Pakalban dar apie NOMEDA

Pakalban dar apie NOMEDA

Na ziurejau, apie ja temu daug buta, taciau kuo toliau tuo apsurdiskiau daros. Siaip net nerasyciau, bet idomi kitu nuomone. Ar nemanot kad ja apsedo neistikimu vyru persekiojimo manija? Kas antra laida, jei dar ne is eiles, apie vyrus: mano vyras neistikimas… kodel vyrai taip elgiasi… kas vyrus domina… kaip suzinot ar vyras… ir begales kitokiu nesamoningu pavadinimu tik vien apie tapati. Suprantu, zinoma neistikimybe - kiaulyste, na bet kiek galim apie ta pati? Ka ji nori pasiek? Ikalt i galva visom Lietuvos moterim kad visi vyrai kiaules ir vaiksto i kaire ir desine ir tik jos Vyras yra istikimas? Gal geriau kokia sekta ikuria ar sekliu biura? Manau daug naudingiau butu. Neistikimybiu eksperte ir vaiku super-globeja Juokiasi (CIRKAS be PINIGU)

Vat kam iš kolegų nepavydžiu, tai “Nomedos” redaktoriams Nekaltas Parengti tokią laidą kasdien - visą ta šoblą, kuri laidoj dalyvauja, suvaldyk, filmavimui parenk, žiūrėk, kad kas kur nenubludytų… Blogai Gėlės, kaip visada, tik Nomedai, o šiškos - redaktoriams. Toks gyvenimas Baisu

o gal kaip tik ji pati turi problemu su vyru? o tomis laidomis ir kitu problemomis stengiasi isspresti savaja? bet seip tai man ji patinka. nesuprantu, kodel kai zmogus daro gera - tai butinai visi varo ant jos, o kai rodo kas ka kaip kodel uz ka su kuo nuzude - tai gerai, cia kabinetis nereikia ir viskas o.k.? kazko issigimusi ta musu visuomene, per TV net normaliai ner ko ziuret, nei laidu nei filmu. o cia zinoma, nomeda sudrumste vendeni, tai dabar ir sakes jai, ragai

Aha jinai nesveiku zmoniu auka ir kenciancioji Juokiasi (tikrai nesamone), manau laidos temas jie tarp saves tikrai derina ir Nomedai nekistu nesamoningu temu jeigu jei nepatiktu. Gi uztenka pamatyt su kokiu azartu apie tai ji kalba.

Gudruuuti, aiškui derina. Bet kas dienai surasti temą ir dar herojus, norinčius ja kalbėti - titaniškas darbas. PS Negaliu būt pilnavertė ekspertė, nes laidos nežiūriu, kaip ir TV apskritai.

Nekaltas jo kalbet kiekviena diena apie neistikimus vyrus tai tikrai normalu… Manau nevisuomene issigimus o kai kas kita Tiesa pazinojau keleta paneliu tikrai apgaudinejanciu, kazin kodel apie moteris tokios temos nekyla

Taip Zinok verta paziuret, duodu 50 % kad kokia diena isijungsi Nomedos laida ir spek apie ka jie ten kalbes JuokiasiTiesa kaip jums tas variantas, kai Gediminas is TV pagalbos, pasake viesai kad gulejo su ten ta pana kuri ka tik susituoke, gulejo bet nesimylejo Cha cha, kokiem velniam jis ta sake Nekaltas. Turbut jos vyro garbeij

Žinai, gal jau aš kaip nors apsieisiu be TOS dėžės. Nomedos man ir taip spaudoje pakanka. Nelabai aš ja žaviuosi (pasakykime politkorektiškai), bet televizija, spėju, žino ką daro. “Išsuktas” veidukas, “išsuktas” įvaizdis - kas gi tau atsisakys auksinės avies?! Šiaip ji dėkingas pašnekovas - visomis temomis nuomone turi.

niu mano nuomone tai visai idomiai ji ten pasneka. idomios laidos, bent nenuobodu ziurint. kazin kodel tau pasirode kad ji persekioja vyrus? tiesiog laidos temos idomios moterims.

gal tada deretu retint laidu skaiciu…verciau maziau,bet kokybiskesniu? na, bet ten kur sukasi dideli pinigai,naturalu sulaukt masinio stampavimo.

Va va, idomios moterims. Hm na laida kiek atsimenu visiems, o pasirodo joje tiesiogiai diskriminuojami vyrai, ir pati vedeja sakyciau labai subjektyvi ir pastoviai pakviecia reikalingus zmones ir primeta savo nuomone. Todel galima daleisti kad tai apie ka ji kalba diena is dienos, visiskai neatitinka tikroves. Visu istikimu ir normaliu vyru vardu pasakyciau kad Nomedai turetu but geda ir negrazu sudarineti daugumai apie vyrus toki ivaizdi, nors ir netiesiogiai tai didina tarpusavio, (moters ir vyro) nepasitikejima

Aš spėju, kad būtent dėl reitingų ir nenorima sumažinti laidų. Kaip čia dabar - populiarusis veidelis rečiau per TV pasirodys?! Gali būti pasirašytos metinės sutartys su reklamos davėjais or smth. Žodžiu, TV įkišo pinigų į šį projektą, dabar kerpa dividendus. Tikriau, skuba pirkti, kol modulis pelningas ir veidelis dar tinkamas ekranui. Bet tauta įnertiška ir sentimentali, taigi dar ilgai neš. Be to, viso pasaulio TV yra analogiški kasdieniai projektai. KUO MES BLOGESNI, kaip sakė freken Bok.

o man Nomeda priimtina,jos gyvenimo stilius… Gerailaidos kartais kiek kvailokos…bet… Kiekvienas atsirenka ką žiureti… Kur kas nesuprantamesnes tai tokios kaip "dviracio žynios"ž visokie kabaretai,ir pan… Durnus zmones dar labiau durnina Veee

juk kiekviena laida turi savu minusu ir savu pliusu.visiems niekada neitiksi. yra zmoniu,kuriems NOMEDA tikrai patinka,aisq yra ir kuriems nepatinka.bet juk kiekvienas pats pasirenka ka ziureti,o ko ne. Ir vien del to kad kazkuriai visuomenes daliai nomeda nepatinka tai nereiskia,kad laida turi buti nutraukta Taip

Gudruti,jei nezinai,tai zinok,ne Nomeda laidas kuria,ir heroju ne ji iesko…ji tik tas laidas veda ir herojus kalbina… o galu gale,jei nervina- cik-ir isijungi dar gerene laida"Okna" pvz.,o jei ir ten nepatinka-tai isijungi LRT jumoro seriala,kuris vadinasi “Eurovizijos atrankos konkursas” …o dar geriau-isjungi telika ir ijungi Bite plius…ir dusia atsigauna… Tūsas

labai puikiai pasakyta Gerai Kam žiūrėti laidą ir gadinti sau nervus jei ta laida nepatinka? Tuo labiau viešai skelbti kokia bjauri yra Nomeda net nežinant ar ji pati kuria tas temas Blogai

o atsiprašau baisingai, kodėl tamstai taip aktualu tas faktas, kad vyrai neištikimi a Apakęs Apakęs Cha cha ar ant mazolio skaudžiai užlipo Liežuvis

Pagal transliacijos laika - laida skirta namu seimininkems.Chanel, pvz., irgi ziuri, seimynai vakariene ruosdama MirktTai ir temos a la mariana.

a vat del pinigu tu klysti Taipsu savo ta marazmine laida kraunasi sau populeruma ir pinigelius o su vaikais sau populeruma ir ir tv3 kelia reitingus Taip ir vel pinigai o del vaiku tai manau kas ju turi visiem suspaudzia sirdi kai juos rodo per tv o jie dar specialiai isrenka graudziausius kadrus kad kuo liudniau atrodytu ir kur buvus kur nebuvus islenda momeda mat tereza Kietas kiekvienai motinai matant vaikus naslaicius ar paliktus tevu skauda sirdi ir spaudzia asara.o musu slovingoji momeda ivaizdi susikure tik tv3 deka ir nera ji kokia nors iskirtine.didzioji globeja etik mat Juokiasi