Pagonybė ar krikščionybė?

Šiame pasaulyje daug melo. Bet juk nereiškia, kad dalykai, kuriais tu netiki, neegzistuoja.

taigi primesk ,kiek islostumGerai DU GYVENIMAI ,vienas zemeje - psichiatrineje,kitas,jeigu busi ne debilas - rojuj Juokiasi

Į bet ką tikėti negalima. Reikia tikėti į Dievą.

36 Kas tiki Sūnų, turi amžinąjį gyvenimą,
o kas nenori Sūnaus tikėti –
gyvenimo nematys:
virš jo kybo Dievo rūstybė.
Jono evangelija 3, 36

Jei darysite nuodėmes, Dievas turės bausti.
Labas

Katekizmas nėra Šventas Raštas. Nes jis nėras įtrauktas į kanoną.
Senasis Testamentas yra žydams, o Naujais Testamentas yra žydams ir viso pasaulio pagonims.
Dievo Žodis nėra dogmos, o vienintelė tiesa.
Labas

Aš pritariu Jeremijui, kad tik tikintis žmogus gali krikštytis, kai tu iš naujo atgimsti Kristuje ir Jėzaus maldauji, kad tave nupraustų, tu iš tikrųjų stengiesi daugiau jų nedaryt. Viršūne buvo: namuose kažkaip aš vengiu kalbėti dvasinėmis temomis, bet kartais neištveriu, tai mama krykstyta nuo mažens, nežino, kas iš tikrųjų yra nuodėme. Necituosiu aš jums iš šventojo rasto, nes tai užtektinai Jeremijas daro ir dėkui jam už tai, bet truputi pabersiu statistikos: 1.kataliku bažnyčioje krikštijama nuo pat mažens. 2. Krikštas tai naujo gyvenimo pradžia, kur nuodėmei nera vietos. 3. Tai išeitų, kad mes Lietuviai pagal naujausia surašyma esame beveik 80% katalikai ir Lietuvele turėtų būt vos ne šventoji žeme, nes dar tiksliai nežinau, bet spėju apie 10 procentu stačiatikių, jie irgi krikštijami.Rezultatas būtų, kad Lietuva saugiausia šalis, bet kai vakare reikia grįžt iš darbo, tai džiaugiesi, kad grįzai neužpultas šetonų vaikų, tai kokia krikšto reikšmė katalikų bažnyčioje? Protestantų bažnyčioje irgi visko pasitaiko yra ir narkomanu ir turinčiu problemų su alkoholiu, bet procentas ne toks didelis kaip pas katalikus., nes protestantų bažnyčioje krikštijama tik visiškai suaugus ir krikštijama kaip žmogus būna pasiruošęs sandorai su Kristumi, bet ne nuo 1 ar 1,5 metu.

Bet viskam vadovavo Šventoji Dvasia. O Jinai yra trečias Dievo asmuo.
Labas