Palangos gatveje konsertuojantis indenas

Palangos gatveje konsertuojantis indenas

sumoderninintas lotynu amerikos indenu folkloras

jis grojo ir per juros shvente, bet ten buvo yvykis: “as i see you don’t like my music, so i think it would be better if i stop playing, thank you, goodbye”

ir is tikro nustojo grot??? Nekaltas

Na, jei shis indenas grotu keleta kartu per metus, o ne ishtisas vasaros ir ne tik vasaros dieneles, tai adr butu pakenchiama. Man asmenishkai tos jo gaidos jau atsibodusios, norisi kazhko naujo…

o ash pvz manau kad palangoj nieko idomaus nera Blogai. o ypac muzikiniu atzvilgiu Baisuo ka ten galima pamatyti idomaus be sito tavo indeno, kuris beje man ne itin patinka?

;DD nu zinot…jau geriau sis indenas, negu kazkokie rusiski bumcikai, atsibodusios technuskes arba dar kokie estrados “wilkai” Pavargęs

milho khoryaha ar khorhaya / bolivija

mum su pusbroliu taj jo tos dudeles shiajp sou Nekaltas

ja ja Šypsena mes apie tapaty Mirkt o netycia CD neturi po ranka? Mirkt

Joa, Milho Korhaya tas indenukas Šypsena kazkada labai patiko, bet pernai jis man pasirode kazkoks labai panasus i narkomana Pavargęs paklaikes zvilgsnis, susisneketi su juo isvis nebeimanoma, kazkaip nelabai susigaudo aplinkoj, bet kai paima instrumentus i rankas lyg ir viskas ok NekaltasGroja jis kazkoki Lotynu Amerikos indenu folklora ar kazka panasaus Nekaltas biesas zino Nekaltas Jo paties reikejo pasiklaust Taip jei pavyktu susisneket su juo Cha cha

uch, zinau as ji. fainuolis toks, su humoru jausmu Cha cha man patinka jo muzika, dar tiek stengiasi… nu visi stengiasi, bet jis toks mielas zmogus matosi. ir labai sauniai pasielge kad pasitrauke reikiamu laiku… Taip Šypsena respect Liežuvis

Šypsenaoho, kaip bus sunku yvardinti lotynu amerik. indiskus rimtus angliskai, kaZaa’e Šypsena

Žinau aš jį, bet man nelabai patinka jo muzika Laimingas Nekaltas