Panos ir motociklai nesiderina

ziurek del mano bateliu nesijaudink nes gali is tu bateliu ir per dantis gauti kada nors.
o koks mocas man patinka tai mano reikalas o fotkintis galima nesirenkant batu jei dar nezinojai.
nu lopas lopas!!!

Va jazau ir is kur tokiu pikciurnu atsiranda. Na mergina na ko gi tu taip zyzi dabar. Gal troleibusu kontroliere busi, gal nuskriaude kas nors, na nesuprasi. Aš nekaltas
Na nori nenori, pershasi sekanti ishvada, kad merginos besidomedamos vyrishkais reikalais suzhvereja !!!

special laurrai adaptuota versija:
Jo, tai jau jei vaikinas domisi moteriskais dalykais tai jis dazhniausiai gejus, o jei mergina vyriskais tai jau ji dazhniausiai ne lezbiete. Tai ka darom isvada kad vyriskos vertybes dazhniausiai aukstesne uz moteriskas, nes jos tinkamos abejoms lytims, o va moteriskos tik moterims. Is to gali sekti, kad vyrai visgi auksciau uz moteris, ir dar as (tarkim budamas feministu) manau kad laurra ko gero masto kaip namu seimininke, nes pagal ja kas vyriska yra bendrazmogiska o kas moteriska nebe, tai lyg tai kas vyrui yra zema. :smiley:

Na labai prasme pasikeite? :smiley:

aciu aciu, kruta tema, tikrai kiek skaitau tiek juokiuosi, tik tikiuosi kad tu cia nerimtaiAš nekaltasCha chaCha chaCha cha

Priklauso nuo to kaip paziuresi i tai, juk yra tokia nuomone, galima jos laikytis, atsiranda argumentu, galima gincytis, atrandi joje tiesos. Jeigu klausi mano asmenines nuomones, tai man netgi labai patinka merginos, kurios neabejingos motociklams, nes jos dazhniausiai buna paselusios romantikes, aisku kartais ir pikciurnu atsiranda Cha cha, o turbut fainiausios is tu merginu visgi tos kurios turi humoro jausma. Gėlės Nebutina juk kiekviena karta pykt tik isgirdus tau nepalankia nuomone, o cia specialiai tokia ir buvo.
Tai kad galima manyti, kad as cia nerimtai. Šypsena

gera provokacija cia pas tave buvo, bet atsargiau truputi su tokiais bajeriais. matai kai naujokas, tai galima pamanyti kad tu cia giliai rimtai ir gali visas motoforumo merginas pries save nuteiktiCha chaCha chaCha chaCha cha o tada tai nekas busCha chaCha cha
man tai is esmes dzin kas ka galvoja, man motociklai patinka del motociklu, o ne del vyru ar aplinkiniu demesio ir vertinimu, man tai kazkaip… galeciau ir su jawa vazinet, jei tik ji vaziuotuCha chaCha cha

He He merginos pyksta Šypsena)
Nida nesinervink Šypsena) Whatever.

Sako, kad gejai - geriausi moteru draugai Cha chaCha chaCha cha
Nes, anot Shilansko, “draugas draugo nep…a”
HEHEHEHEHE (a la Budulis)

ka galiu pasakyt…

http://www.tema i lankas.com

zodziu nesamone visiska
Cha chaCha chaCha chaCha cha

GiX pritariu
Janiss nesinervinu.
jo tema a´la i lankas

Ziurke, trink nafig sita tema Cha chaCha chaCha cha

nu galiu istrint…Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha
bet ar tiktraj rejkia??? …Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

nu baikit chebra, o is ko juoksimes?..Aš nekaltas
Cha chaCha chaCha cha

Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

o, jei rimtai tai nejuokinga Nustebęs

TRINT!

merginos atsipalaiduokit
del tokiu nieku pikstat KietasKietasKietas
geriau paziurekit kitu rakursu - mergina ant moto - visai imanoma, o vyras ant gimdymo stalo?! Apakęs Apakęs Apakęs

KietasKietasKietas Nu parnagrapija KietasKietasKietas

tuoj bus viskas imanoma
Liežuvis

GiX pagimdysi man vaika? Cha cha

jei labai noresiCha chaCha chaCha cha

zinot ka, as pati gal tuoj turesiu motoroleri, o po keliu metu ir motocikla! ir visaine del bernu! tiesiog man tai patinka ir viskas! ir nesuprantu, kodel moteris automobilyje yra moteris, o ant motociklo, jau kazkas tokio?