Pagiriamasis žodis šauniam "Šeimos" klubui

dingęs-ačiū,kad visuomeniniais pagrindais esi mano patarėjas, o dar ir balsų skaičiuotojas-retai besutiksi tokį gerą žmogų… Gerai

Xi xi. Aš tai turiu ką lieti, švirkšti ypač pagautas to orgazmo, o tu ką ten turi? MirktBeje, kodėl tu dar ne VIP’ė? Tau jo neduoda šitie minčių generolai?

(Ni)sakai is visos Kiaulė Širdis,as zinok tikiu , nes ir kiauliukai turi sirdi Juokiasip.s.(man atrodo kad razrucha cia tau pavydi musu meiles Laimingas)

Zmogaus koks vip Juokiasi, mano mintys paprastos ir lievos, gerai kad nors neismeta islieti ka, nu su tuo problema… Nekaltas

Oi, (Ni), tox baisingas VIP’o gerumas padeda pasijusti tik geriau ir saugiau TaipAr nepajutai, kaip tirpsta, nyksta ribos tarp Tavęs ir jo Drovus? Nekaltas

Ar gaila padeti talentingam plagiatoriui Cha cha

Kaip man grazu skaityti : ‘…tarp Taves ir jo.’ Cha cha(Ni), kas jos jezus as zinau, o kas tu is tos trejybes? Cha cha

Oho kiek cia poezijos prirasete Laimingas. O man seimoj t.p. patinka Taip Apkabinimas

Oho kiek cia poezijos prirasete Laimingas. O man seimoj t.p. patinka Taip Apkabinimas

kazkas itartino o_O

Cia daba kas! tik atsitrauk nuo bangos,tuoj kazkas ivyksta Cha chakur temos prapuole Piktas? jau pratrintos…nu zinoce

Kas galėtų paneigti, kad tai viešųjų ir privačių interesų konfliktas? Nekaltas

nu blyn… jooo…ziuriu populiaru darosi savo kuriniu issizadet… cia kas, pedsaku metymas, ar nauja taktika, pridirbt ir i krumus det

Užkrečiama darosi paskutiniu metu. NekaltasAplinka kalta… vienok Cha cha

Nebeliko… Ne Tai iš ko dabar aš to moteriškumo mokysiuos Drovus? O tokios moteriškos temos buvo Žliumbia Kaip aš dabar gebėsiu skirti ugnį nuo dujinio žiebtuvėlio liepsnelės Žliumbia Nesu pratusi taip staigiai reaguot į tokias staigias emocijas Žliumbia Esu tiesiog nepratusi Liūdnas Liūdnas Liūdnas

Aha, broliai slavai netgi terminą turi “plaukuotos letenos” Taip

fui, kokie nuobodus pliurpalai - kaip jums viduriai neuzkieteja cia betusciazodziaujant?

Martynuk-čia apie mano temą, skirtą šauniausiam “Šeimos” klubui Apkabinimas?

taip, cia butent apie sia tema.

E, (Ni), taip negalima Ne-Umos sast Šikšnosparnis ir nera-