Pakarpiaukim

Cia kaip tu pasakysi. Tavo bala, tu ja seri, tau ir spresti. Man pats zinai, kad ju tikrai nereikia, nors kamera tuscia. Cha cha Svarbu procesas, ir tas nuostabus signalizatoriaus garsas. Šypsena

Man irgi ju nereikia, o kam reikia zinau kur gali prilupti, ir kainuoja nebrangiai Taip O toj baloj ju niekas neveisia ir jau symet paemem nemazai, tai as visiems nebeleidziu imti Ne, todel nenoriu sau priestaraut ir apsikvailint pries savo draugus, kurie gal irgi nores prisijungti Kietas Jei vietos liks Cha cha Beje taip dar ir neturim nufilmuotu paleidimo scenu, manau kiekvienam butu malonu tokias akimirkas pamatyti dar karta Tūsas Kas pagaus, tam bandysim irasyti visa veiksma, o po to perduosim, aisku jei paimsim ka Pavargęs Tai kelinta valanda laukti Ryboku, reikia viska suorganizuoti, nes po viena tos vietos nerasit Apakęs Ne

As galiu nors is pat ryto vaziuoti. Kaip kiti? Ei karpistai, rasykit savo galimybes. Siulau kuo anksciau, tuo geriau. Vairuotojau SuperCleanai, kelinta sesi uz vairo? Laimingas

rybokai,atrodo,kad man jau viskas issisprende:tevas isejo atostogu ir jam paciam bus reikalinga masina,be to dar visu bulviu nenukasem kaime,tai gali tekti sekanti savaitgali vel arti.Stai kaip viskas pasisuko,man neteks su jumi pakarpiauti,o gaila.Sekmes!

Mano galimybes nuo 13 -14 valandos, per daug neskubekit Ne, as penktadieni dar dirbu Nežinau Vistiek pasitarkit kada atvarot ir parasykit Taip Siande toj baloj du Pavargęsviens 12, labai grazus, veidrodinis, bet luptas jau ne pirma karta, nes lupa Baisu, antras 12,5 labai stiprus abu, sunkiai luposi Kanda Visi paleisti ir nufilmuota veiksmas:o Vo tep. Beje visi mano biciuliai nori dalyvaut, jie 4, tai teks pasispausti, bet bus linksma Girtas ( gal is ju dar kam ir neiseis Kietas Apakęs

Oi laukiu nesulaukiu varzybeliu. Laimingas

planas toks… as manau kad apie 3 busiu jau siauliuose laisvas, turiu Telefonas paskambinsiu Mirkt

na man geriausiu atveju išeina tik kokia 15.00-16.00

Cleanai tik makaronu neprisivirk Ne, geriau kukuruzu pasutink, arba aisku baltimuku Gerai Pagalvojes nutariau padaryti visgi vietu traukima, kad abidos nebutu Kietas, vietos bus siauros, todel kotu apie 3 nu kai kuriam sektoriui 4, daugiau netilps, o jei pavyks susimesti i duotus orientyrus daugiau Gerai, beje labai geri orientyrai, nes ezeras siauras. Tiesa prie balos privaziavimo nera, is kiemo per sodniuka, nuo kalniuko bus koki 150 m nesti Nežinau, be to pranesa lyg atsalima, tai malku reikes, o is vietinio senuko galima prasyti tik kelias, taip , kad reikia ir apie tai pagalvoti. Dar palapines stoves nuokalnej Pavargęs, bet prie stalo sededami visi matys savo kotus ir jei bus kliovus Cha cha Parasykit , kada atvarot, okai busit Siauliuose zvambtelkit, telefona turit Mirkt, jei ka kursa laikykit ant Kelmes ir Kryzkalnio puses, ten prie isvaziavimo is miesto yra kelios kolonkes Taip O jei lektumet nuo Kryzkalnio, tai iki Siauliu vaziuoti nereikia. sukti ant kurtuvenu, pries Bubius, ten yra gera kavine Mirkt Apakęs

Taip laukiau siu varzybu, ir se tau kad nori. Negalesiu as su savo sveikata susinesioti tiek mantos. S.u.d.a.s. Tuo labiau mano guolis juk masinoj. Žliumbia Žliumbia Žliumbia

adziuk, kas atsitiko? manau chebra sunesios tau manta jei ka?

ka ten manta, masina kartu su adziuku nuvilksim, arba kelia padarysim Cha cha

Nu i prieki tai lengvai viska nuo kalniuko galima nuridenti Cha cha, tik va atgalios i kalna kai viska tempti reikia Pavargęs, nors vistiek puse mantos maistas ir Alus Taurė, tai bus zymiai lengviau Nekaltas O del miegojimo masinoj tu nepergyvenk, mums is palatkiu iki kotu 1 metras, tai jei ka tai is karto Juokiasi, o juolab nakti ten nera kliovo dar buve Pavargęs Nežinau ir tu jug zadejai su distanciniu signalizatorius pasidaryt Taip Yra toj baloj vietu ir privaziuojamu, bet nesertos ir spiningautojai ant galvu joja Piktas

Pasikeite mano mob. tinklas. Numeris tas pats, tik SMS kitas ( 869929398 ) dabar as BITEJE Tūsas

Juokas juokais, bet paskutiniu metu labai stubras streikuoja. Negaliu nei svori pakelti, nei dideli atstuma nueiti LiūdnasSu distanciniu problemos, OneElectric niekaip neranda laiko padaryti kazkokia schema, kad veiktu. Jei chebra pades sutysti manta, tai gal ir surizikuosiu. Vienas niekaip neiveiksiu. O tai palatkes statyt reikes prie pat kranto, o ten kokie krumeliai yra, kad nuo vandens uzstotu. Kitaip juk karpiai baidosi.

Krumu ner, tik aukstos zoles, bet metame prie kito kranto, o ir vejas buna dazniausiai nuo musu. Labai truksmaut negalima, nu nezinau lyg siol baisiai neissibaidydavo. Nu ner ten taip toli nesti, sakau nuo kalniuko i vsio, Ukmergej kai gaudem trecdalis kelio iki kotu buvo Mirkt nuo palatkiu

Tai kada ruosiates pasirodyt ??? O gal neber norinciu, kad neraso niekas Pavargęs Vistiek ka nors parasykit, kad zinociau tiksliai Taip

Kazkur superisklynas dingo. Kas vairuos auto? Laimingas

niekur nedingau , aš pasiruošęs ryt būsiu 16.00 ar galėsi privažiuoti prie minsko IKI parduotuvės ?

taigis parasem, asai busiu apie 3-4 val siauliuose, paskambinsiu Mirkt