Paguodos žodžiai.../archyvas/

(Ni), tu labai statistika megsti… Gal gali pasakyti, kiek žmoniu i diena suserga ant LT… ??? Neperskaitys, nei tyčia, nei netyčia Pavargęs

suskambejo gana banaliai turiu pastebet… zmoguciai su metais dazniausiai turi labai daug pareigu, pagrindine is ju vaikai… sirgti… o po to gal ir mirti yra px… bet kai pradedi jaustis atsakingu, pasidaro labai gaila saves ne del saves…

…žodžiai…tuščias garsas…tiesiog paimt ranką,priglaust skruostą… …kai ant tavo rankų žūsta draugai…ir kiekvienąkart žinot abu,kad jis neišgyvens…mes verkėm,nesigėdijom… …ech…kokie čia žodžiai…turėsiu laiko-sugalvosiu universalią verbalinę formulę… Pavargęs

bjaurus, na čia tu tai jau perlenkei. Tipo mirti negaliu, nes dar turiu įsipareigojimų prieš artimuosius, vaikus?.. Aš pagrindinį darbą jau atlikau - pagimdžiau, paleidau juos į pasaulį. O jei man likimas lėmė trumpai būti šioje žemėje klodėl turėčiau jaustis kalta? Gal priešingai - jie turėtų mane užjausti ir džiaugtis tomis paskutinėmis akimirkomis kol aš dar čia…

mazu as jautresnis, altruistas visiskas… Nekaltas

dazniausiai tai taip ir dar nesinori tapti nasta artimiems zmonems…

(Ni), betgi ne bereikalo žmones kelia tosta - už greita mirti! Tada viskas paprasčiau… Galima ir išsiverkti… Viens du ir viskas… O jei prieš akis ilgas kelias? Be žodžiu neišeina…

Jo, zmones, nemirkit, nes labai daug problemu sukeliat kitiems… Pavargęs

A ka skauda? Nekaltas

supras tik artimas… Boba… tokiu vienetai… Cha cha as savo sudo neturiu kam isversti… Pavargęs

taip, bjaurus, bet kazin ar manai, kad artimas tai pirmos eiles giminaiciai arba kaimynas, kurio durys greta Cha cha bijai isversti, taip ir sakyk…

artimas… tai toks fruktas su kuriuo jau srebei suda… Nekaltasartima nelaimeje pazinsi… nenoriu suklyst Cha cha

is tiesu yra zmoniu, kuriems kito beda bus kaip sava…reikia atsirinkt… P.S. prisiminus anekdota, kad po vestuviu sutuoktiniai atidaro statine, kur plonas sluoksnis medaus ir paskui *****… su kuo srebi? Cha cha

Boba… zinojau backos subtilybes… bandziau itikint apie tai ir boba(savo Cha cha)… nepatikejo… lai srebia… Nekaltas

Nu ne… Speji pagalvoti, kad gal aš dar galiu greičiau už jį…

Pasiulik bilieta i kino filma"niekas nenorejo mirti"

Širdį, Shropna Mirkt

Man tokiomis akimirkomis pritruksta zodziu ir as tik mikcioju kazka ispustom akim!

zujke_pujke, ne tau vienai pritruksta žodžiu, ne tau vienai… Nekaltas Paprasčiausiai baisu ka ne taip pasakyti…

likimas… Pavargęs