pamastymui...


pamastymui…

jei pas mane visos 4padangos ziemines,bet praduriau priekine ir uzsidejau zapaske,padariau avarija,zapaske kiek suprantu vasarine,geriausiu atveju MS,kaip su draudimu?

Gincityna situacija.Manau draudimas gali prisikabint,bet ar pagristai…?Juk zapaske ir reikalinga kad ja pasinaudot iki sulopysi padanga…nebent yra zieminiu zapaskiu Nekaltas

jeigu MS manau gal dar dar, bet jei vasarine tada daug sansu kad Špyga (cia mano pamastymas) Bent jau as esu issiemes vasarine zapaske ir isidejes gera HANKOOK vietoj jos

as ir viena kart taip pamasciau, bet manau, kad visgi turetu buti draudiminis ivikis, jei irodysi, kad pradurtos padangos protektorius atitinka ant tos paties asies esancios padangos protektoriu Nekaltaskita vertus, draudimas gali irodineti, kad ta pakeistoji padanga ir buvo avarijos priezastis. BTW cia tik mano pamastymai Šypsena

paskambink i draudima ir uzduok si klausima ir dings abejones ar ismokes ar ne

Siaip is tikruju jeigu apsidraudes casco daznai pridedama, kad uz dyka ar ten uz kelis litus viena karta nemokamai gali issikviest traliukas, tai gali issipisinet, kad reikejo issikviest traliukas ir kai susitvarkysi vel vazinet Šypsena Nu cia zinai, bananu respublikoj bananiska ir tvarka, kaip nores taip ir isvartys Mirkt

na ka as ten skambinsiu,tiesiog siaip iskilo klausimas.

Esme yra paprasta- jeigu bus irodyta, kad avarija ivyko del tos padangos - tada ismokos negausi, jeigu ne - viskas ok. Tiesa bijau, kad irodineti tektu tau… O paaiskinti, kad ziema ant sniego/ledo gerai stoja ir vasarine bijau, kad butu sunku…

klausimas neblogas, tik parodykit man zapaske su tokiu paciu protektorium kaip masinos ratas,(netycia 25metu grabe rastas ratas su tokia pacia padanga papuola i 0.1% tikimybe) jau nekalbant apie ismatavimus

jei ipliurini i sikna,tai nieko ten neirodysi,tiksliau ir taip aisku,kad del padangos ipliurinai.

burt>auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/mazda-3/id- 640429daug reikalu?

Dr002> stogui pz ir klausi ar daug reikalu? ne nauja masina Mirkt

Edgariukass >detalizuok savo komentara,nes nieko nesupratau. stogas duodamas kitas,tik idomu kiek uzdainuoja uz jo prisnargliavima zmoniskai

nu tai bet ar bus malonu vazinet, kai ten masina is 5 daliu? paskui uzsilenksi kur kaip tie su A8 is tos naujieji lietuviai grupes

nemanau,kad cia tas pats variantas. aisku teoriskai standumas sumazeja,bet cia ne tas pats,kai masina is 5daliu

Zapaske reikia deti i gala.

manau kad bent sitoj mazdoj pagal foto geras dauzimas Mirkt Reiktu atidziau paziuret ŠypsenaO del padangos tai manau jei MS, tai gal dar islaviruotum, su vasarine manau pzdc. Be to jei pistelejai i sikna tai taip ar taip pz Cha cha

nu o jeigu netelpa norm zapaske o tik ‘tablete’? paciam kelias dienas teko vazinet tai ner labai smagu ant sniego Cha cha

o ką reikia įrodyti dėl MS padangos? Ji pagal taisykles tinkama eksplotuoti žiemą. Draudimas dėl to negali kabintis Nekaltas