Pakarpiaukim

Nors karta kas mane nuveztu. Na bet ka darysi, tik jau si karta tu vairuosi. Kiek galima be pachmelo baigti rybalka. O kaip su Moteris, ar pasimsi?

tai vaziuosit zvejot, gert Girtas, bubu Moterispis.ti ar kukuliu kociot? Juokiasip.s. Adziuk kodel tavo mobilus isjungtas? Nežinau

dėl vairavimo jokių problemų, galėsiu ir pirmyn ir atgal vairuoti Mirkt

Nekaltas Nekaltas Nekaltas o kaip su Moteris Juokiasi

Pavydziu,man ir Marijampoles pas jus be masinos neatsitrenkti.

bandysiu prikalbinti, bet bijau kad per tokius šalčius mažai norinčių atsiras Nekaltas Cha cha

Vakar nupirkau suni, jam 5 savaites, rupestelis kaip su kudikiu. Dabar reikes dar su zmona tartis, kad perimtu estafete, bet manau iki 18 viskas bus gerai , tik va jau geriau tada dvejoms dienoms planuojam Taip

Karpiste,gal gali truputi info duoti:ar toli mesti reikia,kokio kvapo boiliai,kaip su leidimais?Jei nenori reklamuotis,gali man i privata info imesti.Gal iskaulinsiu is tevo masina,tada su mielu noru atleksiu.

Mesti reikia kaip nori, galima apie 100, galima 60-70, visaip buna, vaga uz 120-140 metru, ten apie 4,5 metru, o kur zvejojam 3,5-4 m. Boiliai nezinau. Vasara gerai buvo TUTIS, vanile kt. saldus, dabar nekimba,bet pabando pakrapstyti smirdancius, ruieninius kvapus. O kai prades eiti manau nebus skirtumo, tada nebijo ir garsu, net po du uzeina Tūsas Leidimu isvis nereikia, nebent man noresi pastatyt Cha cha(jokas). Siaip gali atsirasti savininkas ir paprasyti po 2 lt., bet symet dar nebuvo Nekaltas Jei iseis prisijunk Mirkt

Toli reikia mesti,su mano antikvariatiniais irankiais neuzmesiu.Dideli ten karpiai?

Toli reikia mesti,su mano antikvariatiniais irankiais neuzmesiu.Dideli ten karpiai?

Siaip tai labai noreciau atlekti,bet neturiu masinos,o is siu krastu nieks nevaziuoja.Tad viskas priklausys nuo tevo,bet jis nelabai nores 4 dienom israsyti masinos,labai iprates pats visur su ratais buti

Karpiai nuo 9,5 kg iki Girtas Baisu Cha cha Masina nereikia 4 dienom, nes busim nuo sestadienio ryto iki sekmadienio vakaro Taip

Jei jau vaziuot,tai as noreciau nuo 4ienio iki 7ienio ten pasedeti

Pala pala. O as galvojau kad penktadieni prademam. O tai kaip su pachmielu? Davai renkames penktadieni, o meskeres galim sumesti ir sestadieni. Cha cha

vo butent, beto laisk paklausti kur man is klp atvaziavus penktadieni detis Nekaltasir ne3.14sk proto apie suni Cha cha bo dar anksciau atleksim Mirkt Juokiasi

Kad jau taip tai davai nuo penktadienio Taip O as paziuresiu, kaip man iseis, jeigu ka namai uz 30 km, parleksiu, o po to vel atleksiu Laimingas Be to Cleanas blaivus sedes Cha cha O kada penktadieni atlekiat, turbut dirbsit, tai iseis tik vakarop, o jei ne tai galima ir ant pietu Taip Tiesa noreciau sutart, kad karpiu nedubasinsim, nu isskirtinai kas yra labai alkanas tada tarsimes Kanda

visi alkani Kanda Cha cha jis nepagavo o jau kepa Juokiasi as manau prisitaikysiu arba rasiu ka veikt siauliuose jei per anksti atleksiu Mirkt

Karpiste del viso pikto imesk man i privata savo tel nr,jeigu ka,bus lengviau su tavimi susisiekti.