r1 tikrai neivaldysiu? siulau nepranasaut ateities, nes neturi tam talento Šypsena

merginos dera visur…
kaip grazhiai jos atrodo su miniaku ant motociklo ar gale ar prie vairo… o ir sijonas veikia kaip parashiutas vietoj stabdziu kada kojas ishskechia…Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Ooo…gal kokia kolukiete ant jawos ir nelabai tinka ypach dar jei pati vairuojaŠypsena
Bet sheip, DIEVINU merginas vairuojanchias motociklus, zhinoma ne chioperius kokius. Jei mergina sugeba suvaldyti tokia mashina, sugebes suvaldyti ir vyra, O tokiu moteru kurios tai moketu tikrai reta, o ash retus daiktus myliu (na atleiskit, neturejau uomeny “daiktus” bet kito pavadinimo nezhinau).
Machiau Klaipedoj viena vaizdeli, Yamaha R1, melynas, galine padanga uzh mano mashinos dvigubai platesne…vairuoja vaikinukas, apranga sgalmas viska,ant galines sedynes sedi…DEIVE!!! Balti shortuka, stringai, balta maikute, ishkili krutine, visa mergina idegusi, balti ilgi ir lygus plaukai plaikstosi vejyje…ech…porai sekundzhiu net vaizdas suletejo…zhinote kaip filmuose bunaŠypsena

O ka, ir tu tokios nori? 150$/valanda - ir gali nusisamdyt tokia deive paveziojimui ar “pasivazinejimui”…
Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

[quote]#Skull# raše:…Machiau Klaipedoj viena vaizdeli, Yamaha R1, melynas, galine padanga uzh mano mashinos dvigubai platesne…vairuoja vaikinukas, apranga salmas viska,ant galines sedynes sedi…DEIVE!!! Balti shortuka, stringai, balta maikute, ishkili krutine, visa mergina idegusi, balti ilgi ir lygus plaukai plaikstosi vejyje…ech…porai sekundzhiu net vaizdas suletejo…zhinote kaip filmuose bunaŠypsena
[/quote]

Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

maza ta klaipeda

grazi mergina prie visko tinka!!! amen baikit ta tema… juk ir taip viskas aishku… Cha cha Cha cha