paklausimas


paklausimas

kiek procentaliai dalyviu nesisega dirzu? Cha chair kaip i tai reaguoja jusu masina?

sugedo?

aciu dievui, kad pas mane prie salono apsvietimo dega fasten seatbelts, mane tai erzina, bet i akis nelabai krenta. svarbiausia, kad nepypsi, nes mazdoj ir syde tai pypsi. mazdoj isvis garsejanciai ir i viena pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyp sueina Liūdnas

Nesaab negenda. jie nusileidzia kuro papildymui ir toliau Ufff

visada seguos, bet mano masinoms visoms visiskai del to px Ufff

Va kaip dalyviai reguoja kai yra neprisisege dirzo Gerai youtube.com/watch?v=r4jZ4sMyzF4&feature=player_emb edded

visada seguos…niekados jokia masina nepypsejo

siaip as tai visada seguosi. bet uzteko per mindaugo karunavima isvaziuot salcininkuose is maximos aiksteles i pagrindini ir *skylė*. tiesiau ranka link dirzo, kai pamaciau menta ant kapoto

kaip slyksciai pypsi renault megane ir avensis Piktas

blia, avensy pypsi Nekaltas nu bet viskas suremontuojama. vat syde pypsi, tai dar px, kentet imanoma, bet mazdoj tai nx. is pyp pyp pereina i viena cypianti pyyyyyp Veee

neregoje. Vistiek seguos visada. Neužsisegus atrodo kad trūksta kažko

as seguos nuo tada, kai sugrieztino tvarka. kai budavo bauda 20lt, tai nesisegdavau niekada. mentai sustabdo, as be dirzo vairuoju, visi kiti kominiai ir su dirzais, pazvengia ir gero kelio palinki Cha cha

visada seguos Gerai

dr, nedirba fotkese sitie Cha chaedit, ans pats susiprato Cha cha

Visada. O kai gale kas nors atsisako segtis, maloniai pasiūlau pyzdint na*pimp…* ir eiti pėškomis Apkabinimas

seguos visada, bet mazdoj jei nesisegi, tai kas 10 sekundziu muzikele groja Cha cha

ubagss> Nežinau Užsispyręs Liūdnas

seguosi ir visa seima segu

toyotoj isvis nesveikai cype Cha cha greitejanciai, o paskuj ilgas ir vis garsejantis pypsis, nesu garsiausio isklauses, nes atrodo tuoj kraujas is ausu pasipils. Cha cha